Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845258 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Събития и транзити
« Отговор #5760 -: Юли 09, 2020, 12:14:13 pm »
Възможно ли е да съм си изчистила кармата и затова да няма проявления във физическия свят?

Ако си изчистила кармата няма да си тук...  :)

kalina_1986

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #5761 -: Юли 10, 2020, 07:53:31 am »
Вероятно си права, romantica. Просто от няколко години забелязвам много по-фино проявление на аспектите и това ме озадачава.
Отстрани създавах впечатление за човек, на който не му се случва нищо и сам си търси предизвикателства. В един момент се чувствах сякаш съм в някакъв гигантски вакуум и се наложи да променя себе си, за да привлека нови хора и събития в живота си. Тогава често ми се падаше картата "Магьосникът".
Мина известно време докато разбера посланието и. А именно, че мога да променям света около мен по свое усмотрение и именно това е дарбата на "Магьосника".  :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #5762 -: Юли 10, 2020, 11:16:25 pm »
А именно, че мога да променям света около мен по свое усмотрение и именно това е дарбата на "Магьосника".  :)

Естествено, че можеш да променяш света, и кармата може да се “чисти”, но не забравяй, че нещо, което е “карма”, изисква действие-многократно, не е 2 дена работа и готово. И наистина като свършиш работата, се забелязва разлика в битието.
А ти е било мъчно за свинчето, защото само за него лично ти си полагала грижи и усилия

kalina_1986

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #5763 -: Юли 11, 2020, 07:00:45 am »
Papy, аз много обичам животните и съм отглеждала много досега, но това прасенце ми беше най на сърцето.
Синастрия  ли е, какво ли е не знам, но никога не съм изпитвала такава обич към друго животинче.

Да, може би си права за транзитите. Вероятно съм свършила някаква "работа", за да ги преживявам по-леко. Аз някъде бях чела, че имало 3 нива на проявление. Явно съм надскочила най-грубото.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5764 -: Юли 11, 2020, 01:58:44 pm »
Вероятно си права, romantica. Просто от няколко години забелязвам много по-фино проявление на аспектите и това ме озадачава.
Отстрани създавах впечатление за човек, на който не му се случва нищо и сам си търси предизвикателства. В един момент се чувствах сякаш съм в някакъв гигантски вакуум и се наложи да променя себе си, за да привлека нови хора и събития в живота си. Тогава често ми се падаше картата "Магьосникът".
Мина известно време докато разбера посланието и. А именно, че мога да променям света около мен по свое усмотрение и именно това е дарбата на "Магьосника".  :)
дарбите, талантите по 5 дом, Слънце, асц. Може би има връзка Юпитер асц,!? Кармата Сатурн, Южен възел, ако е в лек аспект с диспозитор, чистиш.Това е мое мнение.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #5765 -: Юли 15, 2020, 08:17:54 pm »
Транзитен Марс ми наквадрати Луната.
Някакъв ужас, от понеделник ми е напечено, снощи някакви ненормални и съседите през половин час хлопаха прозорци, комарници да пушат, кашлят и крещят, призори се задърлих с моя онлайн и съм му бясна .
От нерви се чеша като крастава.
Как един напечен Марков транзит ме не подмина леко.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #5766 -: Юли 16, 2020, 12:19:02 am »
Имам нужда от малко помощ.
Виждате ли загуба на работа, уволнение или нещо подобно в моята карта?
Качвам транзити, соларни дирекции и третични прогресии (забелязала съм, че те работят). Аз не виждам, но един проблем се напече в офиса. Новолунието от 21.07 ми е точно на МЦ, но пък то не отговаря толкова за работата, колкото 6, 7 и 8 домове. Аз работя по 6 и 7д предимно. Марс ми е тригер на събития, но в момента не прави мажорен аспект.... знам ли - от един квадрат на Юпитер с Плутон може ли да повлияе така? Все още не усещам Уран съвпад Венера, рано е за това. Въпросът ми е за тези дни в рамките на седмица може би.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

kalina_1986

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #5767 -: Юли 16, 2020, 08:10:05 am »
Аз съм оставала без работа при Лунация в 7-ми (договорите) или 10-ти дом (кариерата). В солара също е било отразено в 10-ти соларен, най-често соларен Уран е бил там.
Лично при мен аспект към 6-ти дом или управителя му влияе единствено върху здравето ми.
При теб има квадрат към 7-ми дом, опозиция на Сатурн към 10-ти, ще имаш и Лунация на К10. Доста индикации за промяна в работата. Дори и да се случи, промените винаги са за добро. Особено ако обстановката е започнала да става отровна.
« Последна редакция: Юли 16, 2020, 08:16:18 am от kalina_1986 »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #5768 -: Юли 16, 2020, 09:37:31 am »
Yaya, не си ли забелязала транзитите в шести дом как ти се отразяват? Имаш и соларен МЦ в шести, а марс ще транзитира 6-7 дом дълго време, с уран в сходящ съвпад с венера в седми всичко може да се очаква.
Въпреки това имаш тригнон на юпитер, сатурн и марс към наталния сатурн (естествен управител на 10-ти дом) което според мен говори за стабилност.

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #5769 -: Юли 16, 2020, 10:09:53 am »
Тери, Уран в 6д ми донесе промяна на работата, а соларния 6д сега ми е доста натоварен, което ми носи напрежение в работата. Като цяло други значими транзити през 6д не съм имала. Забелязала съм, че Уран действа събитийно на градус орбиса, а това няма да стане тази година. Не знам... стелиумът от 3д е в тригон със Сатурна, но квадратира Плутон у2. Убягва ми тълкуването.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Събития и транзити
« Отговор #5770 -: Юли 16, 2020, 05:21:42 pm »
Здравейте, предстои транзитен уран да премине през ДСЦ. Какво може да се очаква от такъв транзит и като цяло транзит в 7 дом? там е и натален Юпитер, много близо до ДСЦ, опозиция натално слънце.

kalina_1986

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #5771 -: Юли 16, 2020, 05:41:36 pm »
Съвпадът на двете планети носи късмет и повече приходи. При мен преди години донесе доста прилично увеличение на заплатата, харчех на поразия.
Иначе преминаването на Уран през 7-ми е свързано с нестабилност във връзките. Аз имах доста връзки по време на този транзит, но все нестабилни и нетрайни. Чак накрая Уран реши да ме компенсира и ми изпрати съпруг.
Опозицията на Уран със Слънцето може да доведе до желание за промяна на статуквото. Не се поддавай много на вътрешните си провокации, могат да те подведат.
Според мен ще бъдеш доволна от транзита.
« Последна редакция: Юли 16, 2020, 05:44:07 pm от kalina_1986 »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #5772 -: Юли 16, 2020, 07:09:59 pm »
Уран на К7 прекрати рязко дългогодишна връзка и едновременно с това ми донесе нова.
Натално е на К2 и е У4, т.е. действа по есенциална природа.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5773 -: Юли 16, 2020, 08:55:32 pm »
kalina_1986, тр Уран върху Юпитер в 8д не ми донесе дълго очаквания късмет, за който се пише. Неочаквано голяма сума пари съм получавала при тр. Юпитер върху МП Юпитер-Уран в 10д., тогава майка ми ме изненада с финансиране на задгранично пътуване, беше неочаквано за мен.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5774 -: Юли 16, 2020, 09:05:45 pm »
Yaya, аз виждам напрежение в работата в предстоящите месеци, докато Марс транзитира в 6-ти дом, планетата е У7- може да има конфликт с колегите, да се ядосваш, да ти се иска да напуснеш, но до загуба не вярвам да се стигне. Губила съм работа при транзит на Марс и Сатурн в 10д, в напрегнат аспект с Плутон и АС, дори Юпитер в 10д не помогна тогава, Уран беше  в 6 д.