Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845256 пъти)

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Събития и транзити
« Отговор #1815 -: Март 14, 2015, 06:46:42 pm »
Веднъж ме държа 3 месеца. При мен е хроничен, а не мога да приемам антибиотици. Лекувам се само с билки. Разболявала съм се вече поне 10-15 пъти...
Повече течности и хапвай червена боровинка,аз също съм с хроничен цистит и знам колко е ужасно

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1816 -: Март 14, 2015, 06:59:05 pm »
днес при тригон на Марс(Управител 6/11) към натален Уран(управител 9 ти) , ми се случи неща много кофти , което не съм очаквал от човек , който съм смятал за приятел. Имахме обяд с приятели и говорехме нещо , как се извъртя темата и този мой 'приятел' изрази възмущение от това как България има още много докато стане нормална държава , каза го пред вси4ки и продължи как като бил в Шератон в София , как вси4ко било пропаднало в сравнение с подобен хотел в Западна Европа и т.н. Стана ми тъпо защото , той и жена му са били едни от хората , на които най-много съм помагал, а ме изложиха пред един куп народ.

Мисля, 4е този 4овек ве4е  не ми е дори и в графата познати.

Странно е , че е при положителен аспект.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Събития и транзити
« Отговор #1817 -: Март 14, 2015, 07:02:09 pm »
Не е трябвало да го казва публично, макар да е говорил верни неща (щом на половината народ в главата им са все разните там лотарии, бинго милиони и всеки гледа лесния начин, държавата не върви на добре).
Колкото до аспекта, едва ли точно този трябва да е "виновника". Възможно е по-скоро да има друг, на който не си обърнал внимание.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Събития и транзити
« Отговор #1818 -: Март 14, 2015, 07:41:04 pm »
Веднъж ме държа 3 месеца. При мен е хроничен, а не мога да приемам антибиотици. Лекувам се само с билки. Разболявала съм се вече поне 10-15 пъти...

Как ще те държи 3 месеца? Това е ужасно изтощително. Мечо грозде ли пиеш?
« Последна редакция: Март 14, 2015, 08:09:25 pm от Uran »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Събития и транзити
« Отговор #1819 -: Март 14, 2015, 07:43:32 pm »
днес при тригон на Марс(Управител 6/11) към натален Уран(управител 9 ти) , ми се случи неща много кофти , което не съм очаквал от човек , който съм смятал за приятел. Имахме обяд с приятели и говорехме нещо , как се извъртя темата и този мой 'приятел' изрази възмущение от това как България има още много докато стане нормална държава , каза го пред вси4ки и продължи как като бил в Шератон в София , как вси4ко било пропаднало в сравнение с подобен хотел в Западна Европа и т.н. Стана ми тъпо защото , той и жена му са били едни от хората , на които най-много съм помагал, а ме изложиха пред един куп народ.

Мисля, 4е този 4овек ве4е  не ми е дори и в графата познати.

Странно е , че е при положителен аспект.

Бърз транзит към У4 или планета в 4 дом?

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1820 -: Март 14, 2015, 07:53:47 pm »
разходящ квадрат на Меркурий управител 4 ти към натален Сатурн -управител 8 ми , вярно че е отминал квадрата , но може да е подействал ...
Аз натално имам МАрс кварат Нептун , не мога да правя точна преценка на хората около себе си. Честно казано съм щаслив , че нямам човек до себе си, като видях един 'добър' приятел , си представям едно 'влюбено' гадже какво може да направи , което ми се е случвало до сега ... и с двете ми връзки.
Понякога е наистина добре , човек да е самотен...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1821 -: Март 14, 2015, 07:55:19 pm »
Ако е хроничен, тогава е кофти, не знам как се лекува. Мен ме държи по няколко дни и отминава. Не мога да пия антибиотици и аз - не защото организмът ми не ги приема, а защото не съм стриктна и последователна, когато трябва да се вземат лекарства по някаква схема.
Миналата вечер се заслушах в повторението на "Здравето отблизо", в което гост беше специалист уролог и говореше за възпаления на бъбреците, спомена и за цистит, че се лекува само с антибиотици, наричал се още "болест на медения месец", защото се получавал при младоженката по време на меден месец, когато се прекалявало със секса и от тоя род, като най-често срещана причина е попадане на бактерии в пикочния канал след секс, бактерии може да попаднат също при неправилно бърсане на дупето при жените, защото колкото и да се мие и чисти около него винаги имало острици, които като попаднат в пикочния канал предизвикват възпаление или така наречения цистит- не трябва да се бърше и мие от посока дупето към пикочния канал  :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1822 -: Март 14, 2015, 08:42:10 pm »
не става въпрос за смяна на поприще, а за смяна на физическото му място

а това от какво имаш нужда и с какво се чувстваш добре не винаги са едно и също нещо, човек е мързелив по природа и рядко се самоизсилва
:08: Мдам,хубаво,но тези с много сатурнови аспекти не сме мързеливи,а съзидателни-вродено ни е някак и намираме мазохистично удоволствие в това да се изприщваме дисциплинирано от работа .  :19: :012: нямам нужда да сменя и физ място.  :72:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1823 -: Март 14, 2015, 09:10:49 pm »
Как ще те държи 3 месеца? Това е ужасно изтощително. Мечо грозде ли пиеш?
Ходя при един пулсов диагностицик, понеже изгубих доверие в традиционната медицина. Той ме лекува с билки и има дарба да вижда органите на човека. Първия път като отидох при него, тъкмо бях излезнала от болница и като започна да ме преглежда, каза, че вижда 3 антибиотика в кръвта ми, а аз бях лекувана точно с толкова. Каза ми към какво имам алергия, как всяка нощ се будя точно в 3... И тогава разбрах, че има истинска дарба.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1824 -: Март 14, 2015, 10:18:14 pm »
Благодаря ти, но от моя съм безгранично доволна. Няма проблем, от който да не ме излекувал. Лекувал ме е от цистит няколки пъти и от много други неща, а веднъж сами за секунди ми свали температурата и то по телефона.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1825 -: Март 14, 2015, 11:01:48 pm »
Тва като в оная реклама дето содата помагала при киселини в стомаха
И аз съм фен на билките, но понякога трябва химия
Чести цистити - освен външен бактериален причинител, могат да се дължат и на възпалени бъбреци. Което трябва да се изследва
Правите нещо грешно с твоя лечител щом толкова често и дълго те държат, а прецакат ли се бъбреците, цялото тяло може да се прецака

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1826 -: Март 14, 2015, 11:05:10 pm »
Ето този чай помагал, но все пак се консултирай

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1827 -: Март 14, 2015, 11:13:40 pm »
Цистита се хронифицира още преди да се запозная с моя лечител. А бъбреците ми са най-слабия орган като цяло-образуват камъни, съответно кризи. А като тръгнат да излизат камъчетата, раздразват каналите и оттам цистит.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Събития и транзити
« Отговор #1828 -: Март 14, 2015, 11:15:00 pm »
Много трябва да се обяснява.Първо трябва да се направи посявка,да се уточни кой точно микроб прави проблема.Хронична болест с обостряния се лекува трудно,колкото по-рано при млад организъм по-добре .Или оставят огнища.или партнъора е скрит носител -това се разбира от резултата от посявката ,коя бактерия,еднкл.паразит или гъбичка е .

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1829 -: Март 14, 2015, 11:20:27 pm »
Цистита се хронифицира още преди да се запозная с моя лечител. А бъбреците ми са най-слабия орган като цяло-образуват камъни, съответно кризи. А като тръгнат да излизат камъчетата, раздразват каналите и оттам цистит.

Ясно
Никакъв студ, умерено количество чиста вода, по-малко сол, никаква или малко минерална вода (освен ако не е специална), внимателно с минералните добавки, и все пак-трябва да се установи защо правиш камъни