Автор Тема: Марс  (Прочетена 274082 пъти)

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Марс
« Отговор #1380 -: Февруари 01, 2017, 12:04:51 am »
Слагам натал с транзитите.

Агресия има в мен и около мен в последните месеци колкото щеш.
Наложи ми се да посвикна, защото иначе няма как да се оцелява.

Във въпросния документ обаче, излях само креативност и добри идеи.
Но, когато открих липсата му - изригнах буквално. В момента ме болят и двете китки, заради 2 пластмасови бутилки с вода (малки ;)), които метнах по стената - много несвойствено за мен  :012: :012: :012:
Ядоса ме дори факта, че не се разбиха в стената, а останаха здрави ;D - т.е. не се освободих от напрежението.
« Последна редакция: Февруари 02, 2017, 10:02:31 pm от lina »

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #1381 -: Февруари 01, 2017, 12:23:02 am »
Благодаря за картата и споделеното :) Умувах дали няма нещо по Нептун, свързано с мистерията на файла, но според мен - точните квадрати, които Уран в 10 дом прави към Марс на АС и Меркурий на ДС - е подейстал деструктивно и на технологично ниво, за да стане гафа с документа. А Марс на МС дава израз на гнева ти. С воден Марс на АС и заточен Сатурн .... ето  - мяташ бутилки с вода, а не факли и разрушения няма. Сатурн, вероятно по прогресии влиза вече в Лъв и поне не в заточение :)

Бъди внимателна - на СЗ имаш квадрат на Марс и Уран от 10 дом към нат.Марс на АС. Също и от р.Юпитер. СЗ от 9 дом  е в точен квадрат с Вертекс. Може би сблъсък с авторитети. Не, че някой, като ти каже "внимавай" и ти ще "внимаваш", но ... как да подмина  :)

После Венера в ретроградието си ще се заиграе около МС, с диспозитор Марс. Ще се върне на няколко градуса в екзалтация в Риби - да си поеме глътка жива вода и хайде пак под Марсовия огън. И все около МС.

Съвсем на пръв поглед - ще имаш случки и ситуации, в които ще се сблъскаш с предизвикателства по темата.
Над силата е само умението да я владеем!

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Марс
« Отговор #1382 -: Февруари 01, 2017, 12:38:10 am »
Алена, сърдечно благодаря за прочита и съветите! :-*
Права си, няма Нептун - и аз проверих първо това.

Гмурнала съм се надълбоко по темите около МЦ (доста и по 7ми дом- Сатурн отвсякъде!), пък да видим къде ще изплувам с тези повсеместни квадратури...
Различното от обикновено е, че всички участници в картината са ми известни (знам, че нови няма да се появят) Авторитетите са ясни, както и моите цели. Единствен въпрос остава, как ще приключи всичко. Малко като в уестърн е цялата работа и усещане...  ;D

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Марс
« Отговор #1383 -: Февруари 21, 2017, 02:55:53 pm »
Чаках някакви събития при Марс през Асц, че да му засека градуса, ма няма нищо.
Освен едно, ама не знам брои ли се. Доставиха ми един диван, но се оказа, че не може да влезе в асансьора и момчетата трябваше да го качат по стълбите. Но на междуетажните площадки съседите са си нахвърляли ненужни вещи и мебели, заради които една седмица преди това се карах с фирмата за поддържка на входа и пак никакви мерки не взеха. Изкоментирах това с момчетата /които бяха доста габаритни/ и те толкова се ядосаха на фирмата, че тръгнаха да им звънят, не заради друго, а защото не са ме взели на сериозно. За първи път през живота си се почувствах жена и че има някой, който с лекота може да свърши, това което на мен ми се налага да правя с доста усилия, щото за да ме вземе някой на сериозно трябва доста да си покажа зъбите, а това ме изморява.
Много е хубаво усещането за истинска мъжка сила. Даже им предложих на момчетата да се нанасят у нас, че не искам да си отиват  ;D

Докато предишният ден трябваше да се изнесат старите мебели. Двама мъже ми помогнаха. Е познайте кой свърши всичко. Накрая ми викат що трепериш, по-спокойно. Е кво няма да треперя, то ме заболяха ръцете само докато разглобя мебелите, докато те се подмотват и философстват.
Идваха и още едни, да монтират едни шкафовe. Едното момче беше по-оправно, но на другия ми идваше да му взема отверката и сама да си сглобя шкафа ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #1384 -: Февруари 21, 2017, 03:00:08 pm »
Браво, Сатинче! А при мен все така, няма никакъв напредък, мъж в пола.  ;D

Преди няколко месеца, като стартирах скромен ремонт, извиках хамали и им се похвалих, че сама съм разглобила и изкъртила цял гардероб. Само с чук и отвертка. Оставаше само да изнесат разглобените плоскости и един стар хладилник.  :57: Това се случи след септемврийското слънчево затъмнение в опозиция с наталния Марс.

Тия дни малко попрекалих с любимта сентенция на Хитлер – "Арбайт махт фрай"  ;D, и откакто тр. Марс наближи нат. Меркурий, съм със силни болки в гърба и задната част на врата. Но поне не бълвам змии и гущери.
« Последна редакция: Февруари 21, 2017, 03:07:34 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Марс
« Отговор #1385 -: Февруари 21, 2017, 03:12:50 pm »
Кво браво, писнало ми все да трябва да плавя всичко. А по ремонтните дейности съм много добра, даже и стени се научих да шпакловам гладки, като стъкло, щото ми падна на едно място мазилката и не ми се викаха пак майстори /поне има някаква полза от тъпия ми Меркурий/ :D Само ток не пипам, че ме е страх.

Само с един мъж съм се чувствала така, но нали съм смотана го изтървах, а той не пропуска възможността да ми натяква за това  ;D Марсът му е в Телец, точна опозиция на Луната ми.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #1386 -: Февруари 21, 2017, 07:07:34 pm »
Оставаше само да изнесат разглобените плоскости и един стар хладилник.
а стария хладилник къде разкара, че имам един неработещ, който се чудя какво да правя

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #1387 -: Февруари 21, 2017, 08:44:06 pm »
Ега*ти ценоразписа в БГ, аз като бачках хамалин в чужбина това ми беше надницата за цял ден
и на мъжа ми това е надницата в чужбина- майстор дърводелец

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Марс
« Отговор #1388 -: Февруари 21, 2017, 08:54:18 pm »
Нямате ли цигани- кооон кааарууцаа бооклууции събираа -аа :012: Обикалят с каруци междублоковите пространства и питат -ще ти го вземат без пари  :012: Но все пак ако ще плащаш на мангали първо да вземат боклука и после кеш-а щото майка ми плати на едни взеха мангизата и духнаха без да се качат та кой изигра хамалската роля после и то без пари-аз  :D
« Последна редакция: Февруари 21, 2017, 09:00:09 pm от Ребека »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #1389 -: Февруари 21, 2017, 09:05:15 pm »
Акрукс официална надницата 50евро хамалин, обаче има и бонуси примерно цветни метали, не беше зле,нормално тежък физически труд е.
това в коя държава е било, то и в Испания преди 2008г моя стигаше до 2000€ с извънредния труд, но сега блъска за максимум 1200, осигуряват го на 800

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #1390 -: Февруари 22, 2017, 11:12:47 am »
Весел и успешен старт на деня си имала, късметлийско някак :)
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #1391 -: Февруари 22, 2017, 01:42:38 pm »
Може да ти се яви в съня. После докато си будна - има да го мислиш :)
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #1392 -: Февруари 22, 2017, 02:50:03 pm »
Изтича ми марсовата антардаша, веднага след рождения ден. Вече има по-голям шанс жив дядо Коледа да видя, а не Принц.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1393 -: Февруари 22, 2017, 02:57:02 pm »
В момента Марс е в сходящ съвпад с Уран.
Лили, при теб е активирал действието на външната планета , така че да  събуди( Уран)  романтичното усещане у теб ( в 5-ти дом)с предаването на информация ( Меркурий). Понеже между Меркурий и Марс при теб има връзка, това може да  (те) активира да изследваш аналогиите по Меркурий, не и без да бъдат засегнати сферите и по Венера. Нали между Меркурий и Венера в картата има "затъмнение", е сега предстои такова и върху твоя Марс. Може би това е момента, в който да разбереш дали си предопределена да "се събудиш за принца " или " да те събуди принц" ? Така или иначе, начинът, по който възприемаш (Меркурий) нещо в сферата по 5-ти , ще се обърне на 180* или онова, което за теб е било табу тук, в 5-ти, сега ще те вдъхнови да го упражняваш (Меркурий) с някой ( Марс) или нещо, които да стимулират ума ти. Уран веднъж минава през точка и не винаги буди по начин, който ни очакваме, затова е и непредсказуем, ами -тук вече ти си знаеш колко можеш да се поддадеш на импулса. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1394 -: Февруари 22, 2017, 03:27:19 pm »
Марс носи събитията, той е активаторът. :)
Нали, при теб Меркурий и Венера са свързани, а последната има отношение при теб пряко с взаимоотношенията ? Да, и квадратурата Уран/Плутон още си действа, нищо, че е разходяща, но пък е в сила такава между Марс/Плутон. Кардиналните (ни) точки има още къде да ги/ни разтресе. Понеже се събират много транзити в периода, човек не може да откликне адекватно на всички и се "хваща' за по-познатия му нему. Изказах предположение, което може да се провери в близко бъдеще, нали така ?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“