Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845411 пъти)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Събития и транзити
« Отговор #465 -: Май 11, 2014, 01:11:00 pm »
Ама вътрешното негодувание ти образува нерви, а нервите ти образуват болести. Значи какъв е извода: бий им шута за да си здрава  :57:... Въйййй това колко дебилно прозвуча, ама си е факт  :D :D :D...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Събития и транзити
« Отговор #466 -: Май 11, 2014, 01:44:01 pm »
Мале, тия транзити мира не ми дават ... Опитвам се да отворя учебник и да уча за утрешно изпитване ама се чувствам като тасманийски дявол и не мога да стоя на едно място ....  :character0029:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Събития и транзити
« Отговор #467 -: Май 11, 2014, 02:26:57 pm »
Кои транзити биха предизвикали сълзи и сополи?
От 5-6 месеца непрекъснато плача. Допреди няколко години исках, а си оставах айсберг.
Сатурн ми квадратира натални Луна и Слънце, но, според мен, би трябвало да води до сдържаност, а не до емоционална ранимост.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Събития и транзити
« Отговор #468 -: Май 11, 2014, 02:34:09 pm »
Кои транзити биха предизвикали сълзи и сополи?
От 5-6 месеца непрекъснато плача. Допреди няколко години исках, а си оставах айсберг.
Сатурн ми квадратира натални Луна и Слънце, но, според мен, би трябвало да води до сдържаност, а не до емоционална ранимост.
Сълзи, много по пр. луна в риби, съвпад нептун. Току що минах периода със сълзите-има-няма 6 месеца. Вече не мога и не ми е нужно.
Нещо във воден дом, или знак-според мен. Сатурн стяга и спича, дори емоцията.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Събития и транзити
« Отговор #469 -: Май 11, 2014, 02:34:53 pm »
Че всичко му е вурст ли? :012: Не ми харесва песента на Австрия. Имаше много по-добри песни и изпълнители като гласови данни.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #470 -: Май 11, 2014, 02:54:25 pm »
Кои транзити биха предизвикали сълзи и сополи?
От 5-6 месеца непрекъснато плача. Допреди няколко години исках, а си оставах айсберг.
Сатурн ми квадратира натални Луна и Слънце, но, според мен, би трябвало да води до сдържаност, а не до емоционална ранимост.

Със сълзи ,компенсираш сушата от Сахара (Сатурн) -адекватна и полезна реакция ,особено ако в натала ти липсва водния елемент или е блокиран.
Козирог (Сатурн ) е външно сдържан и има причина затова ,но срещу него стои Рак (Луна) ,така че ...това е отговорът по съседната тема на Вещичка ,за "двойственост" на аспектите. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Събития и транзити
« Отговор #471 -: Май 11, 2014, 03:00:45 pm »
Сълзи, много по пр. луна в риби, съвпад нептун. Току що минах периода със сълзите-има-няма 6 месеца. Вече не мога и не ми е нужно.
Нещо във воден дом, или знак-според мен. Сатурн стяга и спича, дори емоцията.

Не винаги спича. Сатурн има интересна особеност. Ако години наред си изтласквал емоции, дори и несъзнателно, идва момент, в който точно той си руши създадената защитна стена.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Събития и транзити
« Отговор #472 -: Май 11, 2014, 03:04:05 pm »
Сълзи, много по пр. луна в риби, съвпад нептун. Току що минах периода със сълзите-има-няма 6 месеца. Вече не мога и не ми е нужно.
Нещо във воден дом, или знак-според мен. Сатурн стяга и спича, дори емоцията.

Прогресивната ми Луна от 1 година е в овен.  :017:
Плача у дома, на работа, навън. Очевидно имам много шлака за чистене.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #473 -: Май 11, 2014, 03:08:38 pm »
Аз много плачех при тр.Сатурн съвпад Луна.Беше рев и чудо... :lol_hitting:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Събития и транзити
« Отговор #474 -: Май 11, 2014, 05:44:25 pm »
Не винаги спича. Сатурн има интересна особеност. Ако години наред си изтласквал емоции, дори и несъзнателно, идва момент, в който точно той си руши създадената защитна стена.
Сънрейнче, предполагам при теб от това че, ти си лъвица, все пак има борба на противополжностите-слънце-сатурн.
Интересно е това, което казваш, друг като теб още не съм видяла. Аз познавам мъже с такива обмени, слънце-сатурн и марс-сатурн. Явно грешката е в моя телевизор, че ги срещам. Но както казват /Аройо/, в  синастрията като прекали сатурн-нещо трябва да се спука при другия, тоест следва бунт срещу прекалено властното студено поведение. Шансът на сатурн е да стане любящ и мек, може би. Аз ги "наказвам" с..любов, инвестирам в моята си хармония по венера, правя им огледало. ;)
« Последна редакция: Май 11, 2014, 06:03:03 pm от enigma »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Събития и транзити
« Отговор #475 -: Май 11, 2014, 05:59:15 pm »
Кажете кога ще спра да цивря, че и аз, самата, не мога да се изтрайвам?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #476 -: Май 11, 2014, 06:25:59 pm »
Кажете кога ще спра да цивря, че и аз, самата, не мога да се изтрайвам?

Водолей/Уран никога ,  не търси отговор/и,а потвърждение на въпроса си. :)

Но ако все пак ...в разгара на лятото -след 20 .07.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #477 -: Май 11, 2014, 06:29:23 pm »
Кажете кога ще спра да цивря, че и аз, самата, не мога да се изтрайвам?

Тр. Сатурн е задействал квадрата Луна/Марс

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Събития и транзити
« Отговор #478 -: Май 11, 2014, 06:36:36 pm »
Водолей/Уран никога ,  не търси отговор/и,а потвърждение на въпроса си. :)

Но ако все пак ...в разгара на лятото -след 20 .07.
Искаш да кажеш, че водолеите сме ревльовци? :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #479 -: Май 11, 2014, 07:20:54 pm »
Искаш да кажеш, че водолеите сме ревльовци? :)

Не .
Но и ....Водолеите плачат ,но въпроса е как ?!?  ;)

Uran,при теб акцента е Огън/Въздух ,нали -пренебрегваш потребностите и чувствата ,които биха ти дали повече стабилност и вътрешна сила,затова компенсираш с с изучаване на същите-подсъзнание,емоционални проблеми,как да се грижиш за физическите си нужди ,с помощта на астрологията например.Сега Сатурн те задължава да материализираш наученото ,като го изживееш и реакцията ти в периода е нормална,при тези обстоятелства ,както казах ,защото нито Въздухът ,нито Огънят обичат да ги ограничават ,да им слагат етикет "трябва" ,защото комбинацията между същите отразява себеизразяващият се принцип и се включва защитната клапа .
А в момента тр.Сатурн държи ли по някакъв начин Марс в твоята карта ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“