Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845416 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #4035 -: Септември 07, 2016, 03:55:58 pm »
Здравейте, вероятно заради транзитите към северния възел напоследък изпитвам по-силно неудовлетворението от работата си. Иска ми се да бъда по-самостоятелна и да мога да се отдам по-пълноценно на децата, да мога да ги водя на занимания. Разглеждам обяви за работа. Виждате ли някакъв шанс в тези транзити и прогресии?
тр Уран на Луната У7, пр Луна в 8д- няма как да не си емоционално превъзбудена и да си спокойна и удовлетворена, пр Меркурий също в 8д, а в натала е У5- децата, У6- ежедневна и рутинна дейност, а тр Марс У3, У10 е на Нептун в 11д- имаш нужда от повече свободно време за занимания с децата и с приятели. Внимавай да не се подведеш за нова работа, уж за повече пари, тъй като Нептун ти управлява 2д. Имаш Уран на МС- не те свърта на една работа/в едно поприще, нуждаеш се от непрекъснати промени и нови върхове.

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Събития и транзити
« Отговор #4036 -: Септември 07, 2016, 07:04:09 pm »
А в моя случай Нептун У2 би могъл да донесе отказ от добро заплащане за сметка на по-идилични цели. С Уран на к10 не съм сменяла работодател в последните десет години, обяснявам си го със знака на асцендента ми.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #4037 -: Септември 07, 2016, 07:10:33 pm »
Днес са поканили ММ на интервю за работа по еднаа обява, която мнооооооого искаше миналата година, но насадиха връзкар. Аз случайно видях обявата, защото то много време - над 6м - не гледам изобщо обявите. Ей така - реших да надникна и хоп - ококорих се. Той е канидатствал без да ми каже, но днес сподели, че са го поканили на интервю утре - и какво да видя - точно утре - Слънцето е на К6 - нали я мръднах малко назад, като коментирахме авто темата и тр.Венера (У1) е в съвпад с нат.Плутон в 6 дом. Юпитер и той е в 6 дом и на прага на Везни - ха дано има раздвижване :)

А Меркурий - У6 е ретро - тъкмо да се приключи нещо започнало :) И пак по темата мисля - Сатурн У10 започна нов цикъл с Марс - диспозитор на Слънцето и Венера.

Да видим :)
Над силата е само умението да я владеем!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #4038 -: Септември 10, 2016, 10:49:27 pm »
На точния съвпад тр. Венера / нат. Плутон в мой 4-ти разбрах за самоубийството на моя съседка, съученичка и приятелка- по различно време се вписва и в трите категории, слънчев Стрелец.
Нито аз, нито общите познати могат да си обяснят как един слънчев, оптимист и рядко позитивен и добронамерен човек е направил това.
Понеже при мен са У5, съУ 5 горепосочените, днес получих и предложение за възобновяване на отдавна приключила връзка с плутонов тип , от известно време се навърта подозрително край мен.
По ретро Мерк нямаше никакви объркации с транспорт и техника , освен един грешно разбран час за среща от цялата група екскурзианти и нелепо инсталиране на една нова версия на телефона.
А Юпитер във Везни ми помогна да си намеря дълго търсен модел и цвят дънки зад граница.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #4039 -: Септември 13, 2016, 07:18:22 pm »
Натъкнах се на нещо интересно. Същите аспекти по транзити, които при мен дават индикации за връзка ги има в картата на един бивш. За един и същи период от време, даже има ден, в който всичко ни е еднакво  :012: Дали това значи нещо, опулих се ей така като видях  :o

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #4040 -: Септември 13, 2016, 08:02:59 pm »
Ако са между бавни планети и сте родени в близко време - не е учудващо :)
Над силата е само умението да я владеем!

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #4041 -: Септември 13, 2016, 08:19:00 pm »
Не, имаме голяма разлика, а аспектите са на Юпитер, Марс и Слънцето, повтарят се и в двете карти едно към едно. Интересно е според мен  :) ще дебна какво ще стане..

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #4042 -: Септември 14, 2016, 11:41:05 am »
Имам един въпрос , от миналата седмица започнах да излизам с едно момиче , първата среща беше долу горе добре, след втората категорично нищо не искам да се случи , голямо разочарование ...

Как е възможно да се случва при Юпитер тригон Юпитер и Венера тригон Слънце , много ми е странно?

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Събития и транзити
« Отговор #4043 -: Септември 14, 2016, 11:47:37 am »
юпитер е в квадрат с нептун от 7ми и опозиция марс и венера от 10ти+К11. като мине началните градуси може да излезе нещо ново :)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #4044 -: Септември 14, 2016, 11:55:13 am »
о да Клер , не съм го видял квадрата към Нептун , друго гледах Юпитер опозиция Венера упрвители 7/10-5 ти , мислех си , че нищо няма да стане заради този аспект , но съм пропуснал квадратурата към Нептун , нищо , здраве да е както се казва :(

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #4045 -: Септември 14, 2016, 12:48:50 pm »
Бившите съпрузи по кой дом са?  :85:

Скандал с бившия за първия учебен ден утре - идвал само за 30 мин за тържеството, а аз съм заета и няма кой да гледа детето - поне да го прибере от училище :)))) предупреден е от понеделник, днес ми сервира, че имал служебна среща.

Марс У7 върху Нептуна ми У5, в секстил с Плутон във 12д Везни. И Луната Водолейска Уранова в 4д.

А наближава ЛЗ в петък, на кой още ще свия сармите, не знам...
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #4046 -: Септември 14, 2016, 01:13:32 pm »
И бившите си остават по 7ми дом, той нали е и враговете ;D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #4047 -: Септември 14, 2016, 01:56:51 pm »
Грег, не бързай да финализираш нещо, което още не е започнало- дай си шанс и на теб, и на дамата отсреща. Виж кой ти е у АСЦ и какво се случва в момента с него и мунданно, и в личен план, виж къде е нодална ос, върни се малко назад и проследи какво се е случвало в картата ти, виж как миналата седмица Марс е възбудил Луната, пък вчера у 1 беше в долен съвпад Слънце, ей такива неща и тогава виж защо са ти се завишили очакванията при Юпитер опозиция Венера/ Марс. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #4048 -: Септември 14, 2016, 08:01:23 pm »
ми снощи на дейта малко се понапи :( никак не ми хареса този факт. Вярно , че на мен Ретро Меркурия съм като пиян морков , не знам кво става :) много го мразя този период.
Иначе СЛВ върху луната ми даде малко повече късмет с майка ми , която я диагностицираха с Рак , но не толкова страшен ( дано да се оправи ) и отделно правя ремотн на апартамента си в София. Много късмет с ремонта, винаги най-добрите материали , майстори на ниски цени. СЛВ удари едно рамо...
За любовта смятам да изчакам , като ми е станало гадно само от два дейта си представям за кво ще е по-нататъка. Като цяло в любовта късмет нулев до сега :( дано нещо някога се отпуши ...

Много ти благодаря Рени за коментарчето :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #4049 -: Септември 14, 2016, 08:53:09 pm »
И бившите си остават по 7ми дом, той нали е и враговете ;D
  :57: