Автор Тема: Марс  (Прочетена 274009 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Марс
« Отговор #1830 -: Януари 06, 2021, 10:57:21 am »
Половин година ли? Хахах. Ежедневни караници с мъжа по хиляди глупави въпроси и непримиримост взаимна, подклаждано на Лунен принцип. Е, дойде си на Луната и аз... си събрах багажа, като по учебник. После се върнах, де, прибра си ме човека, а и ние нямаме реални проблеми, по-скоро... Луните ни дразнят. Ама неговата е по-дълбока, та сега той е трети ден с високо кръвно, което не повлиява и аз взех да се стряскам.

И други интересности имаше, ама за тях друг път, че това най-прясно.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Марс
« Отговор #1831 -: Февруари 11, 2021, 06:12:19 am »
сега,щом само Марс е видим,възможно ли е да видим/разберем неговите действия в зависимост от това къде попадат овен,скорпион в натала?
вчера ми се появиха странни петна на лицето,като червени пъпки,без връх-марс квадрат Меркурий,Венера съвпад Юпитер,като и Марс и Венера ми у6,12 домове,а Меркурий асц.
Някой друг с моята домофикация ,има ли обриви по тялото....Когато Венера застана стац.ретроградна съвпад с асц ми,получих някакъв обрив,ситни пъпчици по ръцете(близнаци),art тогава имаше подобни телесни несгоди.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Марс
« Отговор #1832 -: Март 05, 2021, 06:06:37 am »
Марс направи ингрес в близнаци.Време е за тези с асц.Близнашки да се убодем на вретеното,:)да се тестваме за точката на асц.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Марс
« Отговор #1833 -: Март 05, 2021, 08:39:03 am »
Почти е на АСЦ. Изгоряха ми устните от слънцето (после измръзнаха от студеното) алергизирах, възпалиха се и сега съм като миска след операция. Фън.
//пазя се да не се нараня, не посягам да си отварям кокосовия орех дори:Д при теб?

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Марс
« Отговор #1834 -: Март 05, 2021, 09:52:00 am »
Той хубаво ингресира, ама докато беше при телето, исках  да видя дали ще имам някакви наранявания, за да разбера дали часът ми на раждане е съвсем точен, и нищо. Размина ми се сякаш.  ;D Даже и дните с главоболие не съм имала предвид, понеже съм с мигрена и тя рядко ме пуска, та не ми е показателна в случая. Повече го чакам да се прояви негативно, а не енергизиращо, като мине през нулевия градус на Рак, когато при миналогодишното СЗ имах точен съвпад на лунацията с наталния, или на 10-ти юни при едно от тазгодишните СЗ, когато ще ми транзитира баш през куспидата на 4-ти.
« Последна редакция: Март 05, 2021, 08:38:38 pm от guapa79 »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Марс
« Отговор #1835 -: Март 05, 2021, 03:11:06 pm »
Днес някакви червени петна по лицето ми избиха, като малки пъпчици.Марс ми е у6, У12 домове.Ще изчакам още няколко дни - 3-4градус да стигне.
Брат ми има рожден ден, ще го видя довечера, а Току-що настъпих човешко лайно ;D
« Последна редакция: Март 05, 2021, 03:24:26 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Марс
« Отговор #1836 -: Март 05, 2021, 03:27:27 pm »
Той хубаво ингресира, ама докато беше при телето, исках  да видя дали ще имам някакви наранявания, за да разбера дали часът ми на раждане е съвсем точен, и нищо. Размина ми се сякаш.  ;D Даже и дните с главоболие не съм имала предвид, понеже съм с мигрена и тя рядко ме пуска, та не ми е показателна в случая. Повече го чакам да се прояви негативно, а не енергизиращо, като мине през нулевия градус на Рак като при миналогодишното СЗ, когато ми правеше точен съвпад с наталния, или на 10-ти юни при едно от тазгодишните СЗ, когато ще ми транзитира баш през куспидата на 4-ти.
guapa, а изследвания някакви прави ли в периода? Кръвни.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Марс
« Отговор #1837 -: Март 05, 2021, 03:35:44 pm »
guapa, а изследвания някакви прави ли в периода? Кръвни.
Не, ще са другата седмица.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Марс
« Отговор #1838 -: Март 05, 2021, 04:55:47 pm »
От вчера сутринта реших да ровя за летни почивки. Днес се сетих за ингреса на Марс. Мноого работи този Марс. Да не го пипнеш :)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Марс
« Отговор #1839 -: Март 05, 2021, 05:30:49 pm »
Аз вчера си облякох червено палтенце и червени обувки, пък то имало сътресение в силата -Марс в ингрес  :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Марс
« Отговор #1840 -: Март 05, 2021, 07:59:38 pm »
В годината на вола по китайския зодиак не се носи червено. Да не се дразни бика ;D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1841 -: Март 05, 2021, 08:23:17 pm »
Марс действа енергизиращо  когато прави съвпад.
Динамизира, когато прави квадратура
Се съревновава, конкурира при опозиция.
Марс до 14 или 16 октомври е западен, вече не е толкова остър, горещ. Той е в нощната си секта- сексуално-спално е по-енергизиращ. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Марс
« Отговор #1842 -: Март 05, 2021, 09:15:18 pm »
В годината на вола по китайския зодиак не се носи червено. Да не се дразни бика ;D
Да бе, миналата година 89 процента от населението ,като носи петдесет нюанса черносиво, па глей кво стана в годината на мишките -разлютиха се, разлетяха се прилепите и ни надръндиха с мишите си вируси и ни оковаха в пандизчийзката сивота на битието .

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Марс
« Отговор #1843 -: Март 05, 2021, 09:18:43 pm »
Аз , нали съм с Близнашки Марс, определено живнах.
Дойде ми музата да се обличам всеки ден различно- само купувах и трупах дрехи.
И сефтосах едно колие в червено, години наред не слагах златни бижута, е, вече нося.
Малко изтръпвам при мисълта за Марсов възврат, ама каквото дойде.
Иначе и аз ровя вчера и днес за почивки, но разбираемо- Мерк и Юпитер ми са кацнали на К9.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Марс
« Отговор #1844 -: Март 06, 2021, 12:21:20 pm »
guapa, а изследвания някакви прави ли в периода? Кръвни.
Не, ще са другата седмица.
явно не е това начинът за определяне асц....... ::)Точката на асц аспектирана ли е при теб?Мажорно.