Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845303 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #3885 -: Юли 15, 2016, 03:24:42 pm »
Заплетен любовен триъгълник???

Не, няма такова нещо. Ослушвам се, но поне аз не знам да има  :012: Има време още, докато се разпадне аспекта, ще видим какво ще донесе. Но каквото и да е, убедих се, че хората, които не искат да са с теб или не ти обръщат внимание, не са хората за теб. Затова го давам по-дзен :)

По твоите неща - транзитите работят заедно с прогресиите и дирекциите. Така че, щом си имал индикации по прогресии + транзити, не можеш да кажеш, че транзитите не действат при теб   :72:
« Последна редакция: Юли 15, 2016, 03:26:31 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Събития и транзити
« Отговор #3886 -: Юли 15, 2016, 03:34:52 pm »
Не, няма такова нещо. Ослушвам се, но поне аз не знам да има  :012: Има време още, докато се разпадне аспекта, ще видим какво ще донесе. Но каквото и да е, убедих се, че хората, които не искат да са с теб или не ти обръщат внимание, не са хората за теб. Затова го давам по-дзен :)

По твоите неща - транзитите работят заедно с прогресиите и дирекциите. Така че, щом си имал индикации по прогресии + транзити, не можеш да кажеш, че транзитите не действат при теб   :72:

Според мен ще има. Просто трябва нещо да отключи този транзит, тъй като транзитен плутон е само фона, но трябва и ключове и събитието ще е на лице. Кофтито според мене е че при квадратура и опозиция хората които срещаш са винаги неподходящи било то обвързани било нещо друго, но пък от друга страна е интересно.
Напълно си права, че хората които не ти обръщат внимание не заслужават никакъв ответен интерес. Като се замисля в момента, така ще си помислят и много хора от обкръжението ми които игонирирам по простата причина че ми е нужна мъничка почивка. Така че монетата винаги има и обратна страна и всяко конкретно взаимоотношение е строго специфично в зависимост от моментната ситуация, минали събития и тн.  :08:

Благодаря още веднъж за линковете изключително полезни четива си ми препоръчала за дирекции и за прогресии.  :-*

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #3887 -: Юли 15, 2016, 07:48:35 pm »
Лошо няма ама съм първият човек надебелял при транзит на Сатурн през 1дом   :o

Само ти така си мислиш. При мен е в комбинация на дир. Сатурн в 1д от 2-3г и пак бях напълняла. Но вече започнах да влизам в релси и то от ограничения. Ще видим докога.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #3888 -: Юли 15, 2016, 09:18:53 pm »
Това е един от развенчаните митове в астрологията за Сатурн в 1ви- да реших да да го ползвам/угодя спирайки цигарите, но шиши ефекта ме разсипва психически .

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3889 -: Юли 15, 2016, 09:27:51 pm »
При моя много близка приятелка - луната натално е в 1 дом. Натрупа излишни килограми и нямаше воля да се вземе в ръце. Сатурн влезе в 1 дом, но когато застана над Луната и тръгна назад - тя взе решението с лекота, беше узряла. За няколко месеца свали 10-15 кг с рационализиране на храненето. Иска да свали още толкова. Предполагам ще е в периода докато Сатурн се върне там, където се обърна - над Луната й. Но ще наблюдавам :)
Над силата е само умението да я владеем!

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #3890 -: Юли 15, 2016, 09:28:29 pm »
Шиши ефектът не е от Сатурн. Наблюдавай Юпитер какво ти аспектира и от кой дом.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #3891 -: Юли 15, 2016, 09:41:08 pm »
Уважаемият Дупитер, дълго бе стационарен в секстил към луната ми, а сега е  почти в опозиция на Слънцето ми, но все пак Сатурн може да бъде косвен виновник и без намесата на Юпитер, защото депресията причинена от него често се бори от хората набавяйки си триптофан и др  хапки от храните, освен че Сатурн доста добре умее да бъгне хормоналният баланс.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Събития и транзити
« Отговор #3892 -: Юли 15, 2016, 10:04:33 pm »
Тр. Венера опозиция Юпитер - вакханалии с йеденйе, пийенйе и.... шопинг на венерини лиготии. Добре, че е кратко, че ме е страх от махмурлука. Та, една Венера, ако се позавърти около нещо, също може да му отпусне края на колана.
De omnibus dubitandum est

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #3893 -: Юли 15, 2016, 10:07:31 pm »
Уважаемият Дупитер, дълго бе стационарен в секстил към луната ми, а сега е  почти в опозиция на Слънцето ми, но все пак Сатурн може да бъде косвен виновник и без намесата на Юпитер, защото депресията причинена от него често се бори от хората набавяйки си триптофан и др  хапки от храните, освен че Сатурн доста добре умее да бъгне хормоналният баланс.

Марс.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #3894 -: Юли 15, 2016, 10:16:55 pm »
В смисъл че решението е в марс-движение ли :017:

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #3895 -: Юли 15, 2016, 10:23:33 pm »
Преди седмица-две и аз бих рекордите-почти 55 кила,без промяна в хранителния режим, но имаше усложняващи фактори-бира, обездвижване и ПМС. Транзитна Венера из 1-ви дом  мина над Луната и това чувство на напомпаност си отиде чак като кацна над Сатурн и тръгнах на работа.
Аз знам, че качвам кило-две понякога, но сега бяха двойно повече.Чак не ми се вярваше.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Събития и транзити
« Отговор #3896 -: Юли 15, 2016, 10:26:15 pm »
Когато си уранов и знаеш за астрологията, напук на юпитер може да се свиеш, случи ми се, на инат е, но е. Предните връщания се разширих, сега-не, но изпробвах нова самоличност.
В едно съм сигурна, ако се харесвате и обичате, пък и да не ви пука-да се обичате, пак сте на място в себе си, е тогава, може и отгоре. Малко ще ме разберат, но това е работата половин живот, да  се наместиш себе си и да си тежиш като камък, дори и 80 да си. Тогава те искат и общуват хората с теб, защото си казват, абе аз влизам във всяка дреха, ама тя как е влязла в себе си. ;)
« Последна редакция: Юли 15, 2016, 10:31:47 pm от enigma »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #3897 -: Юли 15, 2016, 10:29:04 pm »
За моя рекорд не искам да си спомням, но аз никога не съм имала анорексична структура. Не харесвам унисекс телосложение - на мен ми е някак сухо и непривлекателно. С транзитен Сатурн през изгряващия знак чак бузи бях закръглила.  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #3898 -: Юли 15, 2016, 10:41:40 pm »
В смисъл че решението е в марс-движение ли :017:

Пълно-празно е свързано с Луната, Марс е свързан с метаболизма и  " изгарянето" на храната и физическото тяло ( АСЦ) -"Ако ти е пълно в душата, няма да ти  е тежко на стъпалата." (Оттук нататък вече можеш сама да си бродираш гоблена с 12-те стола, нали ?)  Юпитер и Сатурн могат само да усилят или намалят съответно, горепосоченото.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #3899 -: Юли 15, 2016, 10:52:27 pm »
Марс ми е през 12-аз нямам крака а плавници и той ги поболя, ама по-добре отколкото да открия погребално бюро Нептун на 12те кьошета, Рени с теб е игра на кодове и рядко нещо разбирам :D