Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845036 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Събития и транзити
« Отговор #915 -: Юли 28, 2014, 07:12:39 pm »

Ако се изчака Луна в Дева, ще има взаимна рецепция с Меркурий в Рак.  :)
На Луна в дева са чувствителни червата. Не правете тогава клизми! :D :D :D

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #916 -: Юли 28, 2014, 07:20:33 pm »
ами дръпни едно чувалче с пари и за мен
аз си имам Марс в скорпион вече 50г, а съм все без банкноти, но Духовно богата  :29:

не се оплаквай - щом като всички у вас са добре и можете да си поемате задълженията, значи има достатъчно  :08:

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Събития и транзити
« Отговор #917 -: Юли 28, 2014, 09:26:53 pm »
Извинявам се, не чета цялата дискусия. За вече осъществено прехвърляне ли става въпрос или говориш хипотетично?

Ако се изчака Луна в Дева, ще има взаимна рецепция с Меркурий в Рак.  :)

То няма никаква дискусия. Процедурата е в ход. И сама ще се дочака до Дева, че и до Везни може, бавно става.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #918 -: Юли 28, 2014, 10:59:48 pm »
Защото си Овен с Марс/Плутон в Скорпион и Луна в Овен  ,нали в 1-ви дом?!?  :72:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #919 -: Юли 28, 2014, 11:02:23 pm »
Обаче тази избухливост на характера трябва да се науча да я владея, забелязвам я при всички марсови скорпиони, а не би трябвало, нали скорпионът е неподвижен, защо тогава така избухваме.
Защото в старанието си да се контролираме задържаме в себе си емоциите, до последно гледаме да е все с добро, докато в един момент се отприщва насъбраното и става "като не щеш мира, на ти секира"   :lol_hitting:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #920 -: Юли 28, 2014, 11:06:58 pm »
Защото си Овен с Марс/Плутон в Скорпион и Луна в Овен  ,нали в 1-ви дом?!? 
Аз съм везна с Марс в скорпион, мъжът на моя приятелка беше също везна с Марс в скорпион- същата картинка сме, нищо че той нямаше нищо друго в скорпион или овен в картата
Помня жена му как се чудеше на действията му, когато беше бил негов приятел отдетинство, а тя го питала защо, след като нищо не му е направил, а мъжът ѝ отговорил "профилактично, понеже малко го бих навремето"  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #921 -: Юли 28, 2014, 11:08:24 pm »
Аз съм везна с Марс в скорпион, мъжът на моя приятелка беше също везна с Марс в скорпион- същата картинка сме, нищо че той нямаше нищо друго в скорпион или овен в картата
Помня жена му как се чудеше на действията му, когато беше бил негов приятел отдетинство, а тя го питала защо, след като нищо не му е направил, а мъжът ѝ отговорил "профилактично, понеже малко го бих навремето"  :)

...и към това акцент 1-ви дом,нали ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #922 -: Юли 28, 2014, 11:22:09 pm »
...и към това акцент 1-ви дом,нали ?  :)
не му знам часа на раждане, а и самият той не го знаеше, почина на 39г докато спи, езикът му се смъкнал навътре и се задушил

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #923 -: Юли 28, 2014, 11:28:43 pm »
Избухването е запазена марка също и на Марс/Сатурн под различна форма ,поради естеството на аспекта,но пък многооооооо производителен е тук. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #924 -: Юли 29, 2014, 12:02:04 am »
И мъжът ми не е овен, а дева с марс в скорпион, но слънце квадрат уран и е много по-избухлив от мен, аз съм миролюбивата :012:
Значи не е по 1 дом, а по марс в скорпион!

...и Слънце в 1-ви дом  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #925 -: Юли 29, 2014, 12:10:56 am »
Sunnily,наблюдения просто-това е домът на Марс и всичко що попада там носи част от неговата природа,разбира се и как е поставен Марс в натала .Марс във връзка със Сатурн/Нептун е в пъти по-избухлив отколкото Марс в Скорпион/Овен -няма логика да е обратно. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Събития и транзити
« Отговор #926 -: Юли 29, 2014, 12:11:58 am »
Избухването е запазена марка също и на Марс/Сатурн под различна форма ,поради естеството на аспекта,но пък многооооооо производителен е тук. ;)
Особено при акцент върху фиксирани знаци - търпиш, търпиш, а после ..  :012:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #927 -: Юли 29, 2014, 12:15:32 am »
Избухването е запазена марка също и на Марс/Сатурн под различна форма ,поради естеството на аспекта,но пък многооооооо производителен е тук.
ами той имаше Сатурн в козирог, което е секстил на Марс в скорпион
а за квадрат на Сатурн с Марс не го дават да е избухлив аспект, поне там където чета, но не ми се пише подробно, а и аз не намирам себе си за избухлив човек, трябва наистина някой сериозно да ми е скачал по главата дълго време, за да я разтърся и му отнема мястото на нея  :)
Рени, пр Марс отдавна е в стрелец, писах ти, есента и пр Слънце минава в стрелец, на друга вълна съм, пр Венера у1 в пр карта си върви заедно с пт марс в стрелец, пр Меркурий също е в стрелец,

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Събития и транзити
« Отговор #928 -: Юли 29, 2014, 12:43:56 am »
Особено при акцент върху фиксирани знаци - търпиш, търпиш, а после ..  :012:
Всичките ми роднини и по кръв и -инак са с трудни релации марс-сатурн.В трудни и "военни ситуации" оцеляват, не е истина отде намират сили и идея КАК. оБАЧЕВ ЕЖЕДНЕВИЕТО ТЪРПЯТ, ТРУПАТ, ГНИЯТ...АЗ ГИ ПОМИРИСВАМ ежедневно  и  е трудно за съжителство,все едно спя върху барутен погреб . Все едно с леко луд живееш, кризата дебне всеки момент. За да оцелееш ставаш като тях-идеята за екзалтиран марс при сатурн ,Като тях, обаче не като себе си. Този див импулс може да се насочи и по-конструктивно.

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Събития и транзити
« Отговор #929 -: Юли 29, 2014, 07:49:16 am »
Много хубаво описание на Марс в Скорпион.
Моят е в Дева, но откривам себе си в много от написаното. Дали то не важи и за овенската Луна?!