Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845830 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5955 -: Март 10, 2021, 07:49:11 pm »
Yaya, отвори си солара и виж цялата банда от Луна, Марс, Юпитер, Сатурн, Плутон в Козирог, къде попада и с кои домове е свързан стелиума. Сега си в периода на Сатурн, който управлява последния 52 дневен такъв от соларната година. Сатурн е по задавянето, в един от знаците, под които са отровите. Виж как е подкрепен сол АСЦ, как и къде е поставен нат. у 1, з ада разбреш кое те е спасило. Кои от участниците в стелиума са годишни управители. Дирекция с някои от тях. И лунара за месеца.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5956 -: Март 11, 2021, 07:58:52 am »
Yaya, отвори си солара и виж цялата банда от Луна, Марс, Юпитер, Сатурн, Плутон в Козирог, къде попада и с кои домове е свързан стелиума. Сега си в периода на Сатурн, който управлява последния 52 дневен такъв от соларната година. Сатурн е по задавянето, в един от знаците, под които са отровите. Виж как е подкрепен сол АСЦ, как и къде е поставен нат. у 1, з ада разбреш кое те е спасило. Кои от участниците в стелиума са годишни управители. Дирекция с някои от тях. И лунара за месеца.
Рени,периода на Сатурн не е ли 85 дни?

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Събития и транзити
« Отговор #5957 -: Март 11, 2021, 08:33:47 am »
Днес Слънцето и Нептун са в точен съвпад в Риби. Кажете ми, какво сънувахте?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5958 -: Март 11, 2021, 09:59:07 am »
Сафо, соларната година е 365 дни, 7 планети x52=364 . ВСеки от тези 7 периода се управлява от 7 планети като се редуват с , в порядък : Слънце, Луна, Марс, Меркурий, Марс, Юпитер, Венера, Сатурн. Един вид за улеснение, кога ти е благоприятно за активизация, подем, релакс, да изчакаш, според това, разбира се, какво носиш по натал.
Ако годишния ти управител е Юпитер, примерно, разглеждаш по-обстойно неговия период и така.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Събития и транзити
« Отговор #5959 -: Март 11, 2021, 02:29:57 pm »
Днес Слънцето и Нептун са в точен съвпад в Риби. Кажете ми, какво сънувахте?
Отличаване, решение, покоряване, съгласяване, възможност, договаряне на цената.
Гладна кокошка просо сънува 😁

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5960 -: Март 11, 2021, 03:30:04 pm »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5961 -: Март 11, 2021, 04:37:12 pm »
Рени,Акрукс,това да,затова казваме,че преди р.д сме в "сатурнова дупка".
Но има една друга подредба и дни на планети:Луна-71 дни,Меркурий-57 дни,Венера-33 дни,Слънце-53 дни,Марс-36 дни,Юпитер-30 дни,Сатурн-85 дни,което сумирано отново дава броя на дните в една година.Соларна година започва с планетата управител на сол.асц .Например:Сол.асц е дева-57 дни от рожденият ден напред е период на Меркурий,следва Венера,Слънце и т.н.

Ива

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Събития и транзити
« Отговор #5962 -: Март 11, 2021, 10:52:59 pm »
Рени,Акрукс,това да,затова казваме,че преди р.д сме в "сатурнова дупка".
Но има една друга подредба и дни на планети:Луна-71 дни,Меркурий-57 дни,Венера-33 дни,Слънце-53 дни,Марс-36 дни,Юпитер-30 дни,Сатурн-85 дни,което сумирано отново дава броя на дните в една година.Соларна година започва с планетата управител на сол.асц .Например:Сол.асц е дева-57 дни от рожденият ден напред е период на Меркурий,следва Венера,Слънце и т.н.

А,ако соланият асцендент е Козирог,означава ли,че първте 85 дни сме в периода на Сатурн?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5963 -: Март 12, 2021, 08:57:24 am »
Рени,Акрукс,това да,затова казваме,че преди р.д сме в "сатурнова дупка".
Но има една друга подредба и дни на планети:Луна-71 дни,Меркурий-57 дни,Венера-33 дни,Слънце-53 дни,Марс-36 дни,Юпитер-30 дни,Сатурн-85 дни,което сумирано отново дава броя на дните в една година.Соларна година започва с планетата управител на сол.асц .Например:Сол.асц е дева-57 дни от рожденият ден напред е период на Меркурий,следва Венера,Слънце и т.н.

А,ако соланият асцендент е Козирог,означава ли,че първте 85 дни сме в периода на Сатурн?
според тази подредба, да.... Не съм изследвала...

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Събития и транзити
« Отговор #5964 -: Март 12, 2021, 11:49:40 am »
Нещо по транзитите в тази карта показва ли, че човекът ще се разболее в същия ден и че да не дава Господ ще е фатално? Същата вечер се е заразил с Covid-19. Луната не трябва да е точно там, може би е все още в Дева обаче, ако тръгна да ги нагласям, защото е бил по-късен часът. Аз виждам транзитен ЮЛВ в съвпад с управителя на Асцендента, още повече че е Меркурий /бели дробове/, който транзитно е точно на MC. Плутон е в съвпад с наталната Луна, а Сатурн върви към MC, Уран е в опозиция на Венера У6. Притесних се, защото се влошава от вторник насам, а за болница не ще и да чуе.  :'( По прогресии пък Луната му върви към съвпад с IC, на гладус от него е, а и прогресивна Венера е на градус от точен съвпад с Десцендента, прогресивни Марс и Слънце са в съвпад с натална Луна. Дирекционен Сатурн е в 6-ти. Какво ми убягва според вас?
В солата Сатурн, Плутон и Юпитер са в 6-ти в съвпад с натална Луна, соларният Асцендент е почти на К4, но не виждам управителят на годината Слънцето да прави лоши аспекти, У8 е в 8-ми на 5* от натален ЮЛВ, MC в 12 натален.
« Последна редакция: Март 12, 2021, 12:12:13 pm от guapa79 »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Събития и транзити
« Отговор #5965 -: Март 12, 2021, 12:21:14 pm »
Аз не виждам край, а по-скоро напрежение и притеснение в работата. Енергията на човек отслабва, когато тр. Марс се движи през 12 дом и става по-уязвим към външни фактори.

Добре е да си по-спокойна, за да му даваш сили.

Защо трябва задължително да е кромид?! Може да е бронхопневмония...

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Събития и транзити
« Отговор #5966 -: Март 12, 2021, 12:36:27 pm »
Аз не виждам край, а по-скоро напрежение и притеснение в работата. Енергията на човек отслабва, когато тр. Марс се движи през 12 дом и става по-уязвим към външни фактори.

Добре е да си по-спокойна, за да му даваш сили.

Защо трябва задължително да е кромид?! Може да е бронхопневмония...
Благодаря, romantica!
Този, от когото се зарази, си направи 2 пъти PCR за всеки случай, излязоха положителни.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5967 -: Март 13, 2021, 01:24:36 pm »
забравих,че е новолуние........боядисах си косата

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #5968 -: Март 13, 2021, 03:55:20 pm »
Боже, вие начертахте ситуацията.
Всичко е активирано от Юпитер във Водолей, каре с к8 лунарен дом и съвпад Венера в лунара. А там е К8 соларен дом.
Венера ме е спасила, а Юпитер ми е злосторна планета. И тр Луна е била в Стрелец.
В солара имам съвпад на Венерите. В Телец :)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Събития и транзити
« Отговор #5969 -: Март 14, 2021, 06:42:12 pm »
Нещо по транзитите в тази карта показва ли, че човекът ще се разболее в същия ден и че да не дава Господ ще е фатално? Същата вечер се е заразил с Covid-19. Луната не трябва да е точно там, може би е все още в Дева обаче, ако тръгна да ги нагласям, защото е бил по-късен часът. Аз виждам транзитен ЮЛВ в съвпад с управителя на Асцендента, още повече че е Меркурий /бели дробове/, който транзитно е точно на MC. Плутон е в съвпад с наталната Луна, а Сатурн върви към MC, Уран е в опозиция на Венера У6. Притесних се, защото се влошава от вторник насам, а за болница не ще и да чуе.  :'( По прогресии пък Луната му върви към съвпад с IC, на гладус от него е, а и прогресивна Венера е на градус от точен съвпад с Десцендента, прогресивни Марс и Слънце са в съвпад с натална Луна. Дирекционен Сатурн е в 6-ти. Какво ми убягва според вас?
В солата Сатурн, Плутон и Юпитер са в 6-ти в съвпад с натална Луна, соларният Асцендент е почти на К4, но не виждам управителят на годината Слънцето да прави лоши аспекти, У8 е в 8-ми на 5* от натален ЮЛВ, MC в 12 натален.

Квадратурите на транзитен Сатурн и другите, гастролиращи във водолей. планети към натална Венера (У6) може да създаде здравословни неразположение и работни кризи, още повече, че преминава и през натално МЦ.
Човекът зле ли еили ти си мислиш, че може да стане и по-зле?
« Последна редакция: Март 14, 2021, 07:07:42 pm от Uran »