Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 93461 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Общи хорари
« Отговор #630 -: Януари 10, 2023, 08:52:05 pm »
Весо ,стига паранои.Съвсем си е сериозен човека ,Сатурн У1 на трон във втори.Има пари,купил си е апартамент и иска да купи гараж.Чисто и ясно .А на теб ,ако не ползваш гаража ,никой не може да те спре да го дадеш под наем,така ще си помогнеш финансово и той може да се съгласи.Твоя у6 е в 3 тия му дом в аспект куинконс с твой у1,предложи му,мисля,че може да се съгласи на този компромис.А и твой У3 е в твой шести-съседа може да ти стане и наемател.
« Последна редакция: Януари 10, 2023, 08:54:43 pm от Ребека »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Общи хорари
« Отговор #631 -: Януари 10, 2023, 09:07:54 pm »
Благодаря ти, Ребека!
Нямам намерение да го давам под наем, а и гаражът ми трябва и никой не е казал, че не го ползвам. В момента се сглобявам още едно колело, тъй като един приятел ми подари рамка и вилка, а нямам намерение в нас да държа няколко колела, заради това, че на някой му трябва гараж и няма къде да се прибира колата.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #632 -: Януари 11, 2023, 01:43:06 pm »
Преди малко съседът С., който живее точно срещу нас и който е сравнително нов в кооперацията, ме попита дали не може да му продам гаража си, а аз му казах, че по принцип не мога да продавам нищо, а и да можех не бих го продал. Въпросът ми е би ли се опитал да направи нещо нечестно в тази посока, за да осъществи желанието си или по-скоро не? Все пак доста хора знаят, че брат ми е изчезнал и сигурно биха се досетили, че без него нищо не мога да правя.
Това че асцендентът е в последните градуси, трябва ли да ме успокоява?
Когато някой е изчезнал, на петата година наследниците могат да се разполагат с имота му, знам това от приятелка, на която бившият мъж потъна вдън земя (според местна врачка е убит от циганите в селото и хвърлен в кладенец, което не е невъзможно, след като е ходел с циганка и имал вземане даване с брат ѝ). Та нейните двама сина на петата година получиха нотариален акт и узакониха къщата и нивите му в селото.
Това, че съседът ти е попитал, не го прави престъпник – видял е, че имаш гараж, а нямаш автомобил и е питал, какво толкова! Няма да се сдобие с гаража, но след време може пак да попита – представен е от ретро Меркурий съседът ти.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Общи хорари
« Отговор #633 -: Януари 17, 2023, 09:29:44 am »
Благодаря ти много,  Акрукс!

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Общи хорари
« Отговор #634 -: Януари 21, 2023, 12:05:59 pm »
Както си беше ясно, както и хорара показва на въпрос да се релокирам ли работно, настанало е време разделно с работата ми. Ще има нова.

2 месеца или 2 години?  :D
Да действам ли проактивно или да чакам Божието провидение?

Не, точно в този миг няма предложение, но може да си го потърся.

В изтичащ солар имам уран в 6 дом. Ще го яхам ли?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Общи хорари
« Отговор #635 -: Януари 21, 2023, 01:04:57 pm »
Люба,У6 Меркурий до онзи ден бе ретро,още време ще е в ретросянката,не са ясни нещата,ще се изяснят скоро,но не е може би момент за проактивност.Луната също е безкурсна,още не е ясно.А твоят У1 Венера е в сходящ съвпад със Сатурн у10.Не бързай,пък и дали ще те пуснат лесно?На неформолиран въпрос-толкоз.Може ли да те повишат ,на същата работа все пак този Сатурн е у10..
« Последна редакция: Януари 21, 2023, 01:21:32 pm от Ребека »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Общи хорари
« Отговор #636 -: Януари 21, 2023, 01:45:18 pm »
Люба, аз мисля до 2 месеца за нова работа/длъжност, а до 2 години ще се издигнеш, нещо като шеф.
К6 е в дева, но везни е включен знак.
Меркурий упр 6 е тригон асц, точен.
Да е моят отговор.

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Общи хорари
« Отговор #637 -: Януари 22, 2023, 11:18:53 pm »
Ще вземе ли Диди изпита?Аз питам за нея.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Общи хорари
« Отговор #638 -: Януари 23, 2023, 05:47:32 am »
да

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Общи хорари
« Отговор #639 -: Януари 23, 2023, 06:50:53 am »
Ребека и Сафо, на небето Меркурий се върна ретро до секстил с нат ми Юпитер у10, мисля, че има да му съобщава нещо.
Днес е третият точен тригон на транзитен Юпитер към нат Уран, на 2* от съвпад Слънце у6.

В 10:00 часа аз ще чакам  :D

Майтап, майтап, ама не може всичко да е само съвпадение. Ще избие нанякъде

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #640 -: Януари 23, 2023, 12:41:15 pm »
Попитах дали ще си сменя работата ... според мен да и то доста близко бъдеще. Правилно ли чета хорара?

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Общи хорари
« Отговор #641 -: Януари 23, 2023, 01:48:48 pm »
Попитах дали ще си сменя работата ... според мен да и то доста близко бъдеще. Правилно ли чета хорара?
И аз мисля така. Възможно ли е да е на място, на което преди си работил?

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #642 -: Януари 23, 2023, 01:51:03 pm »
Попитах дали ще си сменя работата ... според мен да и то доста близко бъдеще. Правилно ли чета хорара?
И аз мисля така. Възможно ли е да е на място, на което преди си работил?

По скоро съм положил успешно изпит и чакам да ми обявят назначението , а се изгубиха. Да, свързано е с предишна работа също

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Общи хорари
« Отговор #643 -: Януари 25, 2023, 09:11:01 am »
Синът ми ще завърши ли успешно висшето си образование?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Общи хорари
« Отговор #644 -: Януари 25, 2023, 01:54:23 pm »
Сафо,картата е нерадикална,Луна без курс.Марс У9 е почти на к4-дома на края,може и да реши да прекъсне.Венера съУ на 2,7 дом изгрява скоро на АС.Отделно Юпитер су1 е в 2дом.Като че ли би предпочел да печели за себе си,да започне проект в бизнеспартньорство/съюз.Не му се губи време.А Сатурн в 12 какво е?Има ли някакъв сив сектор,незаконно.
« Последна редакция: Януари 25, 2023, 02:02:50 pm от Ребека »