Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845220 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1035 -: Август 22, 2014, 10:39:57 pm »
Хм, дир юпитер - у6, квадрат нат венера-у1, ама това трябва вече да се е случило, нищо др не виждам

Абе ...тя си е добре жената, аз къде забих...сори

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1036 -: Август 24, 2014, 06:18:18 pm »
Тя само и единствено с учи по-цял ден , не е там проблема , идва от едни дисциплини , които дори не са свързани с обучението ,но и ги наложиха да у4и. Въпреки че 5 ти соларен дом и е пълен , не е имала никакви неща свързани с любовта изобщо...

Наистина тези тежки дирекции и се отразиха много тежко в реални измерения ::)

Грег, от номерологията научих, че човек може много да си настоява на неговото, но .... цифрите (в случая картата) не лъжат - определено я занимава нещо друго - може да не е любов - може по друг начин да се изразява - може да има някакви други желания за изява, може да й се купонясва .... не знам, тя си знае. Ти може и да я виждаш, че учебника е пред нея, но .... какво влиза в мозъка и с какво е зает той ... защо не пуснеш един хорар - може би по-добра информация ще получиш (по-конкретна).

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1037 -: Август 24, 2014, 06:31:22 pm »
Ето картинката

благодаря :)

аз виждам доста неща в картата, които водят до подобно развитие, но не ми е ясно, как може да се разбере, че проблемите не са към твоето здраве, а към домашния любимец ...  а може би искам прекалено много ...

искаш ли да изброя какво виждам? Едва ли ще напиша нещо ново за теб или за когото и да е тук. Но някаква съществена връзка със съвпада венера/Юпитер не виждам, освен, че душичката на котето се е преселила много далеч, там, горе.
« Последна редакция: Август 24, 2014, 06:49:11 pm от Happy58 »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1038 -: Август 24, 2014, 07:17:22 pm »
благодаря :)

аз виждам доста неща в картата, които водят до подобно развитие, но не ми е ясно, как може да се разбере, че проблемите не са към твоето здраве, а към домашния любимец ...  а може би искам прекалено много ...

искаш ли да изброя какво виждам? Едва ли ще напиша нещо ново за теб или за когото и да е тук. Но някаква съществена връзка със съвпада венера/Юпитер не виждам, освен, че душичката на котето се е преселила много далеч, там, горе.

да тя ми призна че учи учи но нищо не й влиза в главата :-) изглежда този съвпад на Плутон с нептун и действа на много дълбоко ниво ;)

verina_69

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Събития и транзити
« Отговор #1039 -: Август 25, 2014, 08:29:25 pm »
Транзитен съвпад на марс и сатурн с натален нептун.В натала марс,сатурн и слънце са в троен съвпад във водолеи.Не се знаят домовете,часа на раждане не е известен.Освен че провокира депресии ,въвличане в лъжи измами,интриги....споделете нещо  случило ви се .В същото време транзитен уран е точен съвпад с натален юпитер и широк секстил към наталния стелиум във водолеи.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1040 -: Август 25, 2014, 10:19:03 pm »
Транзитен съвпад на марс и сатурн с натален нептун.В натала марс,сатурн и слънце са в троен съвпад във водолеи.Не се знаят домовете,часа на раждане не е известен.Освен че провокира депресии ,въвличане в лъжи измами,интриги....споделете нещо  случило ви се .В същото време транзитен уран е точен съвпад с натален юпитер и широк секстил към наталния стелиум във водолеи.
Ами какви са връзките в натала между Нептун,Марс и Сатурн?Освен това когато транзитира Нептун предразполага към депресии ,въвличане в лъжи измами,интриги,но в случая той е транзитиран.При добри натални аспекти може да даде активиране(Марс) на някоя мечта и нейната Материализация(Сатурн).При нехармонични нат аспекти между трите планети Сатурн ще стопира нептунските блянове.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

verina_69

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Събития и транзити
« Отговор #1041 -: Август 26, 2014, 12:00:14 am »
Съвпада във водолеи между слънце марс и сатурн е в разходящ квадрат към нептун -5-6 градуса.
Благодаря за включването.

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Събития и транзити
« Отговор #1042 -: Август 28, 2014, 11:21:16 am »
 Хирон може ли да участва в Голям тригон?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1043 -: Август 28, 2014, 03:02:08 pm »
Хирон може ли да участва в Голям тригон?

Щом си задаваш въпрос около същия,значи може да го пробваш дали там му е мястото .Опит/експеримент-отговор. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Събития и транзити
« Отговор #1044 -: Август 28, 2014, 03:32:19 pm »
Щом си задаваш въпрос около същия,значи може да го пробваш дали там му е мястото .Опит/експеримент-отговор. :)
Да, ще пробвам. А и тр.ретро Уран ще мине през септември през него.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1045 -: Август 28, 2014, 04:17:01 pm »
Да, ще пробвам. А и тр.ретро Уран ще мине през септември през него.

Може да споделиш след това ,ако имаш желание ,какво и как е събудил Уран ,около Хирон и големият тригон . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Събития и транзити
« Отговор #1046 -: Август 28, 2014, 04:23:05 pm »
Може да споделиш след това ,ако имаш желание ,какво и как е събудил Уран ,около Хирон и големият тригон . :)
Разбира се, стига да има проявление.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1047 -: Август 28, 2014, 04:33:24 pm »
Разбира се, стига да има проявление.

(Ще)Има.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1048 -: Август 28, 2014, 07:11:22 pm »
Как би трябвало да се прояви транзитен Сатурн в съвпад с натално Слънце? Наистина ли е толкова лош този период?

според мен зависи от това, как си настроен на енергията на Сатурн. Наблюдавам при мен и при други хора с изявен Сатурн по някакъв начин - не е нещо особено в събитиен план. Върни назад и виж как си изживял квадратурата и ще ти стане ясно, как е при теб.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1049 -: Август 28, 2014, 07:14:59 pm »
Как би трябвало да се прояви транзитен Сатурн в съвпад с натално Слънце? Наистина ли е толкова лош този период?
Проявлението му може да се обясни с поговорката "Пилетата се броят наесен"- т.е. ако стопанинът добре се е грижил за пилетата, ще има за награда хубави, угоени пилета- астрологично, Сатурн съвпад със Слънце награждава заслужено тези, които са се трудили дълго и неуморно по осъществяването на дадена цел, а ако са поели по погрешен път, избирайки неподходяща цел или са проявили нехайство, то пилетата ще са мършави.