Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845270 пъти)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #5790 -: Юли 27, 2020, 08:56:40 pm »
Рени, изключително ясно си го описала. :-*
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5791 -: Юли 28, 2020, 07:10:30 am »
Корея,ти нали си с Луна в 1 ви?Къде е прогресивна сега?
Със сол.асц в рак съм,не се чудя защо съм се вторачила на хората в Луните. :)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #5792 -: Юли 28, 2020, 03:13:47 pm »
Прогресивната ми Луна е в 9- ти дом, Риби.
Сега тригонира АЦ, след два градуса и Луната и после съвпад МЦ.
Не са от нея събитията.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5793 -: Юли 29, 2020, 06:43:19 am »
Благодаря Корея!Какви очаквания имаш от про Луна на МЦ?При мен преди няколко години беше на к10,водолей,изписах няколко тетрадки с шантави стихчета,все едно някой ми ги диктуваше 8) и се регистрирах в един форум.(не тук)
Интересувам се ,защото и ти си с ъглова Луна като мен,вероятно е да станеш видима с нещо,или някъде.
« Последна редакция: Юли 29, 2020, 06:44:58 am от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5794 -: Юли 29, 2020, 06:47:45 am »
Благодаря Корея!Какви очаквания имаш от про Луна на МЦ?При мен преди няколко години беше на к10,водолей,изписах няколко тетрадки с шантави стихчета,все едно някой ми ги диктуваше 8) и се регистрирах в един форум.(не тук)
Интересувам се ,защото и ти си с ъглова Луна като мен,вероятно е да станеш видима с нещо,или някъде.
П.П.никога не съм употребявала никакви вещества,наркотични и тем подобни.К10 ми е в 8* НА водолей,а Уран в 8*везни,5ти дом.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #5795 -: Юли 29, 2020, 10:43:38 am »
Нямам никакви очаквания, при предишния съвпад е имало голяма промяна- начало на студентския живот , но тогава е имало и прогресивно новолуние там.
Професията едва ли ще си сменя, по- вероятно е да уча някаква квалификация.
Погледнах си и солара за догодина, също акцент на соларно МС и 9- ти дом,  та може би наистина ще е някакво дообучаване.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

ts.bogdanin

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Събития и транзити
« Отговор #5796 -: Юли 29, 2020, 09:23:14 pm »
Здравейте....днес ми се случи нещо, толкова нелепо и необеснимо, че единствено тук усещам, че мога да открия отговор. Чудейки се защо нямам превод на заплатата си на гишето в банката ми съобщиха, че имам запор...след целодневно обикаляне през ЧСИ, съд и банки с ужас установих, че имам запор в следстие на изтеглен студентски кредит на мое име!!!10 000 хиляди лева точно до стотинка е сумата за която съм осъдена. Данните ми, подписа ми, са налице, колкото и странно да ми изглеждат непоставени от мен ги гледам пред себе си.Седя в ступор часове наред вече без ясна идея какво, как и защо се случва това. И всичко това в деня в които внесох капитал на фирмата си и подадох последните документи за откриването и към счетоводителите. Очаквах сатурнов възврат с нетърпение, мислейки, че ще ми даде нужните уроци и ще направи нужната чистка в живота ми, но ВСЕЛЕНО никога не съм вярвала, че ще трябва да се боря с подобно нещо. Опитах се сама да разчета какво да очаквам и какви действия да предприема оттук насетне, но уви страха и гнева в мен замъгляват мисленето, преценката,усещанията ми...единствено сакрала нашепва, че нещо сериозно ме застрашава...поставям карта с транзитите от деня, ще съм благодарна, ако някой разбере нещо от нея, сама не мога да си помогна. Благодаря ви

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5797 -: Юли 30, 2020, 08:43:21 am »
bogdanin,транзитен Уран е на к9 и прави квадрат с Юпитер.Нептун ти квадрати Слънце,но не от сега.Транзитна Луна опозиция натална и тригон Венера/Марс в 11 дом.Партньор,или някой с който работиш е възможно да ти пробута нещо да подпишеш.Може би е по-добре да пуснеш карта с прогресии/дирекции.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #5798 -: Юли 30, 2020, 05:34:36 pm »
Не знам къде е по-подходящо да кача картите -тук или в натални. Това е картата на момичето ,за което писах в хорарите, часът даден от маййка й вероятно е закръглен на осем .Въобще, въобще не ми прилича на АС Близнаци -ниска, много набита с къси крайници -земен тип .Племенникът и снаха ми имат Близнаци АС и имат мноого издължени крайници .Но има и изключения.. Така че според мен, имайте едно на ум тук. Не съм ги разглеждала много, сега се сдобих и после ще гледам, но нямаше как да не забележа тази прекрасна, пр. Венера, дето все я чакаме за любов на наталното Слънце.. Абе Луната се вижда под чии натиск е ,тези големите са я мачкали и подлудили не от сега, отделно Уран върху Слънцето, което е и в съвпад с натален южен възел .Има нат квадрат Луна с Нептун ,прогресивната и в Риби е  съвпад с тр Нептун. Абе това е без да съм разглеждала и картината е очаквано зле, само въпросът остава- мимолетна ли ще е тази психическа криза или е заложено, отключено и ще се кара занапред с психическо заболяване .

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #5799 -: Юли 30, 2020, 05:57:13 pm »
Честно казано, ако не знам чия е картата, не бих помислила за псих. проблем, но сега вече нямма как да не гледам този голям дванайсти дом със Слънце и Меркурий у1 там в квадрат с Марс ,който е диспозитор на Луната и е в 3 или 4 дом  .Защото колкото и да въртя часът 15 мин напред/ назад ,АС все е Близнаци, а
12 дом голям.Вече трябва да призная, че приемам, че да-има натално предразположение. Перспективата в бъдеще също не ме обнадеждава -пр .Луна ще излезе от съвпада с нат и пр .Сатурн и тр. Нептун ,ще напусне Риби и ще влезе в своята стихия, но мисля, че само ще даде остри пристъпи .Второ дир Луна върви към квадрат с нат Марс и съвпад с нат Меркурий в дванайсти .Пр Слънце е още в дванайсти, но е влязло в двойнствен и то въздушен знак ..Дано съм черногледа и нещо не съм обективна ,може да драматизирам аз.. Винаги търся положителното, сега още не го виждам .Венера е У6 дир скоро може би е влязла в дванайсти дом а прогресивната Венера вече е там при това съвпад със Слънцето.Слънцето е У4 в 12 дом почнах да се поотчайвам ..
« Последна редакция: Юли 30, 2020, 06:14:19 pm от Ребека »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5800 -: Юли 30, 2020, 06:22:02 pm »
Честно казано, ако не знам чия е картата, не бих помислила за псих. проблем, но сега вече нямма как да не гледам този голям дванайсти дом със Слънце и Меркурий у1 там в квадрат с Марс ,който е диспозитор на Луната и е в 3 или 4 дом  .Защото колкото и да въртя часът 15 мин напред/ назад ,АС все е Близнаци, а
12 дом голям.
тя може да е с АС в Телец и пак Слънцето и Мерка да са в 12д.
както си отбелязала, наличен е квадрат на Луна и Нептун, а също квадрат на Уран и Слънце, опозиция на Мерка с Плутон

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #5801 -: Юли 30, 2020, 06:59:48 pm »
Ами на ас телец прилича, обаче прекалено много трябва да се врътне времето .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5802 -: Юли 30, 2020, 07:15:02 pm »
Нали, у1 е в Телец  в аспект с Плутон ?! Това придава тежест и оттам да ти прилича на Телец, но и Слънцето е в този знак. Юпитер вижда АСЦ и е в терма на Юпитер :)
« Последна редакция: Юли 30, 2020, 07:36:48 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #5803 -: Юли 30, 2020, 08:26:15 pm »
Нали, у1 е в Телец  в аспект с Плутон ?! Това придава тежест и оттам да ти прилича на Телец, но и Слънцето е в този знак. Юпитер вижда АСЦ и е в терма на Юпитер :)
Да напълно права си  :) нали Слънцето е в Телец ,все търсим уж друго, а то очевидното пред очите, че и вярно  :D  +- десетина минути е казала и майката та все си е в Близнаци
« Последна редакция: Юли 30, 2020, 08:29:15 pm от Ребека »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #5804 -: Август 06, 2020, 02:08:03 pm »
Съвпадът на Венера и СЛВ е в точен секстил с Марса ми.
И НИЩО!
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински