Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845677 пъти)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #3105 -: Февруари 03, 2016, 07:17:37 pm »
Ама...то зависи и какви кризи
Да не са всички истории на нервна почва?

С  ужасни болки ниско в яйчниците, световъртеж, причерняване и ужасно треперене  ::) нещо гинекологично е.. и като прибавим още десетина проблема, които ме мъчат е просто отврат..

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3106 -: Февруари 03, 2016, 07:33:22 pm »
Отиди на лекар  :)
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #3107 -: Февруари 03, 2016, 07:45:31 pm »
Болки ниско долу може да са и камък в уретрата
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3108 -: Февруари 03, 2016, 07:51:54 pm »
Майка ми имаше такива страшни кризи ... Оказа се огромна киста на яйчника. Преди това я лекуваха за бъбречна криза - без ехографски преглед. В 21 век има достатъчно опции човек да се прегледа  :)
Над силата е само умението да я владеем!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #3109 -: Февруари 04, 2016, 09:17:08 am »
Стреличка, момичето говори за проблем, който продължава няколко месеца ..... а това тук са си бързи транзити ....

666 пусни карта с прогресии ,дирекции да видим,транзитите показват възпаление- жлъчните пътища са по Марс,жлъчка по Луна ,а нат. уязвим е храносмилателен тракт,тънки черва, У6 Юпитер в Дева,възврат е имала, хубаво е да пусне и възвратната карта

на гастроентеролог,хирург

http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=8204.20
http://spodeli.net/5/story-39454.html
« Последна редакция: Февруари 04, 2016, 10:16:39 am от strelicka »

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #3110 -: Февруари 04, 2016, 12:43:48 pm »
666 пусни карта с прогресии ,дирекции да видим,транзитите показват възпаление- жлъчните пътища са по Марс,жлъчка по Луна ,а нат. уязвим е храносмилателен тракт,тънки черва, У6 Юпитер в Дева,възврат е имала, хубаво е да пусне и възвратната карта

на гастроентеролог,хирург

http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=8204.20
http://spodeli.net/5/story-39454.html

Много ти благодаря! Засега се установи,че е нещо гинекологично, дали хормонален дисбаланс, кисти или инфекция на яйчниците,матката не се знае още. Може пък по прогресии да се види,но такава карта не знам как се прави. В астрото предполагам, избирам прогресии и правя за днешна дата просто, така ли?
 :58:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #3111 -: Февруари 04, 2016, 01:47:32 pm »
natal,progressions and solar arc combined
това избираш за текущата дата

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3112 -: Февруари 04, 2016, 02:01:02 pm »
С  ужасни болки ниско в яйчниците, световъртеж, причерняване и ужасно треперене  ::) нещо гинекологично е.. и като прибавим още десетина проблема, които ме мъчат е просто отврат..
Яйчниците са отзад под бъбреците, а не отпред на корема и ниско долу, както си мислят повечето- там миннава дебелото черво, а това треперене е на нервна почва, Рару правилно те е насочила.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #3113 -: Февруари 04, 2016, 05:59:38 pm »
natal,progressions and solar arc combined
това избираш за текущата дата

Ясно, ето я:


Акрукс, ако обичаш темата е сериозна и това, че не разбираш какво пиша не е мой проблем. Това, което Е установено е, че е гинекологичен проблем, това което НЕ Е установено е какъв точно. Останалите разбират въпросите ми, а ти се заяждаш под всеки мой пост. Не ти отговарях досега, но по отношение на здравето докато не ти е на главата няма да разбереш.

Затова който може и иска да помогне, благодаря им!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3114 -: Февруари 04, 2016, 10:53:46 pm »
Акрукс, ако обичаш темата е сериозна и това, че не разбираш какво пиша не е мой проблем. Това, което Е установено е, че е гинекологичен проблем, това което НЕ Е установено е какъв точно. Останалите разбират въпросите ми, а ти се заяждаш под всеки мой пост. Не ти отговарях досега, но по отношение на здравето докато не ти е на главата няма да разбереш.

Затова който може и иска да помогне, благодаря им!
Не се заяждам и съсем сериозно го написах, хипохондрията също е диагноза, панизческото разстройство също. И пак питам- как така е установено наличие на гинекологичен проблем, а не се знае какъв е? Ти лично с какво очакваш да ти помогнем тук? Да ти поставим диагноза? Несериозно е! И кой не се отнася сериозно в случая? И още нещо- няма как да знаеш какво ми е било на главата, за да ми пишеш дали разбирам - разбирам повече, отколкото е нужно.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Събития и транзити
« Отговор #3115 -: Февруари 05, 2016, 12:33:23 am »
666, ако си правила ехография при АГ щеше да се види, ако има киста, миома и т.н. След като на прегледа не е установено може да си изследваш хормоните по схемата, по която се изследват спрямо МЦ. Как ти е цикълът, щитовидната жлеза?
При простуда и студени крайници яйчниците болят зверски. Меридианът, който отговаря за половите органи е свързан със стомах/слезка/черен дроб.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #3116 -: Февруари 05, 2016, 09:07:42 am »
Ясно, ето я:




666, аз съм лично заинтересована да разгадаем картите си, затова ще опитам още. Но си мисля и друго - предполагам, че от самата карта няма да се установи какъв е медицинския проблем - струва ми се, че е добре да се направи хорар - може би за часа, в който си пуснала първия път въпроса във форума.
Иначе, по картата - дир Плутон е в/у К6 и в момента тр Сатурн минава върху него - затова явно вече се заемаш по-сериозно.  Възможно ли е поради някакви 5-домни тегоби (някаква любов или нещо, с което се занимаваш) да е отслабнал организма ти - Плутон ти е свързан изключително с този дом в картата. А иначе той отговаря за репродуктивни органи и за дебелото черво.
Ако се сетя още нещо, ще пиша пак.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #3117 -: Февруари 05, 2016, 09:19:45 am »
666, какво си преживяла когато транзитния Сатурн е правел опозиция с наталната ти венера на 8 телец? Имала ли си тогава някакви болестни сиптоми?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #3118 -: Февруари 05, 2016, 12:45:21 pm »
romantica, преглеждаха ме няколко пъти, уж нищо няма..сега чакам за хормони  :) Проблемите идват и си отиват с МЦ.. но не са само болките, малко по-страшно ми протичат тези дни..

Happy58, вече ти споделих, но все пак - по 5 дом единствено ме мъчеше, че исках човек, който не знам има ли интерес. Сатурна,минаващ в 5 дом, категорично ме реже от към любов, не знам може ли да има общо....

Terry, честно казано мисля, че тогава не съм имала здравословни проблеми..появиха се август/септември.

И да кажа - не търся диагноза тук. Ходя си по лекари за тази цел, но ми е интересно да свържа астрологията със случващото се в момента, защото за такива състояния от по няколко месеца бях сигурна, че има някакво обяснение И от астрологична гледна точка.  :) :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3119 -: Февруари 05, 2016, 01:22:16 pm »
Момичета, за болка в корема причините могат да са най-малко 50... Така, че никой орган не може да бъде изключен като потенциално огнище на  проблема..И да гледате и да не гледате сега хороскопа, щом се е стигнало  до там, трябва да се  предприемат  радикални мерки..
Да ми даде 666 данните,  ще погледна в планетните периоди какво се случва в момента..
Към 666 можеше да се обърнеш директно, след неин пост, а не чрез мой коментар. игнорирайки следващите ми коментари! Много ясно, че болки в корема има по разни причини- вчера имах зверска болка в корема, получена от мускулна крампа при напън в 00, а тази болка така ме прикова за тоалетната чиния, че чак свят ми се зави- няколко минути не можах дъх да поема и си спомних за големия ми вуйчо, който братовчедите намерили починал в тоалетната преди няколко години, но веднага след това си припомних, че и друг път съм получавала крампа на коремен мускул, само че на римското столче, докато правя преси.