Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845731 пъти)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #6135 -: Февруари 17, 2022, 11:39:58 am »
akruks, много благодаря, дано  :) не дават големи надежди лекарите, но ще лежа до третия месец и дано го задържа  ::)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #6136 -: Февруари 17, 2022, 11:47:26 am »
666, Венера е тази, която свързва 1 и 5 дом, при теб и има най-много сила да управлява децата. В подпериод на Венера си,  с годишен управител Юпитер. Соларът ти е започнал с анаретен Юпитер, подчинен на Сатурн, Венера е имала възврат, но с квадрат от Сатурн, повтаря натално разположение. Важно е кои домове активира Юпитер, дали са ангажирани 5, 11 , соларната Луна дали е в аспект с АСЦ,МЦ, лунни възли да са в 5-11 домове, Венера, как е поставена в солара и има ли връзка с посочените.  В сила е била растящата квадратура Слънце- Сатурн.Трябва да спазваш много строг режим, без право на избор, ако искаш да задържиш плода. Много самодисциплина, последователност, усилия, се изискват от теб. Критинич период е когато Юпитер се скрие за около 20-26 дни, това е средата на март и малко от април.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #6137 -: Февруари 17, 2022, 12:03:39 pm »
Точно средата на март имахме пътуване до Испания в плановете, отменям го тогава.. Още на първия преглед онзи ден ми казаха, че трябва да вляза в болница или да се прибера и да не мърдам от леглото. Прибрах се, защото имам друго дете и ми е спокойно да го виждам поне около мен, но не мърдам наистина. Ставам за тоалетна и да пия хапчетата. Много съм изплашена и наистина спазвам всичко, което ми се каже. Много, много искам да успея да прескоча опасния период  ::)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #6138 -: Март 04, 2022, 11:55:36 am »
Имам процедурно питане :)

Предстои ми да купувам жилище с ипотечен кредит.
Договорът беше подписан на намаляваща Луна на 17.02.2022г. Обаче реших да сменя обезпечението, върху което ще е ипотеката. И днес ме канят да преподпиша при новите условия - за понеделник, 07.03.2022г.
Кредитът обаче ще се усвоява, когато се изповяда сделката пред нотариус, тоест, мога да си заявя дата след 18 март на намаляваща Луна.

Въпросът ми е - ако сега преподпиша, ще се брои ли за нарастваща Луна? Аз, нали, щото... да намалява кредитът по-бързо  :D
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Събития и транзити
« Отговор #6139 -: Март 08, 2022, 12:03:44 pm »
На 2-ри август предстои един съвпад по транзити, който много ме притеснява. Става въпрос за Уран У11, съуправител 10, Марс У7, У12 в картата ми и СЛВ в 18-ти градус на телеца. На градус от точен съвпад с Асцендента ми се случва откъм 12-ти дом и квадратира точно Юпитер У8 с опозиция към натален Уран, затваря тао-то ми всъщност. Какво мислите, че може да последва?
Пак се връщам към този съвпад, който силно ме безпокои, защото тръгнах да си разглеждам картата по-обстойно и се оказва, че една от точките на смъртта ми е в 18* на телец, а и тази година Сатурн ще стане стационарен върху Луната ми У3, У4, преди да стане ретрограден, Плутон пък ще е стационарен на MC, соларът ми от 2021г. е кошмарен и в него си има индикации не само за смъртта на майка, но май и за моята собствена, а и този на сестра ми е с Плутон и Сатурн в 3-ти дом.  :( Съвпадът Марс У7, У12, Плутон У7 и Венера У1, У6 ми беше точно на куспидата на 10-ти дом и изглежда много важен.
« Последна редакция: Март 08, 2022, 12:06:52 pm от guapa79 »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #6140 -: Март 08, 2022, 03:01:59 pm »
guapa, фирдар и профекция кои планети са? Щом нещо те тревожи толкова, дай по обстойно да разгледаме смъртта, причини, къде и т. н
« Последна редакция: Март 08, 2022, 03:09:51 pm от Сафо »

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Събития и транзити
« Отговор #6141 -: Март 08, 2022, 03:36:09 pm »
guapa, фирдар и профекция кои планети са? Щом нещо те тревожи толкова, дай по обстойно да разгледаме смъртта, причини, къде и т. н
Профекция скорпион съм в момента. За фирдарий при нощно раждане не съм сигурна дали не ми е ЮЛВ сега, а не Слънце/Меркурий. ::) Освен това майското лунно затъмнение ще ми е в 7-ми дом на зенита и подобно на това от ноември миналата година, което ми беше в 1-ви дом, ще е в почти точен квадрат към Луната ми У3, У4. Управител 8-ми Юпитер натално е в 4-ти, та вкъщи може би ще ме завари, ако има да се случва нещо. В 8-ми имам Нептун, а Луната като управител на 4-ти и края ми е във водолей.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #6142 -: Март 08, 2022, 07:41:07 pm »
guapa, фирдар и профекция кои планети са? Щом нещо те тревожи толкова, дай по обстойно да разгледаме смъртта, причини, къде и т. н
Профекция скорпион съм в момента. За фирдарий при нощно раждане не съм сигурна дали не ми е ЮЛВ сега, а не Слънце/Меркурий. ::) Освен това майското лунно затъмнение ще ми е в 7-ми дом на зенита и подобно на това от ноември миналата година, което ми беше в 1-ви дом, ще е в почти точен квадрат към Луната ми У3, У4. Управител 8-ми Юпитер натално е в 4-ти, та вкъщи може би ще ме завари, ако има да се случва нещо. В 8-ми имам Нептун, а Луната като управител на 4-ти и края ми е във водолей.
Асц в телец,нощно разждане,освен Венера,управители по триплицитет са Луна и Марс.К4 е в рак,отново Луна и Марс.К8 в стрелец-Юпитер,Сатурн.Профекция скорпион,разгледай Марс в солара как е разположен,в кой дом.Фирдар на Слънце/Меркурий.Щом профекция е скорпион ,по равнодомната система-Марс е упр.на 1 и на 6ти домове,а Луната на 9ти.Лъв е 10 дом.Дирекция асц е в 0*на рак съвпад с Марса,дир.Марс съвпад с Венера,по прогресия на к4 почти опозиция Луна.Раздялата с партньора.Тази сол.година ще си проф.стрелец,дирекция Юпитер сменя знак.Ами напрегнати аспекти,много неща ти се случиха в негативен аспект.Честно казано не мога да преценя.Мисля ,че отново около родител ще са грижите.Сол.асц тази година ще е в дева.Много активен 22*в солара-Марс,Луна,Сатурн,асц.
« Последна редакция: Март 09, 2022, 06:50:58 am от Сафо »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #6143 -: Април 07, 2022, 06:45:47 am »
Защо снощи в Рим си счупих глезена?
18.03.1980, Пловдив, 20.55ч?

Пълнунието на 16.04 ми е на АЦ. Забито. Забранено ми е да пътувам със самолет, поради опасност от тромб. Трябва с автобус, но е трудна работа.  И се замислям за самолет.
Как тълкувате пълнолунието? Преборих рака, сега да не ритна камбаната от тромб?
« Последна редакция: Април 07, 2022, 08:52:42 am от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #6144 -: Април 07, 2022, 08:46:30 am »
Яя, Новолунието на 11*овен е точно на сол. ИЦ, нат. 6ти дом. Транзитна Венера е задействала с опозиция нат. Юпитер, а ти си сол. Асц стрелец.
« Последна редакция: Април 07, 2022, 08:54:05 am от Сафо »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #6145 -: Април 07, 2022, 08:55:03 am »
Мамка му! Вярно, Сафо!
Взех билети за автобус. В бг ще се наложи операция. Дано не е късно. Гипсът ми стяга вече, не знам дали е редно. Първо счупване ми е
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #6146 -: Април 07, 2022, 08:55:36 pm »
Защо снощи в Рим си счупих глезена?
18.03.1980, Пловдив, 20.55ч?

Пълнунието на 16.04 ми е на АЦ. Забито. Забранено ми е да пътувам със самолет, поради опасност от тромб. Трябва с автобус, но е трудна работа.  И се замислям за самолет.
Как тълкувате пълнолунието? Преборих рака, сега да не ритна камбаната от тромб?
ЯЯ, до Пълнолунието на 16 април има доста време, не вярвам да е причина за неприятното събитие. Новолунието от 1 април обаче е в твоя 6д, свързан със здравето. Прогресен Меркурий в 6д съвпад с нат. Луна, а пр. Хирон съвпада с У1, У8 Венера, над които е транзитен Уран

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #6147 -: Април 07, 2022, 11:52:46 pm »
Боже, Яя, при теб е живот на скорост- събитие след събитие и то какви!
Дано всичко мине бързо и се възстановиш безпроблемно .
Моето Слънце е налегнато от Сатурн, Плутон вече отстъпва от Мерка ми. Малко ми е като затишие пред буря .
Противно на стиснатата природа на Сатурн, толкова пари не съм харчила никогаш през живота си! Постоянно купувам нещо, дрехи, техники за вкъщи, подаръци за близки. Като цяло съм човек, който трудно харесва нещо , а хареса ли го, има период на размисъл дали все пак ми е нужно това нещо, е, сега го няма това чудене. Имам чувството, че това , което се случва с цените , криза, война, при мен избива по компенсаторен начин, защото логично е да си налягаш парцалите и да пестиш. Днес оправих и данъка. Чака ме снимка на зъбите.
И съм си навила, че вече съм готова за връзка, само дето рибата още е в морето. :D
Чак не мога да се позная, все едно не Сатурн ме гази, ами Юпитер и Венера в комплект. :D
« Последна редакция: Април 07, 2022, 11:54:33 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #6148 -: Април 08, 2022, 08:29:33 am »
Защо снощи в Рим си счупих глезена?
18.03.1980, Пловдив, 20.55ч?

Пълнунието на 16.04 ми е на АЦ. Забито. Забранено ми е да пътувам със самолет, поради опасност от тромб. Трябва с автобус, но е трудна работа.  И се замислям за самолет.
Как тълкувате пълнолунието? Преборих рака, сега да не ритна камбаната от тромб?

Яя, мунданият съвпад Сатурн/Марс в 23 гр.Вд.е в опозе на нат.Марс У6, връзката сатурн-марс е клише за "чупи кости",но пък е в тригон към асц.ще се оправиш
тр.Меркурий У9 и на Сатурн е в 6/почти на К7 в опозе на Асц. и Плутон,съ УАсц.
но тр.Юпитер върви към съвпад Слънцето ти/близо до К6/,сейф асп.-споко няма да се плашиш :)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #6149 -: Април 08, 2022, 08:35:05 am »
Цитирам Лилие от фейса :


"Нека да видим какво е тълкуването на този съвпад в античната литература:
"Когато Марс и Сатурн са в съвпад във Водолей, това носи суша и липса на дъжд. Инциденти при пътувания и напаст от влечуги."