Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 97757 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #240 -: Май 30, 2022, 07:04:07 pm »
Много исках да помогна и веднага отворих хорара, когато беше качен. Сега не знам дали заради прочита, дали някаква интуиция, но ми се смрази кръвта, затворих картата и реших нищо да не пиша, за да не предизвиквам събития даже и с мислите си. После като видях какво коментират другите се успокоих, че бъркам.
Досега не съм имала подобно усещане…все едно нещо много негативно и лошо ме заля от картата.
 
Гледах жената по 3ти дом на питащата (защото е в нейния кръг от познати). У3 Меркурий става У1 за А. С производни домове - А се намира в своя 8 дом, изгорен и ретро сигнификатор в земен знак. Това го приех като показател за сериозно увреждане на физическото тяло и/или смърт. Последният аспект на Луната е съвпад със сигн на А - потвърждава ситуацията.
3 дом също е ок.,аз погледнах 11 за приятелски кръг.Меркурий не е изгорен ,над 10*разстояние и в разл.знак .Но все пак е ретрограден,критичен градус,съвпад с Плеадите,Алциона май е там или по късно?..ПС :Да Алциона е там и при съвпад с планета носи опасност от насилствена смърт,удар убийство с нож и др..
« Последна редакция: Май 30, 2022, 07:19:06 pm от Ребека »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Общи хорари
« Отговор #241 -: Май 30, 2022, 07:25:36 pm »
О, извинения! Хорарът е направен в събота на обяд.
Люба,венерин и юпитеров възврат!? Рождени данни ли има?
В интернет всичко има, не намерих точна дата, но залагам на 11 април 1975. Соларен възврат на Марс в критичен градус, натален натоварен Овен, както и критичен соларен Меркурий, а според мен той е значим в картата.
Тъпо, че я човъркаме жената, но случаят си плаче за астрология, при това денонощно оттвличат вниманието на народонаселението с нея и вече не е само лична драма за децата й. Дано намерят утеха.

Bodra

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Общи хорари
« Отговор #242 -: Май 30, 2022, 09:35:03 pm »
11 април 1974
Извинявайте, че си мълчах досега... Просто нямам сили, потресена съм... Малко повече от добра позната... Изключителна личност беше...
Благодаря на всички ви.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Общи хорари
« Отговор #243 -: Май 30, 2022, 10:02:11 pm »
Bodra съжалявам много..
Разгледах картата - съвпадът на Марс и Сатурн във Водолей в 21 градус й тригонира наталния кету, който е заедно с Марс и Сатурн в Близнаци.

Някакви кавги, пререкания и лъжи по близнашки, случка от първите дни на април са довели до този край. Ако случайно това може да е от помощ…
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Общи хорари
« Отговор #244 -: Май 31, 2022, 02:03:25 pm »
11 април 1974
Извинявайте, че си мълчах досега... Просто нямам сили, потресена съм... Малко повече от добра позната... Изключителна личност беше...
Благодаря на всички ви.
Бодра, кураж!
За възрастта й явно медиите си казват каквото си искат.
Венериният възврат е в солара, както и квадратура Уран Луна, а също и такава на Плутон с Уран., повторение на наталния съвпад Сатурн Марс, но от тригон...
💐💐💐

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #245 -: Май 31, 2022, 06:12:14 pm »
Ох, Акрукс, признала съм те.
Родена е в София и живее в София, къде се е случило, тепърва ще разследват.
Мир на праха ѝ!
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #246 -: Юни 13, 2022, 09:41:33 pm »
Вече 2 месеца не успявам да се свържа по никакъв начин с моя приятелка (слънчев близнак), чужденка.
На тел. не отговаря, включва се гласова поща. На имейл, скайп, смс - също няма отговор.
Последно, когато говорихме сподели, че се мести на нова работа и че със съпругът ѝ са с Ковид, лека форма.
Преди няколко дни я сънувах, че е претърпяла инцидент :( и затова реших да направя хорар.

"Добре ли е Д.? Ще ми се обади ли до месец?"

Благодаря!


Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Общи хорари
« Отговор #247 -: Юни 14, 2022, 09:53:49 am »
Вече 2 месеца не успявам да се свържа по никакъв начин с моя приятелка (слънчев близнак), чужденка.
На тел. не отговаря, включва се гласова поща. На имейл, скайп, смс - също няма отговор.
Последно, когато говорихме сподели, че се мести на нова работа и че със съпругът ѝ са с Ковид, лека форма.
Преди няколко дни я сънувах, че е претърпяла инцидент :( и затова реших да направя хорар.

"Добре ли е Д.? Ще ми се обади ли до месец?"

Благодаря!
Романтика, ще разгледам твоята приятелка по 11дом.Скорпион е на к11, Марс в овен, нейн 6ти дом, дом на радост за Марс. Марс не е аспектиран от нито една планета, вероятно, жената няма възможност да комуникира, или липсва мотивация. Може да е на болнично лечение, работа, или здравословно състояние да са пречка. Луната има сх. аспекти, ще разбереш какво се случва,но е възможно от трето лице, не лично от нея.
На въпросът ти, отговорът ми е - Жената не е добре здравословно, няма да се обади.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #248 -: Юни 15, 2022, 12:48:24 am »
Сафо, много ти благодаря за отделеното време!

Обещавам да дам обратна връзка, когато имам такава.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #249 -: Юни 15, 2022, 08:37:54 pm »
Романтика, Д. е много вероятно да приеме от теб помощ/подкрепа- ти си в знак, където Марс има достойнства, т.е. приема Юпитер, ти. Така че, ще има обаждане.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #250 -: Юни 16, 2022, 11:17:02 am »
Вече 2 месеца не успявам да се свържа по никакъв начин с моя приятелка (слънчев близнак), чужденка.
На тел. не отговаря, включва се гласова поща. На имейл, скайп, смс - също няма отговор.
Последно, когато говорихме сподели, че се мести на нова работа и че със съпругът ѝ са с Ковид, лека форма.
Преди няколко дни я сънувах, че е претърпяла инцидент :( и затова реших да направя хорар.

"Добре ли е Д.? Ще ми се обади ли до месец?"

Сънят ти може да е верен - Меркурий У1 е извършил квадрат със Сатурн У8 за нея.
Слънцето У3 на АС, но откъм 12д., неин У1 в 12д. - изолирана е и с ограничена комуникация. До месец няма да се обади.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Общи хорари
« Отговор #251 -: Юни 16, 2022, 07:42:47 pm »
Здравейте!
Построих преди време хорар с въпрос -Ще взема ли държавния изпит през юли?Става въпрос за една магистратура,която приключих семестриално.
Добре поставен У на 1 дом ,но не съм сигурна кой дом да гледам за изпита - 3 или 9.Притеснява ме сходящата квадратура на Луната със Сатурн.
Ще се радвам ,ако някой се включи с мнение

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #252 -: Юни 16, 2022, 09:07:29 pm »
Рени, Акрукс - благодаря много за включването по хорара.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #253 -: Юни 16, 2022, 09:10:45 pm »
Джулия, 9-ти дом.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Общи хорари
« Отговор #254 -: Юни 16, 2022, 09:34:30 pm »
Джулия, 9-ти дом.
Благодаря,Рени! :)