Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 846420 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #3690 -: Юни 17, 2016, 10:56:24 am »
Кляканията наистина са хубави за дупе, но сериозно ме интересува този транзит плутон опозиция марс, тъй като скоро дъщеря ми ще го има по остта 6-12 дом.
Марс е на 24 рак в 12ти дом и сега първо ще има квадратура от уран, но уран не е плутон и квадратурата не е опозиция. Аз съм преживявала плутон квадратура марс, но въобще не е било свързано с физически проблеми, нещо с енергия или подобно, разни сексуални истории бяха, но при мен марс е в 7ми дом.

Какво мислите?

Промяна в ежедневието. Училище?
Не се шашкай, не е страшно

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #3691 -: Юни 17, 2016, 11:20:26 am »
Плутон в аспект с Марс е енергия и ако я насочена правилно може да е много полезна и градивна, не непременно нещо лошо, ако се блокира и задържа тогава може да създаде проблеми.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #3692 -: Юни 17, 2016, 12:10:20 pm »
Вярно че е далеч, но се притеснявам, че марс е в падение, в 12ти дом и участва в тао-квадратура с Юпитер и венера на МЦ и управлява както МЦ, така и интерсептиран скорпион в 4ти дом.

Алена, сега съм на мнение, че никъде няма да мърдам, :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #3693 -: Юни 20, 2016, 12:15:39 pm »
От седмица-две ми се случват разни изненадващи срещи и комуникации с хора от миналото,тр. Слънце като У 3, Венера и Мерк ми транзитират в 12-ти дом, а пък тр. Марс е отново в 5-ти.
За някои от тях не съм и предполагала, че може да се случат.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Събития и транзити
« Отговор #3694 -: Юни 20, 2016, 12:44:23 pm »
Тр. Марс опозиция нат. Марс на К3 - телефонът ми издаде багажа и се наложи бързо да купувам нов. А с новият нещо не можем да се разберем.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #3695 -: Юни 23, 2016, 10:40:30 am »
Днес най- накрая ми пристигна една лятна синьозелена рокля.
Поглеждам и .. тр. Венера ми се мотае около АЦ.
Заглеждам и едни обици от известно време, Анатея handmade, с камъни и бижутерска тел, май сега ще им е времето.
И се каня да плажувам за сефте днес.
Жалко, че имам малък 1-ви дом. :85:
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #3696 -: Юни 23, 2016, 11:41:14 pm »
Как ви действа ретроградният Нептун? Откакто се обърна, съм станала кошмарно мнителна и недоверчива. При мен транзитира през 5д и май за нищо не вярвам на милото. Ккато капак, Марсът се размотава около Уран у4 и е наквадратил наталния Марс у 6,7. Не ми се мисли при директното връщане какви ще ми ги накъдри.
Прогресивната Луна пък приближава съвпада Марс СЛВ в 10д, та Марс се очертава активиран за няколко месеца.
ИЗТРЕЩЯВАМ, ХОРА! Уран пък върви към Луната ми на К7 и за да е пълна картинката откъм отношенията, нодалната ос върви към възврат. Изобщо, темата за отношенията е ключова и започна при обръщането на Марса
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Събития и транзити
« Отговор #3697 -: Юни 24, 2016, 12:03:25 am »
Скоро тр.Марс обръща директен,хватката отслабва,като мине ретроградната сянка пък ще се успокоят нещата .Очаквах самоубийствени атентати на ретро Марс-нямаше  :017: Докато е реро Марс предполагам е прекалено самоубийствен за да е насочен навън към другите,сега като стане директен но в сянка сигурно ще е достатъчно за самоубийствена но и външна агресия-трябва да се проследи .

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Събития и транзити
« Отговор #3698 -: Юни 24, 2016, 12:22:32 am »
Яя, обръщането на Нептун ретро буквално ме накара да прогледна. Може би при теб мнителността е от ретро Марс в квадрат с У7 - чувстваш се застрашена.
Бин, почакай докато Марс стане стационарен. Това е фазата, в която ще даде проявление. Между 29 юни и 1 юли.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3699 -: Юни 24, 2016, 08:31:02 am »
За сега по обръщането на Нептун нищо особено не забелязвам, хем при мен  У1, с точна Нептунова кваратура, но вероятно съвпада на наталния с тр.ретро.Сатурн не допуска размиване и блърване на осезанията при мен :)
Над силата е само умението да я владеем!

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #3700 -: Юни 24, 2016, 09:54:51 am »
Яя, обръщането на Нептун ретро буквално ме накара да прогледна. Може би при теб мнителността е от ретро Марс в квадрат с У7 - чувстваш се застрашена.

Да, и не само. В момента и по прогресии вървят тенденции - пр Луна вече е върху Пр СЛВ, след месез върху пр. Марс, а след това в този ред ще е върху наталните. Междувременно и по дирекции Нептун У5 ми е в секстил със Слънцето. Явно е дошло време да решавам накъде да поемат стари отношения. Подозирам, че ще реша окончателно около възврата на нодалната ос.
Преди 18г ми беше много тежък период, но тогава имах тр. Сатурн на К7, а пр. Луна беше върху нат. Нептун. Сега върху нат. Нептун ще е тр Сатурн, а на К7 се мота тр. Уран.
Горе-долу, пак тая, но този път очаквам да е по-кардинално.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Събития и транзити
« Отговор #3701 -: Юни 24, 2016, 10:21:10 am »
Луна-възел в женска карта е и предпоставка за бременност. Имаш и други активности по 5 дом, които да подкрепят такова проявление. Докато Марс не излезе от ретро сянката по-добре не бързай с никакви решения - чак след август.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #3702 -: Юни 24, 2016, 10:59:42 am »
Луна-възел в женска карта е и предпоставка за бременност. Имаш и други активности по 5 дом, които да подкрепят такова проявление. Докато Марс не излезе от ретро сянката по-добре не бързай с никакви решения - чак след август.

Нещата са много объркани в действителност. Реално, правим опити, но дали ще стане, не знам. Имам Сатурн и Марс в сол. 5д, затова не давам особено големи надежди на бременност.
ОТ друга страна има нещо недоизказано. Както казах, В момента Марс хем ме трови душевно, хем се квадратира, хем ми е върху Уран у4, хем е диспозитор на Луната... Много е зле положението. С този АЦ Везни съм свикнала да се усмихвам, когато ми се крещи, всичко се трупа и почти се побърквам!
Реално имам адски много аспекти, предимно съвпади, което скоро не се беше случвало. Щом опрях дотам да си гледам и лунарите постоянно, че и транзитната Луна в колко часа какви аспекти прави, смятай  :lol_hitting:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #3703 -: Юни 24, 2016, 04:45:39 pm »
Нептун го бях забравила в калабалъка, но току- що си го припомних, явно действа, връщайки се към тригон с Луната.
Днес се събудих с мисълта, че нещо хубаво трябва да ми се случи, Венера на АЦ, Луна върху Слънце, Мерк - малко позадминал Марс.
Обаче- нищо, даже не отидох да си взема пристигналата вчера рокля, времето ме отказа от плаж и се грабнах да мия прозорци- нещо супер омразно.
Тъкмо почнах и разхвърлях както само аз мога и ми звъни моя приятелка- днес била ежеседмичната ни среща , а аз тотално съм забравила за нея. Вчера ми се въртеше из главата, че нещо пропускам, защото обикновено я правим в последния петък на месеца, но така и не се сетих.
Нямаше за кога да ходя, но поне си сверих градуса на АЦ.
И сега вместо Венерата, ще си отработвам Марса. :85:
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Събития и транзити
« Отговор #3704 -: Юни 25, 2016, 06:42:09 pm »
тр.ретро Сатурн квадрат тр,р.Нептун-забраняват циганските каруци-Сатурн-забрана ,опозиция на знака близнаци-транспорт,Нептун управлява конете .Марс стационарен/спрян/ в скорпион-циганите .