Автор Тема: Марс  (Прочетена 273807 пъти)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Марс
« Отговор #1815 -: Октомври 31, 2020, 11:20:01 am »
Традиционната е класиката в астрологията. Фундаментът. Тя притежава философския камък, зад който стои астрономически бекграунд.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Марс
« Отговор #1816 -: Ноември 04, 2020, 05:29:19 pm »
Дайте моля някоя прогноза(случила се)на който и да е астролог.Нямам фейсбук.
:Д здравей, Сафо!))) <3
Здравей,Арт!Надявам се,че си добре в тези интересни времена. :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Марс
« Отговор #1817 -: Ноември 04, 2020, 05:30:18 pm »
Ами например той казва в едно видео, че това е цикъл на Марс, видеото е в ю тюб на английски. Юли2021 трябва да се приключи с пандемията. Предстои да видим. А иначе мисля, че може много да се научи от него. На мен лично са ми много интересни видеата му.
Ок,чакаме юли.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Марс
« Отговор #1818 -: Ноември 14, 2020, 11:45:01 am »
Вчера видях , че имам iMessage от бившия, чак днес го отворих и побеснях - пратил ми скрийншот от фейса на бившия му пиян зет, който  качил моя снимка и ме представя като бъдещата си жена. Те двамата не се понасяха, вече и услуги си правят.
Профилът му вече е блокиран, а аз пак усетих осезаемо как Марс У11 си дава сигналите, минавайки в правия път.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Марс
« Отговор #1819 -: Ноември 14, 2020, 03:50:11 pm »
сбъркани дни,Марс спря в съвпад с наталния ми,тоест ,имам втори марсов възврат...
Той спря ,а имам чувството,че всеки бърза за нещо и за някъде .Цял ден се чудя "Защо тъгува Гiлбърт Грейп",така и неразбрах.Почиствах мащерката в двора и вместо да изхвърля ненужната ,посадих я вътре в саксията с бенджамин.
Вчера направихме покупка,нещо метално,огромно и почти ненужно. :)
и безумно много правописни грешки ;D
« Последна редакция: Ноември 14, 2020, 05:32:09 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #1820 -: Ноември 15, 2020, 02:05:41 am »
Марс спря този път точно над моя Юпитер У4, съУ7 в 8д.

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Марс
« Отговор #1821 -: Ноември 15, 2020, 10:34:18 am »
Спря точно на моя ИЦ . От както се разхожда в 4 ми дом, много бели ми направи със здравето на баща ми.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Марс
« Отговор #1822 -: Ноември 15, 2020, 10:35:40 pm »
Марс спря върху ИЦ при човек от семейството ми и донесе множество травми.

Първо - падане на улицата, с леки охлузвания и скъсани дрехи.
Второ - падане от близо 3 м. височина заедно с дървена стълба по мраморни стълби, чупене на прозорец с едната ръка, големи хематоми по краката, ръцете и множество натървания...

Изживях истински ужас!!! Слава Богу, че е добре и няма счупвания! 

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Марс
« Отговор #1823 -: Ноември 15, 2020, 10:57:24 pm »
Оф дано да няма повече проблеми. За сега нещата уж вървят на добре. Той ми е управител на 4 дом и се намира в 1 ви в козирог. При дневно раждане, така, че  ми е вреден по-принцип  ;), ама се опитвам да го Озъптявам, колкото мога. Забелязах, че иска активност,. Работата ми е динамична, стресова на моменти. По едно време ми беше писнало все да е екшън и  се преместих пак в същата структура ама по-спокойна. Останах там 3 години.  В началото имах много работа и след като си организирах и подредиха нещата, се започнаха други простотии, след 2 години вече се бях развела. Тежък развод,  точно се успокоих и се оказа,  че от мен има нужда на старото ми място, колегата,който бяха взели, да ме замества напуснал и не могат да намерят квалифициран и хайде пак в джаза. Та ми се отразява зле липсата на активност, но аз така се чувствам по добре

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Марс
« Отговор #1824 -: Ноември 15, 2020, 11:13:22 pm »

Вчера направихме покупка,нещо метално,огромно и почти ненужно. :)
Казан за ракия ?  ;D   Сабя или декоративен рицар  :D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Марс
« Отговор #1825 -: Ноември 16, 2020, 08:36:04 am »
Ребека,крокодил ;D.......крик за 3 тона

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Марс
« Отговор #1826 -: Ноември 16, 2020, 11:06:15 am »
ООО, нещастен битов реализъм  :D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1827 -: Януари 05, 2021, 10:05:12 am »
Марс в анаретен 29 градус в Овен - уморени от 6 месечния престой на Марс в Овен или нетърпеливи да  случите желаната промяна ?!

Марс в 27 * Овен, в градуса, в който беше стационарно-ретрограден, сега когато се върна в същия градус, активира ли целенасочено къде ще се действа с нова стратегия, за да се завоюва желаното ? Който има точки по дъгата 16-27 * Овен, схвана ли какво и кой  ще атакува  в следващите 9 месеца, къде с кой ще се съревнова, ще защитава позиции, към какво ще се стреми; какво му пречи, за да го елеминира ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Марс
« Отговор #1828 -: Януари 05, 2021, 10:44:50 pm »
Ох, добре, че се разкара от Овен.
Тази половин година искам да я изтрия с магическа пръчка, ако има как.
Иначе днес стигнах до интересно откритие- Марс е бил в един и същи градус на Овен, това лято, в деня , в който се разделихме и преди две години, когато аз самата  исках да приключваме .
Струва ми се прекалено съвпадението, явно в тоз 14- ти градус на Овен имам някоя точка на скандала.  :D
Определено ще чакам с едно наум следващия престой на Марс в Овен.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Марс
« Отговор #1829 -: Януари 06, 2021, 10:42:54 am »
Който има точки по дъгата 16-27 * Овен, схвана ли какво и кой  ще атакува  в следващите 9 месеца, къде с кой ще се съревнова, ще защитава позиции, към какво ще се стреми; какво му пречи, за да го елеминира ?

К7 и Луна в 27* Овен. Нищо не схванах :)
Марс У6 и У7 в 10д.

Трябваше да схвана нещо, но всичко си е по старому.
Повече усещам пр Луна върху пр Плутон
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински