Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845392 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #5895 -: Септември 28, 2020, 09:30:11 pm »


За жената-че може сама да е причина за смъртта си У8 Юпитер е на АСЦ;  Да и сега дирекционен Марс, който е втори У8 ,заедно с  Юпитер е в точен съвпад с нат Юпитер У8 на АС откъм дванайсти . 

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #5896 -: Септември 28, 2020, 09:41:16 pm »
Уф, Ребека :( чак не ми се гледат тия карти

Но ако ще ги гледаме-с дирекци, прогресии..

П.п. Добре че сте се разделили, виждала съм го и друг път в живота, едната умира, втора, разболява се..

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Събития и транзити
« Отговор #5897 -: Септември 28, 2020, 10:11:44 pm »
При жената от втората карта:

Риби на К8, определено има тайнствен оттенък и няма да се разбере истината. Има предразположеност към опиати, медикаменти. В случая с опоз. Меркурий/Луна, може да не са били в чиста форма. Възможно е някакъв проблем да е провокирал употребата.
У8 в 4 дом, според мен действията ѝ са били съзнателни, т.е. мислила си го е и сама е искала да сложи край.

Мир и покой на душата ѝ!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #5898 -: Септември 28, 2020, 10:24:13 pm »
Питах дали е самоубийство, той дори не го допуска, че е възможно .Но пък от друга страна ,дори не е разбрал, че е взимала ..Де да знам, ако човек се самоубива, няма ли да е на някакво по-дискретно място, навън, не в дома, да причини допълнителен ужас на близките. Просто не е нацелила дозата или чистотата на наркотика. Той има по дирекции Марс от 4ти върху нат Сатурн в 5ти .От своя страна Сатурн по прогресии е станал почти точен вече в/у нат. Венера .Но истината е ,че и в двете карти няма очеизваждащи аларми за настоящият момент. Папи слагам ги картите сега с дирекции и прогресии- не с цел толкова да ги коментираме ,колкото учебно ,ако някой може да открие нещо полезно за себе си . Часовете подлежат на съмнение и не са ректифицирани
« Последна редакция: Септември 28, 2020, 10:48:25 pm от Ребека »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5899 -: Септември 28, 2020, 11:56:50 pm »
Картите са с транзити за деня на смърта. На пръв поглед- нищо сериозно ,а такъв ужас. Млада жена, оставя 15 годишно сираче. Супер гадна история .
според мен е с АС Лъв и У1 в 8д.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #5900 -: Септември 29, 2020, 09:18:56 am »
Прогресивен У4 Марс е направил точен съвпад с У8 Юпитер.
Казват, че при смърт работят старите управители.
Ребека, пусни им третичните прогресии - имам един приятел, който казва, че работят повече от лунари за съответния месец.

Иначе за жената - това е втората карта на наркоман, по която не се вижда зависимост, ако не знаеш, че човекът е зависим. Преди месец бях пуснала една карта на друг такъв. Интересно е какво провокира да се появи зависимост при един, а при друг не.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #5901 -: Септември 29, 2020, 10:53:53 am »
Картите са с транзити за деня на смърта. На пръв поглед- нищо сериозно ,а такъв ужас. Млада жена, оставя 15 годишно сираче. Супер гадна история .
според мен е с АС Лъв и У1 в 8д.

Точно тъй, много полезен коментар!!! И при майка ми, и при мен У1 е в осми дом.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5902 -: Септември 30, 2020, 05:39:51 am »
Питах дали е самоубийство, той дори не го допуска, че е възможно .Но пък от друга страна ,дори не е разбрал, че е взимала ..Де да знам, ако човек се самоубива, няма ли да е на някакво по-дискретно място, навън, не в дома, да причини допълнителен ужас на близките. Просто не е нацелила дозата или чистотата на наркотика. Той има по дирекции Марс от 4ти върху нат Сатурн в 5ти .От своя страна Сатурн по прогресии е станал почти точен вече в/у нат. Венера .Но истината е ,че и в двете карти няма очеизваждащи аларми за настоящият момент. Папи слагам ги картите сега с дирекции и прогресии- не с цел толкова да ги коментираме ,колкото учебно ,ако някой може да открие нещо полезно за себе си . Часовете подлежат на съмнение и не са ректифицирани
При жената карта само дирекции,к4 дирекционна на градуса на затъмнението в козирог и чист солар само с транзити за деня.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #5903 -: Октомври 01, 2020, 09:52:15 am »
Въпрос от любопитство - това са ми транзитите за юли 2021.
Имам няколко знакови аспекта -
Уран върху Венера,
Юпитерова опозиция,
Сатурн спира ретро в градус на Венера и квадрат с нея,
Плутон е в каре с Луната.

Според вас до финансови проблеми и лишения ли ще доведат тези аспекти? Пр Луна е на АЦ през периода
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5904 -: Октомври 01, 2020, 12:00:49 pm »
Въпрос от любопитство - това са ми транзитите за юли 2021.
Имам няколко знакови аспекта -
Уран върху Венера,
Юпитерова опозиция,
Сатурн спира ретро в градус на Венера и квадрат с нея,
Плутон е в каре с Луната.

Според вас до финансови проблеми и лишения ли ще доведат тези аспекти? Пр Луна е на АЦ през периода
там, където ще спре Сатурн, ще е започнал цикъл Венера/Юпитер.,мисля и Меркурий там ще е ретрограден догодина.
Пари, взаимоотношения, наследство, договори, подписи.... Финансови проблеми не мисля, но взаимоотношения някакви ще са на фокус, бизнес партньорства и други. Родителски домове са активни също. Баба/дядо, племенници, ако имаш е възможно там да има нещо. Преди 12г.Юпитер е бил опозе себе си. Преди около 28/29г.прогресивна луна е била на Асц. И опозе себе си. Сега к7 е активарана от ст. Марс спря там и съвпад с Луната ти. Аспектът не е лек, в смисъл нервност, ядове, агресивни типове, чувствителност, напрежение. Марс през 7 носи кавги и неприятности с партньор. Но и операция при някой е възможна. Бременност, раждане при роднина. Богата на събития е картата, задействана.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #5905 -: Октомври 01, 2020, 12:17:20 pm »
Да, Сафо. Задействани са доста планети. Плюс това, през декември съвпадът на Венера и Плутон ще съвпадне пак с каре Луната ми и ретроградността на Венера и транзит на Уран пак през нея. 
И пр Меркурий ще е на К7.

Знам, че е рано още, но от любопитство си погледнах тенденциите за догодина и се втрещих :) явно тази тежка година ще продължи и през 2021 за мен.
А при мен Венера е предимно финансова, отколкото любовна. За това действат управителите на 5д.

Човек, като се оплаче от скука, не знае какво може да му предложи Вселената за разнообразие :)
« Последна редакция: Октомври 01, 2020, 02:15:58 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #5906 -: Октомври 01, 2020, 06:01:18 pm »
Искам да ви кажа, че откак Мерка е в Скорпион, един ден нямам без стрес от разговор.
Вчера няколко пъти звънях на един баща да дойде да си вземе децата с открити паразити, разбрахме се да му се обадя и да му кажа за кои дни да носи бележка и да вземе документ от личен лекар, че са изчистени.
Вечерта ми звъни , виждам неговия номер, но се обажда жена му. Започна да крещи-“ Ама, к...о мръсна , защо се обаждаш на мъжа ми” . Като казах коя съм, повече не успях да се свържа с тях. Явно ме е взела на някоя тайна любовница.
Отделно в групата на единия клас са едно сплетни и клюки.
Днес брат ми пък открил един общ отдавнашен чат с мен, него и бившия и ми каза, аз не се усетих, че става въпрос за старо нещо и половин час бях абсолютно неадекватна- други неща си представи развинтеното ми въображение.
Изобщо пълна лудница.
Снощи гледах и прогнозата на Кунева, хареса ми как гледа на нещата, въпреки че не са за харесване:
https://m.mira-kuneva.com/video/
« Последна редакция: Октомври 01, 2020, 06:02:49 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Събития и транзити
« Отговор #5907 -: Октомври 03, 2020, 07:21:03 pm »
Днес Венера е в съвпад с Регулус в Лъв. Какво по-особено ви направи впечатление във връзка с жените и царствеността?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5908 -: Октомври 03, 2020, 08:18:23 pm »
Днес Венера е в съвпад с Регулус в Лъв. Какво по-особено ви направи впечатление във връзка с жените и царствеността?
нищо,Венера в дева,Меркурий в ретро сянка?!Но,по царски пилях пари.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Събития и транзити
« Отговор #5909 -: Октомври 03, 2020, 08:35:23 pm »
Но,по царски пилях пари.

Значи ти е подействало.