Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845794 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1095 -: Септември 03, 2014, 08:41:01 pm »
Кой ти е късметлийският камък?
Пазя му името в тайна,защото от както го открих и го изследвам гледам,че все ми е на късмет.От това станах суеверна да не се развали магията,ако му кажа името. Това най-сериозно.  :)
В натала ми е с доста аспекти на много важно място. От 15 години "ми говори за себе си" и "аз съм го следвала" без да знам,че има астро-потвърждение в личния ми хороскоп.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Събития и транзити
« Отговор #1096 -: Септември 03, 2014, 08:43:45 pm »
Ти за астероида си говорила. Ясно. Помислих, че е по-малък камък, талисман от бижу или нещо такова. :012:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1097 -: Септември 03, 2014, 08:52:41 pm »
Ти за астероида си говорила. Ясно. Помислих, че е по-малък камък, талисман от бижу или нещо такова. :012:
Не,не-астероид е.
Аз не обръщам много внимание на бързите планети,които всяка година-две покриват всяка една точка в хороскопа и за това не допускам да е от Венериния тригон.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1098 -: Септември 03, 2014, 08:56:15 pm »
Получих неочаквано една много приятна сума пари,с която да си купя подарък без повод.
Венера тригон на У1.
Толкова е приятно това да не е премия,да не са извънредни,да не са заслужени с труд,а да е истински подарък.Мисля,че смешният транзит не може да е отговорен за тези пари.По-скоро късметлийският ми камък,който вършее в 12Д-парите не са от България.

Я ,сега виж в каква орбиса са тр.Уран и Юпитер към твоята Венера/Слънце....и к 2/5  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1099 -: Септември 03, 2014, 09:07:42 pm »
Я ,сега виж в каква орбиса са тр.Уран и Юпитер към твоята Венера/Слънце....и к 2/5  ;)

  Трз Уран съвпад със стелиума ми/Юпитер са почти в точен тригон.Уран У8,а Юпитер У6.Обмислих го,но парите не са служебни.Юпитер ми е в 1Д,скоро ще влезе във 2Д. Съгласна съм,че Юпитер трябва да е щедър. Наталният Юпитер,който ми направи подаръка е накрая на Лъв.  ;) Благодаря,Рени.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1100 -: Септември 03, 2014, 09:15:43 pm »
Ти имаш натални аспекти за всякакви пари-служебни,подаръчни,наследствени ,късметлийски ,само следи ,когато се повтарят същите или са задействани -Венера/Юпитер/Нептун ,Юпитер/Плутон,Нептун/Плутон  и увереността за същите Слънце /Юпитер и ако си достатъчно благотворителна ,щедрият аспект Марс/Юпитер ще ти връща двойно ,даденото от теб. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1101 -: Септември 03, 2014, 09:31:13 pm »
Ти имаш натални аспекти за всякакви пари-служебни,подаръчни,наследствени ,късметлийски ,само следи ,когато се повтарят същите или са задействани -Венера/Юпитер/Нептун ,Юпитер/Плутон,Нептун/Плутон  и увереността за същите Слънце /Юпитер и ако си достатъчно благотворителна ,щедрият аспект Марс/Юпитер ще ти връща двойно ,даденото от теб. ;)
  :38:  Съвпадът Марс/Юпитер е много щедър,но към онези,които поддържат Юпитеровата кауза.  :012:  Ела да видиш какво прави Марс,ако ми подкопават Юпитеровите идеи.  :012: Това са ми  У6 и УМЦ(почти в 8Д),но са много експанзивни заедно.Имат триг от Плутон(У5) и секстил от Нептун,тригон от Сатурн. Още ми е прясно.Пък и смятам,че е заради  камъка,защото само той от 12Д ми прави аспекти.  :08:
И наистина не виждам връзка с трз Юпитер,Плутон,Нептун.
« Последна редакция: Септември 03, 2014, 09:43:30 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Събития и транзити
« Отговор #1102 -: Септември 08, 2014, 09:00:47 pm »
Някой може ли да каже как му се е отразил транзит на Сатурн през 11 дом?

При мен сега е на куспидата. В 10 дом проработи с всички възможни негативи - проблеми на работа, с колегите, по едно време бях нарочена за черна овца, тотален неуспех да си намеря друга работа колкото и да търсех. Сега при излизането на Сатурн от дома вече съм реабилитирана - доказах, че може не винаги да съм дружелюбна, но по-добра от мен на това място - няма. Имах леко повишение, нещата още се успокоиха. Но още искам да се  махна. Като недоволството ми изобщо не е заради пари. Просто искам да работя с умни и талантливи хора. А тук закърнявам с всяка минута. Продължавам търсенето - успех никакъв.

При мен У11 - Плутон е на трон в 10 дом, а старият управител на Скорпион - Марс, е на асцендента в съвпад със Сатурн и Уран.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1103 -: Септември 08, 2014, 09:08:26 pm »
Някой може ли да каже как му се е отразил транзит на Сатурн през 11 дом?

При мен ударът беше "право в сърцето" - направи опозиция със стелиума в 5 дом.
Не бяха засегнати професионалните теми. Или поне не негативно. Всъщност тогава излязох от "сянката" и отново се социализирах, върнах се като наемен работник, след 3 години свободна практика.

В момента, с транзитен Сатурн в съвпад с АС, изживявам това, за което и ти споделяш. Недоволството ми не е свързано с пари, а просто искам да се махна заради екипа - икам да работя със способни, креативни и талантливи хора, не с тия.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Събития и транзити
« Отговор #1104 -: Септември 08, 2014, 09:46:06 pm »
При мен, минавайки през 10 дом, не направи други аспекти освен един тригон със Слънцето в началото. И през 11 дом няма да има мажорни аспекти. Затова очаквам да се прояви в най-чиста форма.
Чаааак като влезе в Стрелец ще направи тригони към личните ми планети.

11 дом уж е и дома на сбъднатите желания. При теб се е проявил добре. Странно, че е разширил кръга вместо да го свие. Това е по-присъщо на Юпитер, не на Сатурн.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1105 -: Септември 08, 2014, 09:52:50 pm »
Странно, че е разширил кръга вместо да го свие. Това е по-присъщо на Юпитер, не на Сатурн.

Разширил е професионалния кръг, социалните контакти, но същевременно е порязал всички лични и семейни връзки.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1106 -: Септември 09, 2014, 04:03:12 pm »
Днес и Утре , за последен път , Сатурн прави квадрат , към наталното ми слънце , едно вътрешно ми е болно и мъчно за нещата , които ми е отнел Сатурн до сега ... не можах да се стабилизирам на нито едно място било ,то училище, град, държава, или близки хора, при всеки транзит Сатурн , винаги помита по нещо ... ненужно... при мен той действа като по учебник ...

Реших просто да споделя с вас ... В момента ми е просто ... празно в душата

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1107 -: Септември 09, 2014, 04:22:34 pm »
Чета в момента на Стивън Аройо книгата за трансформацията - там той казва, че преди дадена планета да напусне даден дом, тя за последно дава някакво събитие, с което те изпитва, дали си се справил със задачките (а може би ставаше въпрос само за Сатурн) - та ти с този твой Сатурн през 5-ти дом, квадратиращ Слънцето - как точно по-различно от гадно искаш да се чувстваш? И формулира ли си, какво и как ще правиш?

Виждам аз тук един СЛв Телец - колега :) - я си дай нещо за душичката, не го мисли толкова - ще мине.

Виждам и едни точни аспекти с някои неща из моята карта - викам да ти дам моята банкова сметка и да ми пускаш по няко евро отвреме навреме :) - твоя К2 е върху моя Асц - освен ако не означава обратното :) Слънцето ти е в точна, ама точна опозиция на моя Марс във втори дом - явно няма да даваш пари :)

Но те чака и възврата на Сатурн след няколко месеца - вземи си свърши работата, за да си готов за това, което те очаква след това :) - демек, виж какво означава всичко това и го направи.
« Последна редакция: Септември 09, 2014, 04:24:48 pm от Happy58 »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1108 -: Септември 09, 2014, 04:29:20 pm »
ох този северен възел в 12 ти , и в телец е страхотен (според мен при мен дава живот в чужбина). При мен при транзита в 5-ти , наистина работи като по учебник , емоциите и красота в живота, не се проявяват ,а само сивота , рестрикции ... При мен ,може би преминаването му , през върха на 6 ти показва , свършването на трудовия ми договор (срочен).
Наистина любов и нежност не е имало в този период с Сатурн в 5-ти , не е много идеална позиция. При мене просто кърти.

Някакси вътрешно се заобичах , осъзнах , че упора в живота , мога да си давам единствено аз и никой друг

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1109 -: Септември 09, 2014, 04:30:05 pm »
Аз я имам книгата на Аройо , мисля , много е хубава. Сатурнов вьзврат в 6 ти , като Сатурн е управител 8-ми , ще умра на работа :-)
« Последна редакция: Септември 09, 2014, 04:34:17 pm от greg07 »