Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 844809 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5685 -: Юни 02, 2020, 07:53:10 am »
не помня дали съм писала за транзит на Уран през моя 7дом,но се сетих,че тогава,била съм на 12години,когато е на к7,пеех в една вокална детска група и ни снимаха в телевизията(в самата сграда).к7 в стрелец.При катастрофа загина мой близък,първи братовчед на баща ми,беше на 18г.преди да влезе в казрмата.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Събития и транзити
« Отговор #5686 -: Юни 02, 2020, 07:58:58 am »
не помня дали съм писала за транзит на Уран през моя 7дом,но се сетих,че тогава,била съм на 12години,когато е на к7,пеех в една вокална детска група и ни снимаха в телевизията(в самата сграда).к7 в стрелец.


Мислиш ли, че този транзит може да е отразявал отношенията между родителите ти?

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #5687 -: Юни 02, 2020, 09:47:44 am »
Тр.Уран ускорява започнали процеси по близки връзки и партньорства. Има дистанция между партньорите. Може да се експериментира с/във взаимоотношения Според това, какво е заложено по натал-временно охаждане в близките връзки, при други рязко прекъсване  и после пак събиране. Среща с нестандартни, творчески личности. Понеже 7-ми дом има отношение и към смъртта, нещо "умира" в тази сфера и символично, и в пряк смисъл и то бързо, без право на обжалване.
Рени,това задължително ли е?При жена асц скорпион и Венера на асц.прогресивна Луна на дсц.и рязко прекъсване на отношения,сега Уран е на градус от дц.,пак ли ще се възобновят?

Аз съм с АЦ Везни и натална Луна на К7 - когато Уран влезе в 7д, прекъснах дългогодишни отношения и се появиха нови на тяхно място.
Уран все още ми е в 7д, предстои до 2г да мине и през натална Венера. Венера ми управлява 1, 12, 8, а Уран 4д. Надявам се да не ми донесе наследство. Всичко друго ще е ок.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5688 -: Юни 02, 2020, 06:54:47 pm »
не помня дали съм писала за транзит на Уран през моя 7дом,но се сетих,че тогава,била съм на 12години,когато е на к7,пеех в една вокална детска група и ни снимаха в телевизията(в самата сграда).к7 в стрелец.


Мислиш ли, че този транзит може да е отразявал отношенията между родителите ти?
със сигурност

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5689 -: Юни 02, 2020, 06:58:18 pm »
Моля за съвет.
Днес получих оферта за работа по проект от колега, с когото съм работила и преди.
Проблемът ми е, че трябва да отговоря до края на седмицата, а, както знаете, седмицата е доста натоварена - ретроградна Венера, нов цикъл на Венера/Слънце на 03.06., ЛЗ на 05.06.
Въпросът ми е - кога да вмъкна приемането на офертата в тези така натоварени дни  :) ::)
Когато Венера ще е в сърцето на Слънцето мисля е добре.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5690 -: Юни 02, 2020, 07:10:29 pm »
Какво се случва в САЩ?Имат възврат на Плутон,задействан от тежки транзити,а Венера спря стационарноретроградна в съвпад с техния Марс.
Астероид Америка е в 10*на стрелец сега.
« Последна редакция: Юни 02, 2020, 07:40:38 pm от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5691 -: Юни 02, 2020, 11:03:49 pm »

Yaya, утре. В часът на Венера 14:30 ч
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5692 -: Юни 02, 2020, 11:05:38 pm »
Тр.Уран ускорява започнали процеси по близки връзки и партньорства. Има дистанция между партньорите. Може да се експериментира с/във взаимоотношения Според това, какво е заложено по натал-временно охаждане в близките връзки, при други рязко прекъсване  и после пак събиране. Среща с нестандартни, творчески личности. Понеже 7-ми дом има отношение и към смъртта, нещо "умира" в тази сфера и символично, и в пряк смисъл и то бързо, без право на обжалване.
Рени,това задължително ли е?При жена асц скорпион и Венера на асц.прогресивна Луна на дсц.и рязко прекъсване на отношения,сега Уран е на градус от дц.,пак ли ще се възобновят?

Сафо, писала съм "при други", значи зависи какво е записано в натала. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #5693 -: Юни 03, 2020, 02:41:54 pm »

Yaya, утре. В часът на Венера 14:30 ч

Мерси, Рени. Изпратих отговора още в 9ч, защото Луната беше в 8гр Скорпион, а Венерата ми е в 13 градус Телец. Не исках да е точна опозиция.  :-*

Малко криво се получи, че Плутон е точно на върха на К7, а Сатурн и Юпитер са в 7д на картата на събитието, ама каквото-такова... не съобразих да погледна  :-[
« Последна редакция: Юни 03, 2020, 03:06:05 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #5694 -: Юни 09, 2020, 11:39:47 pm »
Някой има ли натално аспект Слънце каре Нептун?
Отразява ли ви се транзитния аспект?
Аз имам, но не усещам действието му в момента. Може би защото не засяга рождени точки в картата ми.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #5695 -: Юни 10, 2020, 09:53:19 am »
Някой има ли натално аспект Слънце каре Нептун?
Отразява ли ви се транзитния аспект?
Аз имам, но не усещам действието му в момента. Може би защото не засяга рождени точки в картата ми.

Аз имам и то в подвижните знаци - слънце в риби в квадрат със съвпада луна Нептун в стрелец. Сигурно затова имам грижи с майка ми.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5696 -: Юни 10, 2020, 01:48:06 pm »
Интересно се заформя на 13.06.луна,марс,нептун в съвпад в 20градус на риби. Три в едно, по-скоро три в две. Цикъл воден🌊🎶💦

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5697 -: Юни 10, 2020, 03:24:25 pm »
Интересно се заформя на 13.06.луна,марс,нептун в съвпад в 20градус на риби. Три в едно, по-скоро три в две. Цикъл воден🌊🎶💦
Луна-Нептун има всеки месец, а Марс-Нептун преди 2г и преди 4г в Риби, като искаш им направи циклични карти

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5698 -: Юни 10, 2020, 04:32:59 pm »
Интересно се заформя на 13.06.луна,марс,нептун в съвпад в 20градус на риби. Три в едно, по-скоро три в две. Цикъл воден🌊🎶💦
Луна-Нептун има всеки месец, а Марс-Нептун преди 2г и преди 4г в Риби, като искаш им направи циклични карти
Акрукс, да всеки месец има луна нептун, и др. е така. И съм си направила циклични карти. Градусите се местят само напред назад, заради тежкия нептун, но сега и квадрат Слънце и квадрат затъмнението в стрелец, пълнолуние.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5699 -: Юни 10, 2020, 04:35:10 pm »
Интересно се заформя на 13.06.луна,марс,нептун в съвпад в 20градус на риби. Три в едно, по-скоро три в две. Цикъл воден🌊🎶💦

Да, Луната подсилва старта на новия цикъл Марс-Нептун и ефекта наистина може да дойде от водните пространства, дъждове, с неблагоприятен ефект. Луната е в последна четвърт- някъде достатъчно количество вода може да се отдръпне, за сметка на друго да причини големи вълни, носещи разрушения.Марс в Риби с Нептун обикновено е настроен доста утопично, ама Марс не е комунист. Няма да се размине без провал. Сезонните вирусни заболявания може да изпреварят момента си .:)
« Последна редакция: Юни 10, 2020, 04:43:17 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“