Автор Тема: Марс  (Прочетена 273947 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Марс
« Отговор #1185 -: Юли 02, 2016, 07:30:09 pm »
Да наричаш друг човек по този начин е проекция на личното его или ниска самооценка - нужда да си над другите/половинката. Не е въпрос единствено на отношения един към друг. А на отношение към себе си.
Пък ако не е било това с грозните думи, не е сигурно как са се сдобрили. Ти плутонов - ясни са ти някои неща, стискания, хапания, дърпане за коси и т.н. Марс не е само агресия, а и секс.
Плутон не е само власт и доминиране, а и управител на 8 дом.  :08:

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Марс
« Отговор #1186 -: Юли 02, 2016, 07:47:42 pm »
Да наричаш друг човек по този начин е проекция на личното его или ниска самооценка - нужда да си над другите/половинката. Не е въпрос единствено на отношения един към друг. А на отношение към себе си.
Нямам какво да добавя.

Пък ако не е било това с грозните думи, не е сигурно как са се сдобрили. Ти плутонов - ясни са ти някои неща, стискания, хапания, дърпане за коси и т.н. Марс не е само агресия, а и секс.
Не говорим за еротични прийоми в случая, но да, в началото се е почнало тъкмо така. Сега, да не изляза голям моралист — все ми е тая кой кого къде стиска, щом на хората им е кеф, но цялостното впечатление си остава пошло. Дори в обсъждания "еротичен" вариант доминацията е буквална, силово-физическа, натикана в очите — не възбуждаща. Поне за мен, де. Грозна работа, не ми се обяснява.

Това беше по-скоро реплика към Стреличка — не е изключителна случка, а нещо, което се случва ден през ден.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Марс
« Отговор #1187 -: Юли 02, 2016, 11:23:45 pm »
Откакто Марс стана директен отметнах задачи за цяла петилетка. От къде ми дойде този прилив на ентусиазъм и енергия - не знам. Марс се обърна в тригон към нат. СЛВ. Други точки не ми засяга. Но много мощно повлия. Всичко зациклило се отцикли  ;D
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Марс
« Отговор #1188 -: Юли 02, 2016, 11:40:46 pm »
Абе, при мен обърна в градуса на 3/9 дом, транзитно е в 3 дом, натално в 9, управлява го, а днес овършах къщата, 5 перални изпрах, събрах прането, сгънах, прибрах по шкафовете, измих прозорците, готвих, бърсах. Отделно ходих до обяд навън на кафе и разходка. Значи съм ги свършила всичките тия неща за половин ден! Та, не виждам как ми е подействало директеното обръщане на Марс, освен със съуправителството си над 4 дом  :017:  :012:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1189 -: Юли 02, 2016, 11:53:42 pm »
И двете, и Делфин, и The_One, стена "ти " силно повлияни и споделяте Марсовите природа и принцип, затова така адекватно и бързо сте реагирали работейки. И при двете Марс управлява ъгъл. Делфин, при теб Марс има ли аспект с АСЦ и/или управителя му ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Марс
« Отговор #1190 -: Юли 02, 2016, 11:57:26 pm »
Рени, при мен Марс е диспозитор на управителя на АСЦ, Меркурий, и е в широк тригон с АСЦ - 8* орбис. Разбирам какво ми казваш :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #1191 -: Юли 03, 2016, 12:33:38 am »
Аз пък се отдадох на почивка  ;D
Над силата е само умението да я владеем!

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Марс
« Отговор #1192 -: Юли 14, 2016, 12:50:43 am »
Последните дни марс ме посети. Ужилване от пчела, и зъб с гангрена, никога не ме е болял, днес така боля, че чак не боля ;) въоръжих сатурн, обаче беше чак по нептун приживяването, признавам, че не съм изпитвала никакви болки от години, загубих имунитет към тях, тресох се, и изгубих филма къде съм, толкова силна болка, чак изтръпнах и нямах тяло и болка.....като упойка, марс ми се разхожда върху нептун рожден-много заблуждаващо.Никога не ме болял зъб, а имаме гангрена.
Стационарната фаза е най-силна при транзитния марс сега при мен, квадрати ми асц. макар и с орбис. Не е тук мястото но както казва Марч куинконс  въпреки минорен аспект, има отношение към здраве, само там,макар и минорен, силен е!(
 Логично-мунданно овен е киунконсен знак към дева и скорпион-6 и 8 дом спрямо асцендент, домове на здравето,лечние ,дисциплина, криза. Имам куниконс към У6 сатурн към марс.
Като извод -защо ни е дадена болката.да ни заостри внимание към нещо , при положение ,че аз болка не усещам по стечение някакво от години, днес ме събори.
« Последна редакция: Юли 14, 2016, 01:09:02 am от enigma »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #1193 -: Юли 14, 2016, 07:34:13 am »
Нигме, болката ни събужда за нещо,което не виждаме
нека силата бъде с теб,този нептун

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Марс
« Отговор #1194 -: Юли 19, 2016, 12:14:55 pm »
А, иначе имаш ли точка в 8-9 * и 23-24 * по натал или прогресия, и първи дом, управителя му , Марс имат ли превес  при теб ? :)

Със закъснение, но да, имам. В 9 гр. Уран (в знака на Асц), в 21 гр. Слънце/Сатурн на квадрат от него. Марс е кл. упр-л на моя Асц, в тригон с модерния, секстил със Слънце и т.н. По прогресия е върху Венера в момента и в квадрат с Плутон - красота. : )) 
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Марс
« Отговор #1195 -: Юли 19, 2016, 03:09:45 pm »
Знаех си че ще има събитие по тр Марс /су1,су8/съвпад с нат.Нептун у1 в 8д -преди 2 часа научихме че починала съседка,на която преди 3м /ретро обръщане на Марс/са открили рак на стомаха-уж операцията сполучлива,но на 78години това е стрес .Съвпада на тр Плутон и тр.Луна в момента ми е нч к11д .БДП,случва се все някога ::)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #1196 -: Август 02, 2016, 09:29:01 am »
На Марс/Скорпион(знакът на хирургията)  на 150* от ЛунаУ1 кръводарявах безвъзмездно.Източиха ми половинка кръв,иглата влезе и излезе леко,вените са ми добре,нямах синьо,чувствах се чудесно,без замайвания и нищо не ме болеше.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #1197 -: Август 02, 2016, 02:00:35 pm »
На Марс/Скорпион(знакът на хирургията)  на 150* от ЛунаУ1 кръводарявах безвъзмездно.Източиха ми половинка кръв,иглата влезе и излезе леко,вените са ми добре,нямах синьо,чувствах се чудесно,без замайвания и нищо не ме болеше.
Дракич, къде се губиш? Синьото излиза много по-късно, един-два дни след това, ако не са ти нацелили вената и са я спукали. Хапни сега шоколад на корем, да се възстановиш бързо.
Нептун и 12д. - какво се случва по тях, хуманитарната и безвъзмездна помощ оттам идва... например тр. Нептун на твоя рибешки Мерк У12, а тр Луна в 12д.

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Марс
« Отговор #1198 -: Август 03, 2016, 08:20:11 pm »
Компа ми вчера изгоря-правя връзка с Марс в краен градус,на прехода на западни вода и огън,нещо като западна ганданта,има елемент на ,,давене,,-компа прегря,вентилатора май блокирал,очаквах нещо такова на фона на апликиращия съвпад на тр.Уран у12 с нат.Сатурн у11 в овен .
« Последна редакция: Август 03, 2016, 08:27:20 pm от Bin »

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Марс
« Отговор #1199 -: Август 04, 2016, 04:38:50 pm »
Гледам и виждам,че транзитен Марс ще застигне транзитен Сатурн в мой 6-ти Дом,какво  е логично да се очаква? А,кога ще го застигне някой знае ли?

П.П.
Съвпадът може би ще се случи в мой не 6-ти,а 7-ми дом,така ми изглежда.

Благодаря!
« Последна редакция: Август 04, 2016, 04:41:35 pm от Ali_Lun »