Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 844962 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #4500 -: Май 20, 2017, 04:07:44 pm »
На мен много ще ми липсва ретро Венерата,установих, че  в такъв период ставам безразсъдно смела по всички венерини въпроси, напук на предупрежденията.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #4501 -: Май 20, 2017, 04:12:29 pm »
Тери, при мен още като влезе Луна в Риби .За първи път посетих медитация, темата беше "Заземяване", затова и откликнах.На следващия ден имах чувството, че са ме напълнили с олово, цялото тяло ми тежеше, с подуване на корема и то при положение, че бях на лека храна, без месо и сладко  явно не съм избрала точния момент или наистина това с медитирането в група не е моето.Но пък , си визуализирах, че все едно Луната е пред новолуние за мен и трябва да разбера защо бягам от това да се отпусна напълно , а все живея във фаза на начало, инициатива, старт. Тези два дни сънувам котки,черна и бяла,  както и че ме е страх да вляза там, където няма хора.:-)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #4502 -: Май 20, 2017, 04:22:18 pm »
 По показалеца от Стар, веднага откликнах на Венера, стъпвайки в градуса, в който спря, още предния ден и то с подкрепата на Меркурий и Юпитер, нищо че последния все още е ретро.По натал имам ретро Юпитер Везни, ретро Венера Овен и Меркурий в аспект с Венера , и в знак управлпцан от Юпитер. Там, където преди време съм дала ми припомниха с много мили жестове и отношение, аз пък веднага  предадох нататък и направих също жест и към непознати хора. В такива моменти имам чувството, че летя.:-)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #4503 -: Май 20, 2017, 08:37:15 pm »
И аз не съм в особено поетично настроение, но ми е спокойно, умиротворено. Само за кратко ме издразниха двама квартални безделници, но тук е така, нямам специални очаквания. Безделниците ми се сърдят защо съм все заета и нямам време за техните кухи приказки.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Събития и транзити
« Отговор #4504 -: Май 21, 2017, 10:26:48 pm »
Изобщо не можах да разбера какво и как се случи , но си заубих лаптопа. Тръгнах на път и май съм го забравила до колата или в нас. Не е типично за мен, обикновено много си пазя нещата. Съвпада на Луна/Нептун вчера правеше тригон с нат. Слънце в 3ти У12, опозицита Юпитер и Венера става по 2-8 дом, Венера съвпада с Луна в 8ми (натално в тригон), а Юпитер прави опозиция с Луната ( натално в квадрат по 5-8 дом). Искрено се надявам да са го намерили добри хора, които да ми го върнат.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #4505 -: Май 22, 2017, 08:34:16 am »
Ти ако си го забравила у вас, значи не е изгубен. Събитието още не е сигурно, но ние вече знаем аспектите :)

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Събития и транзити
« Отговор #4506 -: Май 22, 2017, 01:44:15 pm »
Благодаря ви Папи и Стар. Ще разберем петък. Дано да е останал в нас. Аз вчера построявах хорар и нямаше индикации да е в нас, уж. В Слънчев бряг ми е коментара, а го губя/забравям в Стара Загора.
« Последна редакция: Май 22, 2017, 01:48:39 pm от Radost »

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #4507 -: Май 22, 2017, 02:59:48 pm »
Леле, какъв ден! Цял ден разни служители (от мобилния оператор, тези от тока и водата) се карат с мен, даже срещу единия мисля да пиша жалба, макар че беше разговор по телефона. Такова грубо отношение, и всички мъже! Гледах си сега транзитите - ми Меркурий няма лоши, в съвпад с Венера е в 11д  :017: А определено нещо комуникацията куца  :014:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #4508 -: Май 22, 2017, 08:16:11 pm »
А к3 във всичките му варианти?

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Събития и транзити
« Отговор #4509 -: Май 25, 2017, 11:24:04 am »
Изобщо не можах да разбера какво и как се случи , но си заубих лаптопа. Тръгнах на път и май съм го забравила до колата или в нас. Не е типично за мен, обикновено много си пазя нещата. Съвпада на Луна/Нептун вчера правеше тригон с нат. Слънце в 3ти У12, опозицита Юпитер и Венера става по 2-8 дом, Венера съвпада с Луна в 8ми (натално в тригон), а Юпитер прави опозиция с Луната ( натално в квадрат по 5-8 дом). Искрено се надявам да са го намерили добри хора, които да ми го върнат.
Щастлива развръзка, намери се лап топа. Бил пред вратата на етажа ни.  Благодаря ти Господи!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #4510 -: Май 31, 2017, 10:04:01 pm »
Как сте с комуникацията тия дни?Аз днес изпаднах в нокдаун от реакцияята на колежка, която се обиди от моя реплика, с която всъщност я защитих и застанах на нейна страна. Рядко ми се случва да не ме разберат какво говоря, но сега това е факт и съм в недоумение какво се случи и ми остави горчив вкус.

Разгледах транзитите и забелязвам, че преобладават изключително куинконсите. Меркурий е в точен 150* с К3. Диспозиторът на У7, Юпитер, е ретрограден и в 150* с Марс, У9 е сУ4, а Луната е на АСЦ и в 150* със Слънце и Меркурий натални. Венера, У3/10 влиза в 9 дом. Опозицията Марс/Сатурн е в 10/4 домове.

Куинконсите винаги съм ги свързвала с неяснота и необходимост от нагаждане, компромис, лишение/премълчаване за момента, съобразяване с външни обстоятелства. Дали сега точно те не се проявиха така...
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #4511 -: Май 31, 2017, 10:16:20 pm »
Аз съм зле с комуникациите, не съм гледала карти, но ако и утре е така, почвам публичните скандали

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #4512 -: Май 31, 2017, 10:30:58 pm »
Как сте с комуникацията тия дни?
вчера и днес съм супер с комуникация/търговия- продадох няколко домакински уреда и един  акордеон от ученическите години, платих си две екскурзии с парите, разхождах се и си лафих с поетеси и журналистка от нашия град, хапнахме сладолед- абе готино ми беше, де да е така всеки ден..
 А при теб мисля, че е от тр. Луна , която е квадратирала опозицията Марс/Юпитер в 3/9д

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #4513 -: Май 31, 2017, 10:49:52 pm »
вчера и днес съм супер с комуникация/търговия- продадох няколко домакински уреда и един  акордеон от ученическите години, платих си две екскурзии с парите, разхождах се и си лафих с поетеси и журналистка от нашия град, хапнахме сладолед- абе готино ми беше, де да е така всеки ден..
 А при теб мисля, че е от тр. Луна , която е квадратирала опозицията Марс/Юпитер в 3/9д

Радвам се, че при теб е било толкова хармонично :)

Виж, тази квадратура на Луната с Марс/Юпитер не съм я догледала. Много е възможно този аспект да е с най-голяма тежест и да е отключил реакцията на колежката.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #4514 -: Май 31, 2017, 10:51:27 pm »
Аз съм отлично, просто предразнях от приказване, а Месинджъра не спира да дрънчи.
Учтива съм с всички, успявам да се сдържам засега.
Венера ми мина през Юпитер и Хирон днес, тия дни празници, трапези и мързел общо взето.
О, да-днес излъгах един нахалник, че съм прясно омъжена. :57: Не знам защо си направих шега с такова нещо, но резултатът ми хареса. :85:
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...