Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845889 пъти)

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Събития и транзити
« Отговор #6090 -: Януари 17, 2022, 04:18:46 pm »
На 2-ри август предстои един съвпад по транзити, който много ме притеснява. Става въпрос за Уран У11, съуправител 10, Марс У7, У12 в картата ми и СЛВ в 18-ти градус на телеца. На градус от точен съвпад с Асцендента ми се случва откъм 12-ти дом и квадратира точно Юпитер У8 с опозиция към натален Уран, затваря тао-то ми всъщност. Какво мислите, че може да последва?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #6091 -: Януари 17, 2022, 06:14:00 pm »
На 2-ри август предстои един съвпад по транзити, който много ме притеснява. Става въпрос за Уран У11, съуправител 10, Марс У7, У12 в картата ми и СЛВ в 18-ти градус на телеца. На градус от точен съвпад с Асцендента ми се случва откъм 12-ти дом и квадратира точно Юпитер У8 с опозиция към натален Уран, затваря тао-то ми всъщност. Какво мислите, че може да последва?
Марс по транзит на всеки две години заформя Тау с наталната квадратура между Уран У11 и Меркурий/Слънце/Юпитер, СЛВ също е минавал вече над АС, новото и непознато за теб е транзита на Уран над АС, имала съм в ранно детство този транзит и чупих ръка, глава, много падах и все с ужулени колена ходех, докато транзитира през 1д., но все пак при мен управлява дома на здравето.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Събития и транзити
« Отговор #6092 -: Януари 17, 2022, 06:34:53 pm »
Марс по транзит на всеки две години заформя Тау с наталната квадратура между Уран У11 и Меркурий/Слънце/Юпитер, СЛВ също е минавал вече над АС, новото и непознато за теб е транзита на Уран над АС, имала съм в ранно детство този транзит и чупих ръка, глава, много падах и все с ужулени колена ходех, докато транзитира през 1д., но все пак при мен управлява дома на здравето.
Благодаря, akruks!
Да, тя и квадратурата с натален Юпитер ще ми е нова и основно тя ме стряска, понеже от него хубаво не виждам никога.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #6093 -: Януари 17, 2022, 07:20:03 pm »
На 2-ри август предстои един съвпад по транзити, който много ме притеснява. Става въпрос за Уран У11, съуправител 10, Марс У7, У12 в картата ми и СЛВ в 18-ти градус на телеца. На градус от точен съвпад с Асцендента ми се случва откъм 12-ти дом и квадратира точно Юпитер У8 с опозиция към натален Уран, затваря тао-то ми всъщност. Какво мислите, че може да последва?
О,да.....този съвпад Марс/Уран нов цикъл в 18*на телец и възела там,но пък Венера,диспозитор на съвпада е в рак в секстил.На асц Марс/Уран е стряскащ....като травма,интервенция.Може и зъби да правиш.Аз съм имала Марс/Уран но в солара в 1ви сол,12 нат.ходих в синини седмици наред,счупени ребра,спуквания на пръсти ,подутини,кръвонасядания по около очи,уста,нос,клепачи-агресия и побойща преживях.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Събития и транзити
« Отговор #6094 -: Януари 17, 2022, 08:02:46 pm »
О,да.....този съвпад Марс/Уран нов цикъл в 18*на телец и възела там,но пък Венера,диспозитор на съвпада е в рак в секстил.На асц Марс/Уран е стряскащ....като травма,интервенция.Може и зъби да правиш.Аз съм имала Марс/Уран но в солара в 1ви сол,12 нат.ходих в синини седмици наред,счупени ребра,спуквания на пръсти ,подутини,кръвонасядания по около очи,уста,нос,клепачи-агресия и побойща преживях.
Аууу, звучи ужасно, Сафо! Съжалявам, че си минала през това и се надявам да нямам същата участ, че аман от гадории през тоя ми солар!

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #6095 -: Януари 22, 2022, 11:50:23 am »
Току-що се разделихме с приятеля ми. Дава ми, че Луната е в 23гр на Дева - върху Сатурна ми, имам квадратура на нодалната ос с транзитната, Венера е ретро в тригон с натална Венера.
Само не мога да релокирам транзитите, че съм на Бахамите, а май настройките на астроком разглеждат рожденното място.
Ще се наложи да живеем заедно още 2 седмици, докато си тръгна за БГ. Не знам как ще стане, че положението е много наострено.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Събития и транзити
« Отговор #6096 -: Януари 22, 2022, 12:01:19 pm »
Яя, квадратурата с Марс сигурно създава пушилка, но 2 седмици заедно, пътуване заедно, ретроградно Меркурий и Венера... Може да не сте се разделили всъщност.
Ама и вие сте едни сладури. Отидохте 2 месеца чак на Бахамите и не спряхте да се джафкате. Всеки луд...  :-*
Малко Пина Колада пиете според мен!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #6097 -: Януари 22, 2022, 01:14:03 pm »
Yaya, 10дом активиран ли е?

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #6098 -: Януари 22, 2022, 01:51:05 pm »
Сафо, активиран е със секстили към Слънцето. Качвам и композита.
Люба, напълно си права! Това му повтарям от 2 месеца, но за него аз съм виновната. За мен той се промени, откакто дойдохме тук.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Събития и транзити
« Отговор #6099 -: Януари 22, 2022, 03:10:04 pm »
За мен той се промени, откакто дойдохме тук.

Може самото георграфско местоположение да му се отразява по някакъв начин + конфликтни аспекти при него.
Ако се направи ре- и геолокация може да изкочи нещо.

Мисля, че в astro.com е достъпно към опция Local space, Тravel astro.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #6100 -: Януари 22, 2022, 03:53:21 pm »
Yaya, Юпитер, Слънце, Марс годишни управители ли са, особено Марс ? В соларната карта същите какъв им е статуса ? Има ли предпоставки за раздяла ? Има ли дирекция с посочените сигнификатори, прогресии, ПР Луна връзка с ъгъл ? Лунар коя тема активира от солара ?
На Бахамите, на Балканите, винаги ще носиш себе си ;)

Фазата на Венера в периода подсилва и предполага любовни драми и разочарования, защото все още е неустойчива, несигурна и бърза,преценката й бяга. Венера вече е в своя мъжки образ.Но, пък от друга страна позволява всеки  да осъзнае къде грешки във връзките.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Събития и транзити
« Отговор #6101 -: Януари 22, 2022, 04:06:15 pm »
Релокацията, пък била тя и на Бахамите "вади" различни неща от рождения потенциал. И на двамата. Астрото прави релокирани карти. Там май имаше опция и за релокиран комбин, но трябва да е сигурен рождения час и на двамата в двойката.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #6102 -: Януари 22, 2022, 04:48:54 pm »
В астроком релокацията се получава само за солара, който за него започна тук.
Аз не успявам да направя настройките. Ако някой може, ще съм благодарна.

Рени, не мога да се ориентирам във въпросите ти :)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #6103 -: Януари 22, 2022, 07:02:26 pm »
В астроком релокацията се получава само за солара, който за него започна тук.
Аз не успявам да направя настройките. Ако някой може, ще съм благодарна.

 Free Horoscopes - Locational Astrology - AstroClick Travel


Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #6104 -: Януари 22, 2022, 07:07:20 pm »
Yaya, изброила съм кои са управители к7. Някой от тях, дали е годишен управител и как е поставен в соларната ти карта и посочено ли е в соларната карта раздяла с интимен партньор ?
А, защо разглеждаш неговата карта ? !
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“