Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845095 пъти)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #4710 -: Юли 18, 2017, 07:54:01 pm »
Ребека,аз за сефте реших да си нагодя някакъв аспект с ходенето на фризьор да видя има ли някакъв ефект поне. Иначе само за зъболекар гледам Луната - веднъж нямаше как и ходих при Луна в Козирог - е страшно кръв тече..
Иначе като цяло преди да знам що е то астрология съм си ходила и по доктори и по фризьори без хал хабер да си имам какви аспекти е имало  :012: Така че мисля, че то донякъде си те "бутат" аспектите кога какво да свършиш.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #4711 -: Юли 18, 2017, 08:20:10 pm »
Леко ми беше на очакванията преди, когато Сатур беше само красива планета. Свещено невежество ,омая от заблуда ,а сега страдам психически превантивно по време и афтър ефект от сатурнов транзит  :012:  Става време да мрем ,а така сме се настрадали и наумували, че сме забравили да живеем. Откъде се появи въобще тази астрология с глупава зараза  :012:

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Събития и транзити
« Отговор #4712 -: Юли 18, 2017, 08:59:51 pm »
..така сме се настрадали и наумували, че сме забравили да живеем..

В последно време около мен от всички посоки хора, нямащи нищо общо един с друг, казват това. Уж "случайно", но вече започвам да го приемам за знаково...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #4713 -: Юли 18, 2017, 11:18:12 pm »
И после казваш резултата :)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #4714 -: Юли 19, 2017, 01:22:49 pm »
Akruks, е така в крайна сметка кое от двете се гледа като си противоречат?
Тоест кое е с по-голяма тежест?

 starinthenightsky, въобще не съм толкова навътре, за да построявам подобни календари и тн,но на някой друг може да му е полезно  :)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Събития и транзити
« Отговор #4715 -: Юли 19, 2017, 01:37:39 pm »
666, понеже и аз погледнах картата на Акрукс, защо не си избереш ден, в който са в синхрон показателите - аз си харесах 27ми юли. :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #4716 -: Юли 19, 2017, 02:15:46 pm »
Имам си ново потвърждение на асцендента - тази нощ (снощи след 11ч) тр Марс е направил точна опозиция с Луната ми, У1 и така активира квардрата на тр Уран към нея. Точно по това време имах някакви нервни изблици по тялото, предимно долу в краката, и електрическите жички из тялото и в главата ми започнаха още по-силно да бржкат (като на ел. печки Елва едно време :) ). И едно тупкане в стомаха (все едно сърцето ми бие там). Това си го имам по принцип, но сега е по-силно. Днес през деня цял ден съм така ....

Хепи, още година -две и ще отшумят тези симптоми, но наистина е дискомфортно. Наблюдавай, когато температурата на въздуха се покачи, дали пак така реагира тялото ти, сега в края на седмицата пак казаха, че времето няма да е като "за бели хора".  :(
Също така и кога тр. Луна е в кардинални знаци.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #4717 -: Юли 19, 2017, 07:20:50 pm »
Bobolina, гледах ги, за боядисване и аз си харесах 26 или 27 :)


Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #4718 -: Юли 20, 2017, 10:02:31 am »
Хепи, още година -две и ще отшумят тези симптоми, но наистина е дискомфортно. Наблюдавай, когато температурата на въздуха се покачи, дали пак така реагира тялото ти, сега в края на седмицата пак казаха, че времето няма да е като "за бели хора".  :(
Също така и кога тр. Луна е в кардинални знаци.

Да, Рени, знам, че няма да е лесно още известно време ..... и, да, при повишаване на температурите ми е много дискомфортно (да не кажа зле), но ... това е положението. Тр. Луна едва ли ще наблюдавам :) - нямам време за това, пък и с какво ще ми помогне :)

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Събития и транзити
« Отговор #4719 -: Юли 20, 2017, 04:28:42 pm »
анаретен Марс в съвпад с натална Луна (с преимуществено значение в радикса) - преобръщане на ситуацията, от фаворит - в изпадналите

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #4720 -: Юли 20, 2017, 04:32:26 pm »
Много неприятно.
А хем сега не застава стационарен близо до важна радикална точка. Но той сега е в лъчите на Слънцето и есенциално слаб – държи се нетипично, не "по джентълменски". Дано съвпадът му със Слънцето в Лъв да е по–добър.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #4721 -: Юли 20, 2017, 04:41:33 pm »
анаретен Марс в съвпад с натална Луна (с преимуществено значение в радикса) - преобръщане на ситуацията, от фаворит - в изпадналите

то зависи Луната с какви натални характеристики е .... аз пък имам опозиция на тр Марс с Луната

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #4722 -: Юли 20, 2017, 05:14:38 pm »
то зависи Луната с какви натални характеристики е .... аз пък имам опозиция на тр Марс с Луната
Луната ти е на 27*, така че опозицията е разходяща; второ- тр. Марс е съвпад с твоя анаретен Юпитер, екзалтиран в Рак и би трябвало да имаш прилив на енергия, що се отнася до здраве и работа.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #4723 -: Юли 20, 2017, 05:18:54 pm »
По Марс/Юпитер може и кръвно да се вдига, а оттам и чувство на замаяност, мигрени, безпокойство. Именно поради енергийния прилив. Той може да е налице, но да не се използва по предназначение или по някакъв начин да се потиска. Или да остава блокиран в някой затлачен енергиен център. Но Хепи знае по–добре какво ѝ има в здравословен план, аз акъли никому не давам.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #4724 -: Юли 20, 2017, 05:26:57 pm »
анаретен Марс в съвпад с натална Луна (с преимуществено значение в радикса) - преобръщане на ситуацията, от фаворит - в изпадналите
това е защото тр. Уран квадратира Луната в същото време, иначе на всеки две години тр. Марс минава над Луната ти- преобръщане едва ли е имало всеки път, а са били задействани делата по лунния дом, като крайно необходими