Автор Тема: Марс  (Прочетена 273892 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Марс
« Отговор #1770 -: Август 27, 2020, 07:45:24 pm »
кой друг да е главата на семейството...  ???



Другият.
Ако ти се отдава(ше) да бъдеш "глава на семейството", нямаше да задаваш този въпрос. Нали, на всекиму, според натала ?! ;)

Тази година е за това- да видим реално колко и какво можем. Не знам к'во не й харесват хората на 2020 ?! ::) :D
интерсно,и аз това се питам.........годината е превъзходна!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Марс
« Отговор #1771 -: Август 27, 2020, 07:54:14 pm »
кой друг да е главата на семейството...  ???



Другият.
Ако ти се отдава(ше) да бъдеш "глава на семейството", нямаше да задаваш този въпрос. Нали, на всекиму, според натала ?! ;)

Тази година е за това- да видим реално колко и какво можем. Не знам к'во не й харесват хората на 2020 ?! ::) :D
интерсно,и аз това се питам.........годината е превъзходна!
Чуудна година чувствам се като разцъфтяла розова градина като пъпката на шипков цвят с роса върху градински червей  ;D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Марс
« Отговор #1772 -: Август 27, 2020, 08:04:10 pm »
 Ребека,шипката е много полезна,червеят също,а по росата е чудесно да се тича бос. 8)Ти си шедьовър! ;)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Марс
« Отговор #1773 -: Август 27, 2020, 08:06:40 pm »
И аз си мислех, че годината е много полезна.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Марс
« Отговор #1774 -: Август 27, 2020, 08:21:12 pm »
И аз си мислех, че годината е много полезна.

Е поне не е скучна, глобално :) И аз я намирам за полезна.

....

Вече имам чувството, че съм в "Коледна песен" на Дикенс, ама при мен е "Лятна песен", остана само духът на бъдещето ;D

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Марс
« Отговор #1775 -: Август 27, 2020, 08:22:08 pm »
кой друг да е главата на семейството...  ???



Другият.
Ако ти се отдава(ше) да бъдеш "глава на семейството", нямаше да задаваш този въпрос. Нали, на всекиму, според натала ?! ;)

Тази година е за това- да видим реално колко и какво можем. Не знам к'во не й харесват хората на 2020 ?! ::) :D
интерсно,и аз това се питам.........годината е превъзходна!
Чуудна година чувствам се като разцъфтяла розова градина като пъпката на шипков цвят с роса върху градински червей  ;D

Ребеко, нещо по Венерино-марсовите теми няма ли?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Марс
« Отговор #1776 -: Август 27, 2020, 08:45:30 pm »
Това какво е ,секс ли -няма. Излезе ми голяма пъпка на брадата -вероятно хормонална недоебака -май тъй им викат  :D Имам големи забавяния и блокаж да съм честна.  Изчерпана съм вече от неслучване във всички сфери. А любовна сфера при мен не съществува ,явно съм я отметнала вибрационно и кармично тая област с надтелесната си дУховност  . По \венера имам във финансовата сфера спънки- опитвам се да отдам на достойна цена нещо, в ситуация ,в която дори и имащите се правят на нямащи и се опитват да осребрят в байганьовският си манталитет корона-кризата. По Марс -наистина вече не издържам от това препускане без смисъл последните два месесца, психоемоционално съм на ръба -нямам бензин ,изморих се, като някакъф сизифов братЧед ...
« Последна редакция: Август 27, 2020, 09:03:20 pm от Ребека »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Марс
« Отговор #1777 -: Август 27, 2020, 10:21:17 pm »
Умората е нещо много важно-да спре човек, да се поогледа, да анализира, една равносметчица да направи. Но на гладен корем не става
Годината можеда е интересна, но не я намирам за приятна и чак пък да ми е полезна..сега като отворят училищата и като се започне пак-бум на заболели/умрели и т.н., и то посред зима-яко депресарско ще е; всеки отсега да си намира поне още едно хоби

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Марс
« Отговор #1778 -: Август 27, 2020, 10:49:07 pm »
А, идеална година! Айде, мерси!
Цял живот си влача Слънце опозиция Сатурн. Мисля, че ми е време да започна да бера плодовете на цялото стискане на зъби и поставяне на здрави основи.
Още не съм я отпуснала тази душа. А сега и тази шибана година.
Реално сте прави. Въпреки всички проблеми, аз не съм получила нищо лошо от годината. Дори бележа растеж в доста области.
Но нещо на психологическо ниво цялото напрежение и несигурност в глобален план ми идват стресови.
А тепърва предстоят финалните директни транзити.
Ей тая несигурност хич не ми се харесва.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Марс
« Отговор #1779 -: Август 28, 2020, 08:50:15 am »
Полезно е да се види с колко неща се идентифицираме, а сега не можем да ги правим. Т.е. виждаме кои сме без покупките, пътуванията, срещите, купоните...
Frankly, my dear, I don't give a damn.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Марс
« Отговор #1780 -: Август 28, 2020, 11:21:19 am »
Цял живот си влача Слънце опозиция Сатурн. Мисля, че ми е време да започна да бера плодовете на цялото стискане на зъби и поставяне на здрави основи.

Една от основните човешки заблуди е, че ако направя еди какво си, това ще ме доведе до някакъв желан резултат или аз съм еди какъв си човек и това може да е плюс за мен в живота, ключ към готини неща т.е. случва се по човешките разбирания за заслуги. Дълги години негодувах, що на практика, реално не се получава така.
« Последна редакция: Август 28, 2020, 11:27:14 am от starinthenightsky »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Марс
« Отговор #1781 -: Август 28, 2020, 12:15:30 pm »
Цял живот си влача Слънце опозиция Сатурн. Мисля, че ми е време да започна да бера плодовете на цялото стискане на зъби и поставяне на здрави основи.

Една от основните човешки заблуди е, че ако направя еди какво си, това ще ме доведе до някакъв желан резултат или аз съм еди какъв си човек и това може да е плюс за мен в живота, ключ към готини неща т.е. случва се по човешките разбирания за заслуги. Дълги години негодувах, що на практика, реално не се получава така.
И аз мислех, че по заслуги и страдание е ред на благоденствие, спокойствие и щастие, ама за съжаление и аз разбрах, че не е по заслуги и си е решено предварително .Това ми отне от вярата ,надеждата, мечтата, сега просто механично понасям битието с надеждата да се справям добре със задачата за този живот. Имам съмнения дали се справям и какво да правя. Ако някога ми се случи миг от хубав филм, то няма да е заради светлото ми Аз в този живот, а пренателен план график  :)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Марс
« Отговор #1782 -: Август 28, 2020, 01:17:57 pm »
Не е особено мотивиращо, но може би блокажите, сизифовия труд са просто знак, че плуваш срещу течението. Това че не постигаш това което искаш, не значи че животът няма да ти предложи исканото, за което дори не си се сетил към някакъв предишен момент, че го искаш.

За работенето, дали се чувстваме изработени  ;D
Цитат
Гали: Популярната западна астрология, че и психологията, вмъкват забележката, че ако „работиш” върху отношенията си, няма как да не постигнеш резултат. И че ако резултатът е лош, значи не си „работил” както трябва.
Индийската мъдрост обаче казва следното: понякога успехът може да бъде постигнат без абсолютно никакви усилия, достатъчно е да бъдеш естествен. Понякога и планини да преместиш, нищо не може да те спаси от провала. Аз лично приемам нея – доказала се е в житейския ми и астрологичен опит до момента.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1783 -: Август 28, 2020, 01:18:02 pm »
Полезно е да се види с колко неща се идентифицираме, а сега не можем да ги правим. Т.е. виждаме кои сме без покупките, пътуванията, срещите, купоните...
+1
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Марс
« Отговор #1784 -: Август 28, 2020, 02:46:22 pm »
Не е особено мотивиращо, но може би блокажите, сизифовия труд са просто знак, че плуваш срещу течението. Това че не постигаш това което искаш, не значи че животът няма да ти предложи исканото, за което дори не си се сетил към някакъв предишен момент, че го искаш.

За работенето, дали се чувстваме изработени  ;D
Цитат
Гали: Популярната западна астрология, че и психологията, вмъкват забележката, че ако „работиш” върху отношенията си, няма как да не постигнеш резултат. И че ако резултатът е лош, значи не си „работил” както трябва.
Индийската мъдрост обаче казва следното: понякога успехът може да бъде постигнат без абсолютно никакви усилия, достатъчно е да бъдеш естествен. Понякога и планини да преместиш, нищо не може да те спаси от провала. Аз лично приемам нея – доказала се е в житейския ми и астрологичен опит до момента.
Да ти кажа по-скоро потоците текат наобратно от изградените корита на системата, в която живеем  ;) Аз искам да плувам като волна риба Божия в свободни води, просто коловозите, които отбиват водите в русло, коридори са ми чужди.