Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845494 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5880 -: Септември 14, 2020, 07:04:26 pm »
Да, Акрукс, доста нажежено е около Луната ми. Компенсирам с хапване. ;)
Но, не е повод да бягам от нещата, които трябва да свърша, а по-скоро да ги разбера по-добре и защо са такива. Опитвам се да схващам "добрите намерения" и "че е за добро", но колко успявам е друг въпрос. Ха, ха.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #5881 -: Септември 14, 2020, 07:58:10 pm »
Забелязвате ли, че периодично, попадаме в цикъл " истина срещу справедливост" / да се изразя по-деликатно ?
А, като знаем, че звездната обстановка е по-хард, дали може да се опитаме, да преминем по-разбиращо през бурята, поне този път?
Ето, аз съм от хората, които обичат да спорят, да налагат своя мироглед, предполагам, че звуча, и твърде агресивно, и студено за по-деликатните натури в изказа си. Ще се постарая, да променя нещо в начина си, по който заявявам себе си, в следващите 2 месеца. Ако ми стане твърде трудно, просто ще се изолирам. Пожелавам си успех.  ;)

Тук не съм останала с такова впечатление, ама хич. Звучиш ми леко, игриво, завоалирано, замечтано....
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5882 -: Септември 15, 2020, 09:17:20 pm »
Тери, ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5883 -: Септември 22, 2020, 05:31:26 pm »
На 24.09.меркурий опозиция ретро Марс.
От 3/4.09.19г.мисля беше съвпадът в дева в 10*.И Слънце там.
Сега, по време на опозицията, Слънцето прави ингрес във везни. Падение.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #5884 -: Септември 24, 2020, 06:19:51 pm »
Утре Луната е върху тройката в Козирог и е предпоставка за доста тежки разговори и събития, като цяло. С Марс и Меркурий правят тао.
При мен Марс е върху Луната на К7, а Меркурий отсреща. Интересно кога ли ще стане ясно с кого ще се карам  :D
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5885 -: Септември 25, 2020, 04:43:44 pm »
Утре Луната е върху тройката в Козирог и е предпоставка за доста тежки разговори и събития, като цяло. С Марс и Меркурий правят тао.
Мерка увреден от Овен и Сатурн+Луна предпоставки за инциденти на пътя, които вече са факт- автобус с българи в Истанбул, автобус с пътници се забил в спирка Враца и др
Марс в Овен не си губи времето в приказки, а в сезонната карта е в 3д заедно с Лилит

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5886 -: Септември 25, 2020, 05:15:52 pm »
Да, Меркурий вече е в ретро сянка-25* везни.
« Последна редакция: Септември 26, 2020, 11:29:45 am от Сафо »

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Събития и транзити
« Отговор #5887 -: Септември 27, 2020, 07:30:39 pm »
На много хора снощи им се е повръщало. На вас повръщаше ли ви се?

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 218
Re: Събития и транзити
« Отговор #5888 -: Септември 28, 2020, 07:27:09 am »
Повърнах преди 2 дена късно през нощта,явно мен по-рано ме е хванало.
Ако гледаме транзити тогава е бил съвпад на Луната и Сатурн със Слънцето ми.

Според теб каква е причината?  ::)
Никой не резонира с планетите, така както ти!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5889 -: Септември 28, 2020, 11:37:01 am »
На много хора снощи им се е повръщало. На вас повръщаше ли ви се?

От 5 G ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #5890 -: Септември 28, 2020, 12:46:21 pm »
На 24.09.меркурий опозиция ретро Марс.
От 3/4.09.19г.мисля беше съвпадът в дева в 10*.И Слънце там.
Сега, по време на опозицията, Слънцето прави ингрес във везни. Падение.
На 24, два дни след РД ,бившият ми намерил новата си жена мъртва в тоалета .Свръх доза .Оказа ,че жената преди е взимала и сега уж- не. Но той не разбира тия работи и само да мисли, че е инцидентно.. Миналата година, този цикъл е бил в съвпад с неговия Меркурий и опозе нейн Меркурий .Ако има някакво значение това. Ще сложа картите и на двамата ,снощи хвърлих един поглед ,но по транзити не се вижда нещо особено По прогресии също, а и няма гаранция за часовете на раждане -може да варират. Тази е втората му жена, която умира. Първата от тумор, но поне имаха вече развод .Ако аз се бях омъжила за него, винаги съм мислела, че вече нямаше да съм жива .Утре е прощаването ,моли ме да отида на гробищата ,за да го подкрепя. Хич нямам желание за подобно изживяване ,но съм с меко сърце и по някакъв хуманен начин, трябва да му дам подкрепа. Той е девата тя е овена .

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #5891 -: Септември 28, 2020, 12:49:31 pm »
Картите са с транзити за деня на смърта. На пръв поглед- нищо сериозно ,а такъв ужас. Млада жена, оставя 15 годишно сираче. Супер гадна история .

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 218
Re: Събития и транзити
« Отговор #5892 -: Септември 28, 2020, 12:58:46 pm »
За мъжът-има предпоставки натала за смърт на партньорите му-Плутон и Уран в 7ми дом и най-вече У7 Венера съвпад Сатурн.

За жената-че може сама да е причина за смъртта си У8 Юпитер е на АСЦ; отделно Нептун в 4ти дом може да даде край на живота свързан с опиати,Уран на ИЦ-внезапна и неочаквана смърт. Транзити Плутон и Сатурн са в куинконс с Марс У4, ЮЛВ съвпад Нептун У8, отделно има Нептун опозиция Сатурн и Хирон съвпад Слънце,които не са хубави аспекти за здравето.Марс куинконс ИЦ.
Никой не резонира с планетите, така както ти!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5893 -: Септември 28, 2020, 02:34:32 pm »
Ребека, в картата на мъжа, виж дирекция Венера е съвпад Плутон на к7. Венера е у7, у2 домове, или 1и 8 на партньор.
Венера като у7 не е добре поставена, нощна карта, под хоризонта, лош дом, критичен градус. И, да, Меркурий е нощен трипл. управител на везни. Затъмнения та са били на МС, и след това на ИЦ.
Марс от рак, 4 дом, квадратира асц/дсц. Дирекция Марс съвпад Сатурн. Има други неща също. И Синухе това, което е написал.
« Последна редакция: Септември 28, 2020, 02:59:38 pm от Сафо »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #5894 -: Септември 28, 2020, 03:26:10 pm »
Нямах време за дирекции снощи и днес ,но помня, че Плутон- Венера му предстоеше. За него знам ,че има предпоставки за смърт на партньор и аз щях да умра, докато бяхме заедно/ няма връзка с наркотици /.Днес на обед ми се обадиха, че е починала майката на един от кръщелниците ми, той е със Слънце в 11 градус Дева ,Луна в Овен, Марс транзитният е в/у нея ,нат Луна каре Юпитер в Рак -остър перитонит със фатален изход Дано не ме поканят и на това погребение, че ми е в множко.Марс/ Меркурий може ли да го свържем с остър перитонит? Напоследък хипохондрията ми се засили и една от диагнозите, които ме тревожи е перитонит  :-X   
« Последна редакция: Септември 28, 2020, 03:37:10 pm от Ребека »