Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 846871 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #255 -: Април 03, 2014, 09:14:51 pm »
Чак пък толкова,най много да почнеш да ругаеш  ,може да ти хареса да мачкаш и късаш документи псувайки работата.И да блъснеш компа и телефона..те са здрави :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #256 -: Април 03, 2014, 09:16:53 pm »
Чак пък толкова,най много да почнеш да ругаеш  ,може да ти хареса да мачкаш и късаш документи псувайки работата.

Не се и надявай - остана само един работен ден, освен ако аспектът не проработи в апликация.  :29:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #257 -: Април 04, 2014, 10:12:00 am »
Ох тия дни яко ме друса нервата, гневна съм до безобразие без причина, всички ме дразнят, ама за сега само се заяждам, но ми се иска да се разбеснея, да креща по някой, да счупя нещо, че да ми мине, ако имам възможност вероятно и бих набила някой  ;D ама още се въздържам  :) Изливам си гнева в една стратегическа военна игра дето играя, онзи ден имаше имаше караници със съотборниците, та се поразвихрих малко, но сега сме в затишие ;D
тр Марс е опозиция Венера У7 и Лилит

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #258 -: Април 04, 2014, 10:14:50 am »
Противно на очакванията,не съм толкова агресивна и нервна,както преди.Обаче,не знам защо,постоянно си представям как нещо избухва,или токови удари,гръмотевици и такива подобни.Странна работа. :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #259 -: Април 04, 2014, 10:35:28 am »
А и тока щеше да ме тресне онзи ден от един кабел, добре че го видях на време, че се е скъсал иначе щях да съм с нова прическа ;D Още не е късно де, че го омотах с изолирблант, в понеделник ще ми донесат нов кабел. Ама това е по Уран
Страшно ме е страх от ток и крушките докато сменям се моля да не се изпържа  :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #260 -: Април 04, 2014, 02:32:00 pm »
Мерси, Стар  :)

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Събития и транзити
« Отговор #261 -: Април 04, 2014, 02:42:04 pm »
"Седмицата може да бъде и се очертава като цяло да започне доста динамично с условия съдействащи промяна на възгледите под натиск на външни обстоятелства и хора с желание да се приведат някои започнати преди време дела в завършен вид най-вече в личен план в сферата на работните отношения, финансовите въпроси. Като например някакъв тип предоговаряне, нови договорни отношения, смяна на позиция. Може да бъдат извадени от “килера” или от “ръкава” факти или хора, които да спомогнат това да се случи. В това отношение при някои тази седмица може да постави началото за отваряне на нова “врата” и загърбване на старото. В обществен план може да се афишира някакво научно откритие, което да бъде нещо като своеобразен “вододел” в тази област и да промени възгледите."

Star, колко точно, при мен вече очевидно се задействаха някои от гореописаните тенденции.
Днес сутринта получих предложение за нова позиция, точно по специалността ми, доста престижна  :) Имам официална покана за събеседване и обсъждане на задължения и заплащане. Отсега знам, че няма да приема, защото длъжността е в България, а пък аз нямам никакво намерение да се връщам, но все пак е вид признание и ласкателство към професионалното ми его!

Очевидно трябваше да се формира голям кардинален кръст там горе, който да засегне важни планети и точки в радиска ми, че най-най-после да е налице някаква физическа резултатност! Април се очертава доста динамичен за мен, поне засега.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Събития и транзити
« Отговор #262 -: Април 04, 2014, 08:43:02 pm »
Ох тия дни яко ме друса нервата, гневна съм до безобразие без причина, всички ме дразнят, ама за сега само се заяждам, но ми се иска да се разбеснея, да креща по някой, да счупя нещо, че да ми мине, ако имам възможност вероятно и бих набила някой  ;D ама още се въздържам  :) Изливам си гнева в една стратегическа военна игра дето играя, онзи ден имаше имаше караници със съотборниците, та се поразвихрих малко, но сега сме в затишие ;D
тр Марс е опозиция Венера У7 и Лилит
И напоследък се чувствам по същия начин ... Особено вчера главата яко ме "натискаше"!  :043: :043: Днеска съм една идея по - спокоен, но утре май Луната ще влиза в рак и не ми се мисли.
Тр. Марс прави съвпад с ЮЛВ и квадрат към натален Юпитер ... Новолунието пък беше в мой 12 дом.
Много е кофти при мен като ме удари нервата.  :57:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Събития и транзити
« Отговор #263 -: Април 04, 2014, 08:45:43 pm »
Шести дом. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #264 -: Април 04, 2014, 09:15:10 pm »
Днес явно ми е ден за прозрения  :57:

След около 2 години най-сетне се докопах до часа на раждане на шефа. През цялото време го мислех или за изгряващ Стрелец, или в края на Скорпион. От време на време в погледа прозира нещо скорпионско, а на външен вид повече го докарва на Стрелец. Накрая се оказа, че е с Нептун в точен съвпад с АС, 22 гр. Скорпион. Мистерията е разбулена. Има много добряшко излъчване, затова го мислех за юпитеров тип.  :)

Обаче как си работи хороскопът  :) - когато го питах за населеното място и координатите, много държеше да ми го покаже лично на гугъл мап, вкл. и сградата на родилния дом - оказа се, че има Сатурн и Луна в 4 дом, макар и в различни знаци.
« Последна редакция: Април 04, 2014, 09:20:33 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #265 -: Април 04, 2014, 09:59:11 pm »
Значи Сатурн му гази главата сега на шефа ти.Нали и твоя АС беше нейде там,явно ще затягате устава на фирмата. :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #266 -: Април 04, 2014, 10:09:47 pm »
Да, моят е малко по-напред, в 19 гр. с минутки. Не знам кой ще го затяга - колегите правят намеци да си изнасяме багажа, а днес шефът ме извика и заяви, че предстоят интересни времена и доста работа... и ме пита дали съм готова. Не мога да се начудя на оптимизма му.  :017:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Събития и транзити
« Отговор #267 -: Април 04, 2014, 11:09:24 pm »
Ясно.
Оо, то и Слънцето стигнало вече 15-ия градус на овен и съвпада с ЮЛВ, прави и квадратура с натален Юпитер ....  :72: Супер направо чакам само затъмнението след седмица да ме довърши.  :banghead:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #268 -: Април 05, 2014, 11:37:20 am »
Да, моят е малко по-напред, в 19 гр. с минутки. Не знам кой ще го затяга - колегите правят намеци да си изнасяме багажа, а днес шефът ме извика и заяви, че предстоят интересни времена и доста работа... и ме пита дали съм готова. Не мога да се начудя на оптимизма му.  :017:
значи и хорарът във връзка с работата ти си работи  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #269 -: Април 05, 2014, 11:50:43 am »
значи и хорарът във връзка с работата ти си работи  :012:

Дано си права, че много ми е притеснено, направо сърцето ми се свива като тръгна да мисля за песимистични сценарии.
Сега се надява да стане една голяма сделка, дано не се провали... И някакви нови партньори се задават на хоризонта, появиха се и нови клиенти, на тях разчита. Дано се получи, много ще се радвам, тоя човек наистина го заслужава.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui