Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 844802 пъти)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Събития и транзити
« Отговор #360 -: Април 21, 2014, 10:14:03 pm »
Аз мисля,че съм засегната ??? защото имам меркурий на 15 гр в овен,управител на 3ти дом и уран на 17 гр везни в 3ти дом управител на 7ми.

« Последна редакция: Април 21, 2014, 10:57:47 pm от Babyblue »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #361 -: Април 21, 2014, 10:14:42 pm »
Flora,а имаш ли нужда да "чупиш" мостове и да "градиш " нови ,особено във взаимоотношенията ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Събития и транзити
« Отговор #362 -: Април 21, 2014, 10:20:03 pm »
Имам Луна на 15гр. в Овен и чувствам известно безпокойство, без да има видима причина, като че ли нещо ме тормози, без да знам какво.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #363 -: Април 21, 2014, 10:51:19 pm »
Имам Луна на 15гр. в Овен и чувствам известно безпокойство, без да има видима причина, като че ли нещо ме тормози, без да знам какво.

Пробвай с това :" От доста време искам да ти кажа ,че ме нарани с....или досега ти спестявах истината ,но сега искам да я чуеш ...и ако приемем да си сътрудничим ,но по нов начин....продължаваме " :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Събития и транзити
« Отговор #364 -: Април 21, 2014, 10:57:11 pm »
Flora,а имаш ли нужда да "чупиш" мостове и да "градиш " нови ,особено във взаимоотношенията ?!?  :)

Ами замислям се, но фокуса е най-вече бизнес парньори по 7ми и мен  :)  Един мост трябва да счупя , трябва да напсуна една работа, а за пръв път се усещам ( може би от ретро марса във везни толкова месеци) , че се спирам. Почвам да мисля логично, а винаги съм действала спрямо нещата , както ги усещам. То и логично си е правилно решението, просто малко в омагьосън кръг. Знам , че трябва да променя и себе си по някакъв начин, за да станат другите промени. През последните 2-3 месеца се случиха събития, които изиксваха поне моето огромно търпение, а аз като един овен си мислех, че не го умея това въобще. Поне доказах, че имам по-висок праг на търпимост спрямо хора и ситуации, които явно съм развила с годините. Но май "най-интересното " тепърва предтсои, дано да не е" твърде инетересно "  :012:. Приятелка с асц на 8 гр във везни сега ми пише, тревожи се за взаимоотношения  :012:, приятелски.




Имам Луна на 15гр. в Овен и чувствам известно безпокойство, без да има видима причина, като че ли нещо ме тормози, без да знам какво.


Нормално, народа масово изперква тия дни... от безпокойства и депресии до агресия . тц тц  :17:, дано само на световната сцена някои "играчи" да не изперкат съвсем тая седмица, че само това липсва .
« Последна редакция: Април 21, 2014, 10:59:31 pm от Flora »
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Събития и транзити
« Отговор #365 -: Април 21, 2014, 11:10:40 pm »
Пробвай с това :" От доста време искам да ти кажа ,че ме нарани с....или досега ти спестявах истината ,но сега искам да я чуеш ...и ако приемем да си сътрудничим ,но по нов начин....продължаваме " :)

Може ли по мой вкус - "От доста време исках да ти кажа,  че ми се спъваш в краката и е време или да се отместиш или да мина през теб "  :D .


Нормално, народа масово изперква тия дни... от безпокойства и депресии до агресия . тц тц  :17:, дано само на световната сцена някои "играчи" да не изперкат съвсем тая седмица, че само това липсва .

На световната сцена имам много малки съмнения, че някой няма да изперка през Май, въпроса е че горките обикновени хора се оказват винаги изкупителната жертва.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #366 -: Април 21, 2014, 11:16:10 pm »
Santi,май с теб имаме сходен вкус -хареса ми. :13:

Не може без жертви,иначе няма "герои". :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Събития и транзити
« Отговор #367 -: Април 21, 2014, 11:17:34 pm »
А мислите ли, че ще се отрази, ако планетите от квадрата правят аспекти с външните  планети на натива? Ако например уран или юпитер са в съвпад с нептун или юпитер от натала, ще се отрази по-леко в сравнение в съвпад с лична планета? И как първите ще усетят квадрата ?
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #368 -: Април 21, 2014, 11:26:23 pm »
А мислите ли, че ще се отрази, ако планетите от квадрата правят аспекти с външните  планети на натива? Ако например уран или юпитер са в съвпад с нептун или юпитер от натала, ще се отрази по-леко в сравнение в съвпад с лична планета? И как първите ще усетят квадрата ?

Ще се отрази ,но по-скоро във външен план,като обстоятелства ,ситуации ,но според мен е и въпрос на преценка,защото ако същите тези външни планети са ъглови в натала ,управляват ъгъл ,Светило ,стелиум,връх на конфигурация ...тогава придобиват значимост .Не може да се каже ,кое е по-леко или по-тежко ,само може да прогнозираш какво ще се преживее в  периода.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Събития и транзити
« Отговор #369 -: Април 21, 2014, 11:51:40 pm »
Ще се отрази ,но по-скоро във външен план,като обстоятелства ,ситуации ,но според мен е и въпрос на преценка,защото ако същите тези външни планети са ъглови в натала ,управляват ъгъл ,Светило ,стелиум,връх на конфигурация ...тогава придобиват значимост .Не може да се каже ,кое е по-леко или по-тежко ,само може да прогнозираш какво ще се преживее в  периода.

Според мен към външните планети при всички случаи ще е засегнат заобикалящият свят и среда, които ни засягат и нас по някакъв начин, макар и не винаги директно.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #370 -: Април 22, 2014, 12:25:26 am »
Разбира се,нали сме участници в случващото се -сега например ,не всички имат планети /точки в кардинални знаци ,но при всички се усеща взривоопасно-страстната звездна обстановка ,нали ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Събития и транзити
« Отговор #371 -: Април 22, 2014, 10:11:03 am »
Оф, усещаме я и още как. :lol_hitting: При мен уж нищо не засяга, обаче така ми се е засилила чувствителността и самокритиката напоследък, че в събота направо си поревах, че за нищо не ставам и за какво го живея този живот.  :85: Сега даже ми е смешно, но явно дълбоко в себе си имам такова усещане.
Serve, love, give

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #372 -: Април 22, 2014, 01:15:46 pm »
Лов-ми, поредно доказателство, че когато аз съм добре, ти си зле и обратното. Искрено съжалявам за теб, но едновременно с това се надявам да ми се опровергае изводът от първото изречение  ;)

Чудесен период, изкарах си страхотно в Истанбул, планираме да се върнем пак. Засегнати домове - 3/9, 6/12. Не ми се работи, пътешества ми се и се фрустрирам вътрешно  :57: Може би защото са падащи домове, се адаптирам към кардиналността на усещанията лесно  :85:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Събития и транзити
« Отговор #373 -: Април 22, 2014, 01:54:25 pm »
Yaya, радвам се, че си изкарала хубаво в Истанбул. Градът и на мен ми е любим.  :-*

Да ти кажа, по едно си приличаме, и мен въобще не ме свърта. Чакам с огромно нетърпение майските празници, когато и аз ще видя малко свят. А това е едно от най-зареждащите неща за мен.  :)

Другото, което исках да споделя, е, че за първи път в живота си май намерих цаката на косата си. Подстригах се на етажи, отдавна не я бях носила така, и някой ми подшушна да я суша с дифузера. Сега съм една къдрокоска и мисля че тази прическа най-много импонира на характера ми. Отделно започнах всяка вечер да си правя маска с хума и си намерих подходящия ББ крем, от което лицето ми блести както никога досега. Та сега се чудя кой аспект на Венерката ми ми помага. Дали прогресията й в първи дом или тригона й с транзитен Плутон и Юпитер...
Serve, love, give

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #374 -: Април 22, 2014, 02:52:24 pm »
Аууу, чудничко! Не мога да си те представя с чуплива коса ..... Трябва да се види ;-) :clap:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински