Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845359 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2175 -: Юни 08, 2015, 06:03:28 pm »
На мен пък врабчета ми чоплят саксиите на терасата, още не са ми изникнали бегониите и цялата тераса е в пръст, ужас!
при мен когато врабчетата ми изкарваха пръстта от саксиите- май 2012г и стана земетресението в перник, което ме изкара цяла нощ пред блока, на 180км от епицентъра

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2176 -: Юни 08, 2015, 08:53:52 pm »
Какво имаш предвид?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ива

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Събития и транзити
« Отговор #2177 -: Юни 09, 2015, 08:24:24 am »
На мен пък врабчета ми чоплят саксиите на терасата, още не са ми изникнали бегониите и цялата тераса е в пръст, ужас!


Сега по-сериозно:

Имали ли сте някакви събития миналата есен, когато юпитер беше директен в лъв и сатурн в последната декада на скорпион, които да ви излизат отново на преден план?
Мисля си, че ще има някакво приключване по тези теми, сега лятото, когато сатурн отново навлезе в скорпион, а юпитер е все още в лъв. Ще имат и квадратура на 28-ия градус.

Да имаше.Тр. Сатурн на 29* в Скорпион -от 9 дом, направи квадратура към нат. Юпитер -в 6 дом,-остава без работа./ съпруга ми /

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2178 -: Юни 09, 2015, 08:55:52 am »
А транзитния Юпитер не е ли бил също в 6ти или 7ми дом, не е ли имал юпитеров възврат?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ива

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Събития и транзити
« Отговор #2179 -: Юни 09, 2015, 09:21:10 am »
А транзитния Юпитер не е ли бил също в 6ти или 7ми дом, не е ли имал юпитеров възврат?

Сега предстои възврата на Юпитер - 29* - Лъв - в 6 дом.Надявам се тогава да си намери/започне работа.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2180 -: Юни 09, 2015, 09:24:31 am »
Сатурн и Юпитер имат квадратура на 28мия градус като тя е няколко дни, точно при обръщането на Сатурн от ретро в директен. Със съвпада на венера и Юпитер на 28 лъв, дано да се разреши тази ситуация.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2181 -: Юни 09, 2015, 10:01:48 am »
Сега предстои възврата на Юпитер - 29* - Лъв - в 6 дом.Надявам се тогава да си намери/започне работа.

Виж дирекциите - У6 може да прави постоянно някакви аспекти, но това не означава, че всеки път ще има раздвижване. И при мен Юпитер е У6 - да видим .... :) - мътят се разни неща тук при мен от работно естество, но пък имам и други съпровождащи аспекти, така че .... ще докладваме :) някъде наесен. :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2182 -: Юни 09, 2015, 12:28:05 pm »
Продължавам да си мисля за цикълът Сатурн в скорпион и Юпитер в лъв - ето миналата есен е имало събития, но Юпитер не стига края на знака лъв. Сега пък Сатурн няма да мръдне повече от 28мия градус.
Юпитер би трябвало да даде проявление при аспектиране на планети и точки в края на третата декада на неподвижните знаци, ако урокът на Сатурн в тези градуси е усвоен. Така си го тълкувам, поне аз.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Събития и транзити
« Отговор #2183 -: Юни 09, 2015, 11:21:53 pm »
При мен пък е започнало нещо в този период, всъщност две важни неща. Дано сега, като пак се появи аспекта и двете да завършат успешно. Сатурн ми прави секстил към себе си, У7 и действието се развива в 3 и 5 дом. Юпитер, У6 във втори не знам как се замесва в ситуацията. Явно промяна в ежедневието и финансови въпроси...

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #2184 -: Юни 09, 2015, 11:40:46 pm »
Днес при транзитна Луна опозиция натална , майка ми ми спретна такъв скандал по скайпа и ми затвори , транзитната Луна е правила точен квадрат натален Уран и опозиция натална Луна... реших , че тя трябва да се вземе в ръце , защото не може повече да продължава с това абсурдно поведение.

 Луната ми е квадратирана от Уран натално, смятайте за какви деноношни скандали и напрежение става между нас.
« Последна редакция: Юни 09, 2015, 11:53:08 pm от greg07 »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #2185 -: Юни 09, 2015, 11:54:30 pm »
Туй е голям урок за комуникационните ти умения и нервната ти издържливост, възползвай се.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #2186 -: Юни 10, 2015, 12:28:28 am »
Днес при транзитна Луна опозиция натална , майка ми ми спретна такъв скандал по скайпа и ми затвори , транзитната Луна е правила точен квадрат натален Уран и опозиция натална Луна... реших , че тя трябва да се вземе в ръце , защото не може повече да продължава с това абсурдно поведение.

 Луната ми е квадратирана от Уран натално, смятайте за какви деноношни скандали и напрежение става между нас.
Всеки път като те чета си мисля,че не е възможно Нептун така да парализира Марс.Жената дали не е била права и да иска да разбуди амбициите ти.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #2187 -: Юни 10, 2015, 12:45:58 am »
Нещата са много дълбоки и то от много години, вярно е , че не съм перфектния , но трябва да е защитя, не може повече по този начин. Достатъчно й беше , в крайна сметка и аз си имам собствен живот.

Имам травма, която се натрупа с годините и при най-малкото напрежение избухва с невероятна сила. Травма , за която майка ми има голям пръст да речем. Да ме остави да си изживея болката, за да мога да продължа сам напред защото иначе ще гръмна. Да спре да замазва там където боли.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #2188 -: Юни 10, 2015, 12:49:53 am »
Нещата са много дълбоки и то от много години, вярно е , че не съм перфектния , но трябва да е защитя, не може повече по този начин. Достатъчно й беше , в крайна сметка и аз си имам собствен живот.

Имам травма, която се натрупа с годините и при най-малкото напрежение избухва с невероятна сила. Травма , за която майка ми има голям пръст да речем. Да ме остави да си изживея болката, за да мога да продължа сам напред защото иначе ще гръмна. Да спре да замазва там където боли.
Грег,не е ли по-хубаво да тръгнеш и да забравиш болката,вместо да я изживяваш.Забрави я,все едно не се е случвала! :58: Значи,ако си ми пред очите-не знам какво ще ти направя  :D :d030: :19:
Пък и този скандал едва ли е от трз Луна към Уран
« Последна редакция: Юни 10, 2015, 12:51:47 am от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #2189 -: Юни 10, 2015, 12:59:41 am »
Дракон , осъзнаването на болката ми дава покой , успокояваме , да знам , че е загубено , да знам че боли и е минало , но самото признаване ми дава сила , преражда ме. Когато призная болката, летя с нова надежда, че ето нещата ще се случат , ще бъдат по-добри , светлина.

А това криене под килима е равносилно на това да ме погребват жив, майка ми го прави всеки удобен момент. Е не се ли измори най-накрая?

Не е ли по-добре да дадеш свободата и възможността на някой , за да може да получи неговото щастие отколкото да налагаш безмилостно твоето виждане?

Няма други транзити за деня.

Но след подобни случки заобичвам себе си повече и повече.