Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 844840 пъти)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Събития и транзити
« Отговор #1005 -: Август 17, 2014, 03:18:31 am »
Tова е бърз транзит, не е като бавните, за да се усеща предварително, опозицията ще се случи след два дни, а и по-важно е какво се случва в натала ти, едва ли от опозицията на тр Меркурий с тр Нептун всички хора ще се разровят в албумите
Ами тези с акцентирани Риби / Нептун - може. А може да е и поезия, всякакъв вид изкуство, алкохол и прочие.
При мен, Меркурий е квадратура натален Хирон, а транзитен Хирон - съвпад асц-та - може и от това да е.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Събития и транзити
« Отговор #1006 -: Август 17, 2014, 03:41:32 am »
има ли ти натала тук някъде
Сигурно, но не мога да го открия -
« Последна редакция: Август 17, 2014, 10:10:27 am от Tanya »
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1007 -: Август 17, 2014, 04:17:14 am »
Сигурно, но не мога да го открия - 11 05 1984, 3. 55 , Белгород, Русия
На фона на по-бавния транзит на ретро Нептун У1 в 12д, който квадратира ЮЛВ, тр Меркурий У3 е квадратирал Хирон
12д, ЮЛВ свързани с миналото, Меркурий и 3д с мисълта, Хирон с болката
« Последна редакция: Август 17, 2014, 02:13:16 pm от akruks »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1008 -: Август 17, 2014, 08:49:03 am »
Tanya, имаш по натала Меркурий тригон Нептун ,като Меркурий е уСЛВ .В периода пр.Меркурий е в Близнаци и тр.Нептун квадратира нодалната ос и у СЛВ откъм 12-ти дом ,а тези дни мунданен аспект Меркурий /Нептун ще повтори повтари натални констелации. Транзитен Марс съвпад Сатурн секстил Юпитер ,Луната преминава през 3-ти дом върху Слънце /Венера .Задействани са  3/8/12-ти домове . Провокациите обаче са от доста време -Хирон на АСЦ,Плутон/Уран към Юпитер,Нептун към нодална ос и ти понеже си гледаш през Нептуново-Юпитеров прозорец ,реагираш по начин споделен от теб на външните обстоятелства . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Събития и транзити
« Отговор #1009 -: Август 17, 2014, 11:23:05 am »
Akruks, Рени, благодаря ви за коментарите  :38:.
Действително, периодът е такъв от доста време, а бързите транзити са довели до конкретно проявление. Сега се сещам, че и последното пълнолуние попада в 12-ти дом и квадратира опозицията Слънце / Марс във 2-ри / 8-ми.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1010 -: Август 18, 2014, 12:47:33 am »
 тр Венера в съвпад с тр Юпитер, които при мен образуват тригон с Луната у11 в 7д- тази вечер като ходих за покупки в близкия супер и един симпатичен мъж в златна възраст ме помили за съвет, избираше боя за коса за жена си, която сам боядисвал, но само с апликатор, попита ме дали зная тубичката вътре в кутията каква е, завързахме разговор, видимо ме ухажваше, а после в близост до супера, където има купчина с дини на една полянка, мъжът, който ги продава също ме ухажваше, разряза за мене най-голямата диня, даде ми парче да опитам и в този момент се появи жена му и прекъсна любезното отношение на мъжа си, който взе да се суети около кантара, че започна да вали дъжд  :) Купих си половин диня, много е вкусна и не знам- срещата на големия и малкия щастливци ли ми натресоха за няма и 5' двама хубави мъже или голямата пъпка с бяло връхче, така наречената "недоебка", която ми е излязла вдясно над горната устна  :D :D :D

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Събития и транзити
« Отговор #1011 -: Август 18, 2014, 01:11:19 am »
Купих си половин диня, много е вкусна и не знам- срещата на големия и малкия щастливци ли ми натресоха за няма и 5' двама хубави мъже или голямата пъпка с бяло връхче, така наречената "недоебка", която ми е излязла вдясно над горната устна  :D :D :D
:043: :043: :043: :043:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Събития и транзити
« Отговор #1012 -: Август 18, 2014, 09:03:55 am »
тр Венера в съвпад с тр Юпитер, които при мен образуват тригон с Луната у11 в 7д- тази вечер като ходих за покупки в близкия супер и един симпатичен мъж в златна възраст ме помили за съвет, избираше боя за коса за жена си, която сам боядисвал, но само с апликатор, попита ме дали зная тубичката вътре в кутията каква е, завързахме разговор, видимо ме ухажваше, а после в близост до супера, където има купчина с дини на една полянка, мъжът, който ги продава също ме ухажваше, разряза за мене най-голямата диня, даде ми парче да опитам и в този момент се появи жена му и прекъсна любезното отношение на мъжа си, който взе да се суети около кантара, че започна да вали дъжд  :) Купих си половин диня, много е вкусна и не знам- срещата на големия и малкия щастливци ли ми натресоха за няма и 5' двама хубави мъже или голямата пъпка с бяло връхче, така наречената "недоебка", която ми е излязла вдясно над горната устна  :D :D :D
Голям образ си :012:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1013 -: Август 21, 2014, 04:16:43 pm »
много ви моля за помощ с транзитите и солара на сестра ми за тази година. Има опасност да загуби студенстки права. Почти е завършила , но има един изпит невзет и доста голям риск заради него да получи забрана да завърши , нещо като блокирани студенстки права.
Много благодаря ако някой даде мнение по транзит и солар.



greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1014 -: Август 21, 2014, 08:39:56 pm »
Честно казано много ме притеснява Уран на върха на МЦ и двете тежки дирекции Венера квадрат и дирекционен съвпад на Марс със Слънцето , единственото нещо което ме прави оптимист е секстила на Сатурн с натална Венера и транзитния Нептун тригон към натални Юпитер и Луна ....

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Събития и транзити
« Отговор #1015 -: Август 21, 2014, 09:00:27 pm »
скоро транзитен уран  ще направи секстил от 10 дом  с натална луна в 11.
уран упр. 7 , а луна асц.
какви ли събития ще ми се случат? при мен уран винаги действа.
« Последна редакция: Август 21, 2014, 09:20:44 pm от nerealna »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1016 -: Август 21, 2014, 09:04:02 pm »
при мен секстила на уран към натален МЕркурий управител на Асецедента и 4 ти дом , нищо не даде   ::)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1017 -: Август 21, 2014, 09:05:15 pm »
скоро транзитен уран  ще направи секстил от 10 дом  с натална луна в 11.
уран упр. 7 и 8 , а луна асц.
какви ли събития ще ми се случат? при мен уран винаги действа.
как така имаш рак на асц и водолей на дсц

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Събития и транзити
« Отговор #1018 -: Август 21, 2014, 09:18:04 pm »
как така имаш рак на асц и водолей на дсц
:021: ама че съм разсеяна, не знам какво пиша.
на дсц ми е козирог 27 гр. т.е. уран упр. само 8 ми дом, но голяма част е в 7ми, затова се обърках сигурно.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1019 -: Август 21, 2014, 09:24:45 pm »
:021: ама че съм разсеяна, не знам какво пиша.
на дсц ми е козирог 27 гр. т.е. уран упр. само 8 ми дом, но голяма част е в 7ми, затова се обърках сигурно.

 :29: