Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 846719 пъти)

kalina_1986

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #5775 -: Юли 16, 2020, 09:08:51 pm »
Здравей, akruks!
А злосторниците какво правеха по това време?
При мен късметът щеше да е в повече ако транзитен Сатурн не минаваше по това време през 12-ти дом , наближавайки куспидата на първи.
Ако някой злосторник пречи, късметът не се излива толкова лесно...
Пари имаше при мен, но в резултат от много тежки усилия, типично по Сатурновски.
« Последна редакция: Юли 16, 2020, 09:10:34 pm от kalina_1986 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5776 -: Юли 16, 2020, 09:17:27 pm »
kalina_1986, Сатурн беше в 4д в тригон с Юпитер У4 и секстил с нат. Сатурн У5 в 5д., в секстил с Венера У2 във 2д.
Мисля си, че обратното- тр. Юпитер или тр. Венера съвпад с Уран носят повече късмет и неочаквани пари.

kalina_1986

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #5777 -: Юли 16, 2020, 09:18:45 pm »
Yaya, аз виждам напрежение в работата в предстоящите месеци, докато Марс транзитира в 6-ти дом, планетата е У7- може да има конфликт с колегите, да се ядосваш, да ти се иска да напуснеш, но до загуба не вярвам да се стигне. Губила съм работа при транзит на Марс и Сатурн в 10д, в напрегнат аспект с Плутон и АС, дори Юпитер в 10д не помогна тогава, Уран беше  в 6 д.
Сега ме подсети, че при транзитен Уран в 6-ти дом не можех да се задържа почти никъде на работа. Беше доста отчайващо.
Преживях и няколко фрактури-счупени и пукнати пръсти и ребра, травма на опашната кост.
Спиране на сърцето по време на обикновена операция, отново спукани ребра от сърдечния масаж. Сатурн ми е бил в точен съвпад с Асцендента, а спирането на сърцето е било в резултат на анафилактичен шок.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #5778 -: Юли 17, 2020, 09:21:29 am »
Мерси, Акрукс, напрежението е видимо и в солара ми. Много ме стяга шапката, напрежението е ненормално, а соларът ми е само на 4 месеца. Дано се канализира поне малко.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

kalina_1986

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #5779 -: Юли 17, 2020, 10:21:11 am »
Yaya, съчувствам ти. В колективите винаги става така. Завист, клюки, интриги...
Преди години взех решение да приключа веднъж завинаги с колективите и оттогава с каквото и да се занимавам винаги го правя сама. Спокойствието е безценно.
Най-нещастните ми периоди в живота са били именно когато съм била заобиколена от колежки. Крайно неприятно е да прекарваш 8-10 часа на ден в токсична атмосфера. Жалкото е че навсякъде го има този проблем.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #5780 -: Юли 17, 2020, 11:10:32 am »
Калина, атмосферата в отдела е прекрасна. Просто сменихме шефа и целия батак на предишния шеф от нещата, които самостоятелно е правил, сега излиза наяве. Иначе новият шеф е страхотен и вкарва ред в работата. Което не се харесва на останалите отдели, защото пък те са свикнали да си правят каквото си решат :) и оттам идва натоварването.
А при мен в солара всички директни тежкари от края на Козирог, ведно с Марс и Луна, са ми в 6 соларен дом и в каре с Луната ми. Представи си как е...
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #5781 -: Юли 17, 2020, 11:17:39 pm »
Яя, има опасност да изглеждаш компрометирана в партньорски и шефски очи. Но чак до загуба на работа-не вярвам

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Събития и транзити
« Отговор #5782 -: Юли 20, 2020, 12:04:56 pm »
Благодаря много! Събитието предстои. Позволявам си да приложа картата, за която питах.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5783 -: Юли 20, 2020, 03:32:19 pm »
Благодаря много! Събитието предстои. Позволявам си да приложа картата, за която питах.
Уран е далеко от ДС и опозиция Слънце, може би след 2-3г ще го доближи. Докато минава през 6д може да разтърси ежедневието, да провокира желание за промени в работата, пази нервите, а за 7д не го мисли, има време и не е фатално.

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Събития и транзити
« Отговор #5784 -: Юли 20, 2020, 05:06:33 pm »
Благодаря много! Събитието предстои. Позволявам си да приложа картата, за която питах.
Уран е далеко от ДС и опозиция Слънце, може би след 2-3г ще го доближи. Докато минава през 6д може да разтърси ежедневието, да провокира желание за промени в работата, пази нервите, а за 7д не го мисли, има време и не е фатално.
Благодаря  :-* А, наистина има промени в работата, имаше и съдебни дела, от края на септември предстои ново размърдване в работата, дано е за добро  ::)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #5785 -: Юли 27, 2020, 05:12:18 pm »
При мен ретроградието на трите планети в Козирог е меко казано отвратително.
Нова точна Сатурнова опозиция, тр Юпитер върху Венера е като някакъв спусък.
За десетина дни всичко се обръща с главата надолу- с моят се разделихме , появиха се отдавна забравени хора от миналото и за капак вчера с Луната във Везни и квадратурата баща ми се натрови, та си изкарах акъла.
Просто страшна поредица.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #5786 -: Юли 27, 2020, 06:37:48 pm »
...и за капак вчера с Луната във Везни и квадратурата баща ми се натрови, та си изкарах акъла.
Просто страшна поредица.
Да, кофти звучи, надявам се вече е добре?
В неговата карта това натравяне има ли го?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5787 -: Юли 27, 2020, 06:39:57 pm »
Корея, новолунието активира тройката в Козирог. Юпитер три пъти ще мине през точките от дъгата 27-17 градуса на кардиналния кръст, Сатурн 0-2 градуса на фиксирания, 29-25 кардиналния, Плутон 25-22 на кардиналния. И ако някоя точка е ъглова или управлява ъгъл- под ножа. Щом е бутната Венера, време да дефинираш отношението си към близките връзки, какви са ти истинските нужди в любовно-романтично-сексуалната сфера; какво ти е наистина ценно, за какво и колко се "продаваш'. Понеже Марс се ускорява нещата по доста агресивен начин, може и да си доста раздразнителна,  понеже желанието за общуване, разбирателство, хармония (Венера) го няма; това, което теб те интересува, харесва, другия- може би не. При Сатурн няма избор, трябва си усилията, Юпитер, даже и в Козирог ще те увери, че ако си била твърде търпелива във връзка, която е била непоносима, подготвяй се да се освобождаваш от нея. Щом Юпитер ти е върху Венера, значи Нептун е спрял стационарен в секстил с нея- допълнително разбърква ситуацията, като неясни чувства, различни емоции, не знаеш накъде е насочен интереса, колко силно си ангажирана емоционално. Би трябвало при лунациите в Риби/Дева да се изясни ситуацията. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #5788 -: Юли 27, 2020, 06:53:43 pm »
Ситуацията е като “ гръм от ясно небе”.
Така е, с компромисите все някога се спира, нали наскоро и Марсова квадратура минах, та оттам тръгна всичко. С Марсови номера не бива да се провокира Марсов мъж.
Хем съм наясно , че това е логичен завършек- при нас има дълго разстояние за дълги периоди от време  и много съществени различия като характер и мироглед и все пак още ми е трудно да приема как така внезапно свършва любовта.
Иначе баща ми днес е добре, благодаря.
Той е също силно кардинален, както и майка ми и не съм им гледала картите от страх.
Соларната ми карта тази година е също натоварена.
Мисълта ми беше , че ретроградните съвпади удрят в пъти повече.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5789 -: Юли 27, 2020, 07:16:41 pm »

Мисълта ми беше , че ретроградните съвпади удрят в пъти повече.

Сигурно е от това, че вече виждаме, кое и защо ни прави гневни в ударената сфера.Кара те да се изправиш срещу нещо конкретно, за да прецениш кое е това, което трябва да се премахне или да се разгледа от друга перспектива. И ако "изпитанието" е прекалено голямо, тогава клякаме. Права си, силно е, защото е бавно, планетата се движи бавно. :) След кулминацията е добре и е редно човек да се изправи срещу въпросите, които е отлагал, преди това и са му създавали напрежение, до момента, в който спира планетата.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“