Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 101364 пъти)

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 382
Re: Общи хорари
« Отговор #990 -: Ноември 10, 2023, 11:03:52 am »
Миналата седмица попитах много несвойствен за мен въпрос - ще бъде ли отново лицето Х. на кметския пост или опонентът ще спечели. Картата за мен потвърждаваше оставането на вече бившия кмет, но изненада - опонентът победи. Реших да ги разгледам по най -лесния начин 1 дом сегашния кмет - Марс в свой знак, срещу не толкова щастлива Венера в Дева. Ако разглеждам вече бившия кмет по 7ми дом, Венера е в 10. Но ако кметът е по 10ти, то тогава дали Меркурий в 12 показва скриването от светлината на прожекторите?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7406
Re: Общи хорари
« Отговор #991 -: Ноември 10, 2023, 01:12:20 pm »
Лисана,аз бих разгледала хорара така:Питаш за лицето Х.Разглеждам 7ми дом,вероятно познаваш Х,поне по име.К7 е на Алгол,много зловредна звезда-падане на главата.Венера ,упр.на 7ми е в негов 4ти дом,падение.Падане буквално.Негов 10 дом(статус)е в риби.Венера върви към опозиция с Нептун в 10.Още едно потвърждение за сдаване на властта.Юпитер  също е упр.на риби-10 дом за Х.Той е в негов 12д и опозиция Слънце.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 382
Re: Общи хорари
« Отговор #992 -: Ноември 10, 2023, 01:45:03 pm »
Лисана,аз бих разгледала хорара така:Питаш за лицето Х.Разглеждам 7ми дом,вероятно познаваш Х,поне по име.К7 е на Алгол,много зловредна звезда-падане на главата.Венера ,упр.на 7ми е в негов 4ти дом,падение.Падане буквално.Негов 10 дом(статус)е в риби.Венера върви към опозиция с Нептун в 10.Още едно потвърждение за сдаване на властта.Юпитер  също е упр.на риби-10 дом за Х.Той е в негов 12д и опозиция Слънце.

Сафо, така вече е повече от ясно. Супер разбираемо описваш всичко :-* Новините в края на краищата са добри, тази особа беше крайно време да спре да руши. Че на някои хора не им стига просто нищо да не правят. Ако въпросът е зададен за опонента, назован по име, не го ли разглеждам пак по 7ми? Какво се променя тогава?
« Последна редакция: Ноември 10, 2023, 03:29:24 pm от Лисана »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7406
Re: Общи хорари
« Отговор #993 -: Ноември 10, 2023, 03:15:06 pm »
Да,опонетите са по 7ми,партньори и открити врагове.Но,затова всеки въпрос е уникален.Тук ти питаш за Х.Разглеждаме него,за да няма объркване.Въпросите с "или"са много подвеждащи за такива като мен,любители.Опонента на Х е по негов 7ми,твой 1ви.
Опонента е представен от Марс ,а Меркурий е упр.на негов 10 дом.Луната ще направи аспект тригон с Меркурий.
В картата Марс и Луна са взаимна рецепция по падение.Интересно какво се е случило около опонента на Х?Марс не приема Луната,нито тя него.
« Последна редакция: Ноември 10, 2023, 03:49:33 pm от Сафо »

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Общи хорари
« Отговор #994 -: Ноември 15, 2023, 11:20:07 am »
Здравейте на всички! Моля някой да погледне картата,много съм притиснена,защото кученцето ми за две седмици два пъти направи гърч,припада и всичко отминава за 1-2 минути.Вчера и правиха скенер и откриха деформация на гръбначния стълб,който е издаден и притиска нерв в главата.Предписаха и котрикостероиди да намалят физическите симптоми,но ако не се повлияе ще се наложи операция на гръбначен стълб(поставят планки в гръбнака и те не позволяват да се закача нерва).Като задавам въпроса имам предвид дали кученцето ще се оправи със или без операция.Ох,много дълго стана....но така свикнах с това малко померанче,от 1 г.и 4 месеца не се е разделяла от мен,навсякъде е с мен,и плача много като я гледам така да се мъчи животинчето....Който има животно ме разбира...
« Последна редакция: Ноември 15, 2023, 11:23:50 am от wanesa24 »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7406
Re: Общи хорари
« Отговор #995 -: Ноември 15, 2023, 05:10:15 pm »
Ванеса,кученцето е представено от знак близнаци,твой 6ти дом-домашни любимци.Меркурий в стрелец не се чувства добре,в знак на заточение,в 6ти дом,домът на здравето.В негов 6ти са Слънце и Марс.Луната е сх.аспект квадрат с Нептун.Меркурий няма подкрепа от никоя планета.Негов 8ми дом-операции е твой 1ви.Сатурн в 0*критичен градус на риби.Не съм сигурна ,че кученцето ще се оправи с операция,защото Сатурн е в знак на падение на Меркурий.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Общи хорари
« Отговор #996 -: Ноември 15, 2023, 09:37:18 pm »
Здравейте!
Построих  преди няколко дни хорар с въпрос-Ще получа ли обещетение от Х/самолетна компания  /.Не възлагам големи надежди,но все пак...На Луната и предстои секстил с Уран,тригон Нептун,съвпад със Слъпце и накрая опозиция с Плутон.Ако съдя по последния аспект-опозицията с Плутон,клоня към не,но се чудя дали си вземат предвид Нептун,Плутон.8 -ми дом ли да гледам или 2 .У на 8 дом Венера е стационарна и предстои да стане ретроградна,това малко ме обнадеждава.Ще се радвам да чуя странични мнения
Заради Сатурн,който се е заковал на к5-да.5ти дом е 4ти от 2ри,или крайното развитие на въпросът .Няма да си доволна,заради сх.опозиция на твоя сигнификатор ,но ще има някакво обещетение.Луната е сх.съвпад Слънце в 9ти-още едно потвърждение.
Обратна връзка по този хорар.Днес получих обещетението.Сумата е доста добра,изобщо не очаквах .Новолунието преди дни ми беше в 8 дом съвпад Д Плутон ,който в момента е точен квадрат към наталното ми Слънце.На всичкото отгоре прогресивната ми Луна е на половин градус от наталното Слънце.Притеснено ми е доста.
Благодаря на включилите се към въпроса :-*.Мисля,че Акрукс също се беше включила.

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Общи хорари
« Отговор #997 -: Ноември 15, 2023, 10:17:08 pm »
Ванеса,кученцето е представено от знак близнаци,твой 6ти дом-домашни любимци.Меркурий в стрелец не се чувства добре,в знак на заточение,в 6ти дом,домът на здравето.В негов 6ти са Слънце и Марс.Луната е сх.аспект квадрат с Нептун.Меркурий няма подкрепа от никоя планета.Негов 8ми дом-операции е твой 1ви.Сатурн в 0*критичен градус на риби.Не съм сигурна ,че кученцето ще се оправи с операция,защото Сатурн е в знак на падение на Меркурий.

Сафо,благодаря ти ,че погледна картата,това значи ли ,че е обречено все така да си върви с припадъци?  Засега лечението е с кортикостероиди,може пък да избегнем операцията..... И на въпроса "Ще ми оперират ли кученцето" отговорът е не...важното е само да спрем припадъците....
« Последна редакция: Ноември 15, 2023, 10:27:17 pm от wanesa24 »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7406
Re: Общи хорари
« Отговор #998 -: Ноември 16, 2023, 06:45:56 am »
Ванеса,според мен,операцията е безмислена.В смисъл,няма да има кой знае какъв резултат в положителен аспект.

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Общи хорари
« Отговор #999 -: Ноември 16, 2023, 10:07:29 am »
Ванеса,според мен,операцията е безмислена.В смисъл,няма да има кой знае какъв резултат в положителен аспект.


Много благодаря Сафо! На същото мнение съм  и аз имайки предвид ,че това е гръбнак,няма как да го натиснат нито да го скъсят за да не закача нерв.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1000 -: Ноември 16, 2023, 10:36:10 am »
wanesa24, Меркурий се е отдалечил от у8, Слънце, Луната няма сходящи аспекти- Не. Подвижен знак на к6, ук6 в подвижен знак, предполага рецидив, т.е. едно заболяване да доведе до друго. Меркурий сходящ секстил Венера у12 дом, има възможност за болнично лечение- ползвай го.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1001 -: Ноември 16, 2023, 10:38:42 am »
Обратна връзка по този хорар.Днес получих обещетението.Сумата е доста добра,изобщо не очаквах .Новолунието преди дни ми беше в 8 дом съвпад Д Плутон ,който в момента е точен квадрат към наталното ми Слънце.На всичкото отгоре прогресивната ми Луна е на половин градус от наталното Слънце.Притеснено ми е доста.
Благодаря на включилите се към въпроса :-*.Мисля,че Акрукс също се беше включила.
Благодаря за ОВ! Да, бях писала по твоя хорар, но така и не уточни за какво чакаш обезщетение, че моят мъж чакаше например за счупен (марков)куфар, но така и не си го получи, понеже беше по време на пандемията, трябваше някой да отиде лично на летището, а той си беше в бг само за седмица, дъщерята там проверила веднъж и повече не ѝ се занимаваше... https://astra.la/forum/index.php?topic=1376.msg208607#msg208607

Колкото до пр. Луна в съвпад н. Слънце няма какво да се притесняваш, това е един вид прогресивно Новолуние, ще задейства темите на дома, където попада

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1002 -: Ноември 16, 2023, 10:53:28 am »
Здравейте на всички! Моля някой да погледне картата,много съм притиснена,защото кученцето ми за две седмици два пъти направи гърч,припада и всичко отминава за 1-2 минути.Вчера и правиха скенер и откриха деформация на гръбначния стълб,който е издаден и притиска нерв в главата.Предписаха и котрикостероиди да намалят физическите симптоми,но ако не се повлияе ще се наложи операция на гръбначен стълб(поставят планки в гръбнака и те не позволяват да се закача нерва).Като задавам въпроса имам предвид дали кученцето ще се оправи със или без операция.
На картата е отбелязан въпрос, дали ще се оперира? Не, няма да се оперира, лечението показва негов 10д, където е Нептун – ще го лекуват с лекарства. Луната е в сходящ хармоничен аспект със СЛВ в негов 10д. и мисля, че ще се оправи.

kot

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Общи хорари
« Отговор #1003 -: Ноември 16, 2023, 12:51:09 pm »
Здравейте, моля ви за малко помощ! Ще взема ли изпита за докторантура? Мисля, че ще се справя, но и трябва малко кураж и от астрологията. Благодаря ви! :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1004 -: Ноември 16, 2023, 02:16:32 pm »
Здравейте, моля ви за малко помощ! Ще взема ли изпита за докторантура? Мисля, че ще се справя, но и трябва малко кураж и от астрологията. Благодаря ви! :-*
Ще го вземеш, Луната в хармоничен аспект с У1 и с Плутон У9 в 12д., по който е края на висшето