Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845397 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1425 -: Ноември 13, 2014, 03:16:59 pm »
да и двете сте прави Сатин и Хепи , тъй като живея в чужбина , най-вероятно работата трябва е по девети дом и е вярно че работата е много тежка и сериозна, но аз много време исках точно такава работа, за да мога да науча нови неща и дай боже в последствие да се реализирам. Иначе не знам от 9 ти към 2 / 8 ми какво пречи може би това , че по принцип гледат лошо на чужденци и е трудно с намирането на работа. Иначе още не знам , за каква заплата става въпрос , може и това да е.

ааа, не, не си разбрал правилно май. Ти примерно живееш в Белгия - за теб чужбината е България. В този смисъл те попитах, дали работодателят е свързан с чужбина - да има нещо извън страната, в която ти живееш.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1426 -: Ноември 13, 2014, 03:26:15 pm »
да , да тотално международен , седалище извън Белгия , с офиси тук , но огромна част е извъх страната. Така е

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1427 -: Ноември 13, 2014, 03:35:43 pm »
да , да тотално международен , седалище извън Белгия , с офиси тук , но огромна част е извъх страната. Така е

тогава наистина внимавай с парите си - много добре чети условията на договора, какво ти казват и т.н. Ако междувременно получаваш някакви социални помощи, внимавай преди да обявиш договора си - абе, въобще, имай впредвид, че нептун е замесен и имаше някакви квадратури там.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1428 -: Ноември 13, 2014, 03:38:34 pm »
тогава наистина внимавай с парите си - много добре чети условията на договора, какво ти казват и т.н. Ако междувременно получаваш някакви социални помощи, внимавай преди да обявиш договора си - абе, въобще, имай впредвид, че нептун е замесен и имаше някакви квадратури там.
Хепи , аз нямам пове4е квадратури по Нептун , в смисъл гледам дирекции и прогресии , имал съм преди доста време , сега не

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1429 -: Ноември 13, 2014, 04:14:17 pm »
Хепи , аз нямам пове4е квадратури по Нептун , в смисъл гледам дирекции и прогресии , имал съм преди доста време , сега не

е как да няма - дирекционния МС е в точен квадрат с наталния Нептун

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1430 -: Ноември 13, 2014, 04:49:13 pm »
има още малко време до тогава , мисля 4е остава една година , но е вярно 4е аспекта е сходящ

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1431 -: Ноември 13, 2014, 04:54:24 pm »
има още малко време до тогава , мисля 4е остава една година , но е вярно 4е аспекта е сходящ

към днешна дата е точен

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1432 -: Ноември 13, 2014, 04:58:03 pm »
о да хепи , не съм обърнал внимание, в такъв случай , след като става раз ходящ , би трябвало да даде облекчение на мъките нали? По скоро трябва да показва( според мен ) проблемите със старата работа и липсата на особенна перспектива?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Събития и транзити
« Отговор #1433 -: Ноември 13, 2014, 08:12:43 pm »
Нали Меркът е директен. Ще се гръмна. Днес,когато имам да провеждам доста бизнес разговори, ми се скапа телфонът. Затрих си и контактите от резервния. С пощенски гълъб трябва да комуникирам.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Събития и транзити
« Отговор #1434 -: Ноември 14, 2014, 09:21:52 am »
ретро уран?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1435 -: Ноември 14, 2014, 11:34:42 am »
Нали Меркът е директен. Ще се гръмна. Днес,когато имам да провеждам доста бизнес разговори, ми се скапа телфонът. Затрих си и контактите от резервния. С пощенски гълъб трябва да комуникирам.

Уран на върха си прави с теб експерименти, ти си Водолей и ти си прави със същия опити-смени посоката. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Събития и транзити
« Отговор #1436 -: Ноември 15, 2014, 12:27:51 am »
За първи път имах пророчески сън. Сънувах точно какво и как ще ми каже някой. Но в съня си реагирах агресивно и бурно и влоших нещата. На следващия ден всичко се случи така, както в съня ми, но вече бях подготвена и знаех какво да НЕ правя. Все едно изживях едно и също нещо два пъти.
Не знам на кой транзит се дължи. Преживяването беше...неописуемо. Като че ли някаква висша сила ми даде жокер. А преди да заспя точно за това се помолих.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1437 -: Ноември 15, 2014, 05:25:35 am »
За първи път имах пророчески сън. Сънувах точно какво и как ще ми каже някой. Но в съня си реагирах агресивно и бурно и влоших нещата. На следващия ден всичко се случи така, както в съня ми, но вече бях подготвена и знаех какво да НЕ правя. Все едно изживях едно и също нещо два пъти.
Не знам на кой транзит се дължи. Преживяването беше...неописуемо. Като че ли някаква висша сила ми даде жокер. А преди да заспя точно за това се помолих.

Нептун е стационарен.... :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #1438 -: Ноември 15, 2014, 09:46:11 am »
За първи път имах пророчески сън. Сънувах точно какво и как ще ми каже някой. Но в съня си реагирах агресивно и бурно и влоших нещата. На следващия ден всичко се случи така, както в съня ми, но вече бях подготвена и знаех какво да НЕ правя. Все едно изживях едно и също нещо два пъти.
Не знам на кой транзит се дължи. Преживяването беше...неописуемо. Като че ли някаква висша сила ми даде жокер. А преди да заспя точно за това се помолих.

тр.Луна съвпад Регул - опозе Нептун, интуиция,чрез съня

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1439 -: Ноември 15, 2014, 12:49:11 pm »
Намерих начин да "проработя" предстоящия квадрат на тр. Марс към нат. Меркурий - за вторник си запазих час при зъболекарка;D

Надявам се по такъв начин да смекча влиянието на транзита и да го пренасоча към някой зъб, вместо да съм обект на злобни нападки от жените в офиса, да си изпусна нервите и да ги сразя с жлъчен коментар.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui