Автор Тема: Марс  (Прочетена 273996 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Марс
« Отговор #1845 -: Март 06, 2021, 12:55:08 pm »
Това с нараняването и главоболието става само понякога и при квадрат и при опозиция. Но има много вариянти ,освен повишена  активност, съм ставала обект на неочаквана агресия по улиците, вербална от нищото. Примерно вървя с кучетата и някой злобар ,луд почва да ме обижда и заплашва ,заради тях без да са направили абсолютно нищо/, те са много културни /Ако има някаква връзка със шести дом примерно или там някой работен може да те обсипят с работа много клиенти на куп .Абе вариации много, дори да ти се дояде алангле пържола с блъди Мери  ;D

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Марс
« Отговор #1846 -: Март 06, 2021, 03:38:26 pm »
^дам
снощи изпуснатите при затваряне на заведенията пиянки ме бутаха по тротоарите, добре, че Марс е в Близнаци, та само с приказки се оправих, а не се наложи да ги бия.
Марс тригонира Венерата ми и си изгубих половината от скъпа и важна/любима за мен брошка в рамките на 100 метра. веднага се върнах и някой вече я беше прибрал. може да звучи като лигавщина, но си я бях нарекла за любов и много се разстроих, че е знак, че никога няма да ми се случи. (и развалих вечерта на много хора:Д - та толкова за "енергизирането")

//Сафо, сори за акото:Д

//показвам брошката специално за Ребека, защото стилът на художничката е ужасно симпатичен:
https://www.etsy.com/listing/675478803/brass-brooches-gentle-lovers?ref=shop_home_active_18

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Марс
« Отговор #1847 -: Март 06, 2021, 03:57:41 pm »
Коя част загуби -мъжа с коремчето или женицата ?Жалко ,че си загубила нещо ,което обичаш, но това да даваш такава власт, влияние на натоварената символика и последвалата загуба е ненужен самоблокаж ,самосугестиране с тиня. Няма нужда, ако ще ти помогне ,опитай си да купиш пак такава или друга, която да натовариш с пожелания . Или се опитай да доизмислиш, нагаласиш сугестията до: а -загубила си мъжа-скоро ще се появи истинският от плът и кръв, Б-загубила си жената, намерил я е някой ,който ...

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Марс
« Отговор #1848 -: Март 06, 2021, 05:46:01 pm »
Така е, знам, благодаря ти, че си мила!)) Опитвам се
//момичето

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Марс
« Отговор #1849 -: Март 06, 2021, 08:20:40 pm »
явно не е това начинът за определяне асц....... ::)Точката на асц аспектирана ли е при теб?Мажорно.
Към Асцендента имам доста аспекти, но единственият точен е квадратура от Юпитер У8, а и точката на Асцендента ми е в негова терма.  :)

art7ess, купи си някое бижу с розов кварц, макар че винаги е по-добре да ти бъде подарено от някой, който държи на теб (родители, брат, сестра, добра приятелка) и който действително от сърце би ти пожелал любов. Откакто имам пръстен с него и обеци, съвсем леко ми потръгна, преди все едно съвсем ме нямаше на картата ;D

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #1850 -: Март 07, 2021, 09:08:14 am »
Ако искаш да усетиш Марс и да ти върви по него използвай периодите, когато има мунданни съвпади или такива към точка от картата ти, когато Марс е източен, в лек аспект със Сатурн и Меркурий, в аспект с Новолуние.
Марс действа енергизиращо  когато прави съвпад.
Динамизира, когато прави квадратура
Се съревновава, конкурира при опозиция.
Марс до 14 или 16 октомври е западен, вече не е толкова остър, горещ. Той е в нощната си секта- сексуално-спално е по-енергизиращ. :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1851 -: Март 07, 2021, 10:22:14 am »
Марс ще е "в програмата" на лунните възли от 28.03. , като северения лунен възел ще усили неговото влияние и прояви.
 Активен период за тези, които си забраняват "да бъдат Марс".
Полезен за тези, които знаят как "да бъдат Марс".
Изпитателен за тези, които са предимно са Марс.
Всички, които са с изявен Подвижен кръст, Слънце в Овен или Скорпион, Марс е управител на ъглите,  като  Марс им е годишен управител, би трябвало да усети активацията, напрежението му в съответните сфери. В терма на Венера се случва съвпада на Марс и възела и според това, дали аспекта е съвпад, лява, дясна квадратура, опозиция, може да се направят изводи каква ще е динамиката в междуличностите, бизнес, роднински, колегиални взаимоотношения: да се направи избор, породен от импулса  следствие клюки, слухове /Марс е под управата на Меркурий/, да се конкурира с други, при опозиция, ако натива има точки в Стрелец.
Марс и възлите са в конфигурация с Меркурий и Нептун, които ще изкривят по някакъв начин картината, особено Нептун. Квадратурата винаги носи със себе си нужда от корекция. Щом е към Марс, за да се срещнем/ завоюваме желаното ше с еналожи да коригираме действията, тактиката, през Нептун, Меркурий. Понеже Марс е в подвижен знак и то в такъв, в който няма никакви достойнства, ще бъдат проверени неговата воля, мотивация. Капанът тук е разсеяността и ангажирането с всичко, което мислите си фантазират. Дано левия тригон на Сатурн, да помогне за концентрацията.
Няма кка ще има срещи и раздели- Марс с нодална ос.
Може да се провери, като се върнем 19 г назад, 12.05.2002, с новолуние в Телец; сега съвпада случва преди пълнолуние във Везни.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Марс
« Отговор #1852 -: Март 07, 2021, 03:30:37 pm »
Малко Биг Брадър
При мен този съвпад е ключов, мисля, че ще се разделя с мъжа си. Отдавна тлее този момент, а последната година на Сатурнов квадратура се каза много шамарлива. Не мисля, че ще я превъзмогнем, няма и желание. Тълкуването на Рени също пасва. Лошото е, че  в игри и преструвки стигнахме до ситуация, в която нещата са сложни и с последици. Та, така. Аз днес вече от работих каре Марс-мерк, голям кеф, като наркотик е.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Марс
« Отговор #1853 -: Март 08, 2021, 07:02:18 am »
Люба,в солара има ли такива указания?
Възлите транзитират през 1/7 домове при мен,мъжа ми,сина ми,брат ми,снаха ми,майка.
Марс е с възела,цикъл Слънце/Венера стартира в овен.
« Последна редакция: Март 08, 2021, 07:11:45 am от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Марс
« Отговор #1854 -: Март 08, 2021, 07:24:17 am »
Днес някакви червени петна по лицето ми избиха, като малки пъпчици.Марс ми е у6, У12 домове.Ще изчакам още няколко дни - 3-4градус да стигне.
Брат ми има рожден ден, ще го видя довечера, а Току-що настъпих човешко лайно ;D
Днес имам болки/дере ми гърлото.Тригонът с нат.Меркурий ме напрегна мисловно и говорно(наговорих триста глупости),но квадратът с Венера е по-силен и туй то..... ;D

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Марс
« Отговор #1855 -: Март 09, 2021, 07:52:20 am »
Люба,в солара има ли такива указания?
Възлите транзитират през 1/7 домове при мен,мъжа ми,сина ми,брат ми,снаха ми,майка.
Марс е с възела,цикъл Слънце/Венера стартира в овен.
Сафо, обратен, точен съвпад на асц-дсц в солара при мен, Марс със слв е в 10 сол, в знак на у4, 7, каре диспозитора.
Цикълът слънце Венера стартира върху слънцето ми, Тригон уран, в същността си съм крайно нелюбовна личност и хич не залитам по флиртове и фръцкане, но знае ли човек, още повече, че уран у венерата ми.
Нямаме проблеми заради трети хора, а заради себе си. С този натален Тригон и Венерата, да, мъжът ми е Водолей, какъв да е Хаххаха, та ако соларът не го спаси...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1856 -: Март 10, 2021, 12:22:46 pm »
цикъл Слънце/Венера стартира в овен.

Кулминира в Овен.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1857 -: Март 10, 2021, 12:32:50 pm »
Люба,в солара има ли такива указания?
Възлите транзитират през 1/7 домове при мен,мъжа ми,сина ми,брат ми,снаха ми,майка.
Марс е с възела,цикъл Слънце/Венера стартира в овен.
Сафо, обратен, точен съвпад на асц-дсц в солара при мен, Марс със слв е в 10 сол, в знак на у4, 7, каре диспозитора.
Цикълът слънце Венера стартира върху слънцето ми, Тригон уран, в същността си съм крайно нелюбовна личност и хич не залитам по флиртове и фръцкане, но знае ли човек, още повече, че уран у венерата ми.
Нямаме проблеми заради трети хора, а заради себе си. С този натален Тригон и Венерата, да, мъжът ми е Водолей, какъв да е Хаххаха, та ако соларът не го спаси...

Цитат
Цикълът слънце Венера стартира върху слънцето ми
Това се е случило преди 4 г, сега кулминира. Значи приключва, осъществява онова, което се е формирало като очаквания в сферите на Венера.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Марс
« Отговор #1858 -: Март 10, 2021, 03:36:58 pm »
цикъл Слънце/Венера стартира в овен.

Кулминира в Овен.
вярно, да.. Благодаря Рени! 👍

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Марс
« Отговор #1859 -: Март 10, 2021, 09:21:00 pm »
Аз имам прекрасни спомени от въпросния съвпад преди 19 години, случил се на два градуса от нат. Марс, беше невероятна любовна история, но имах много подкрепящи транзити и прогресии.
Сега- един гол Юпитер върху Слънце и тр. Плутон на К8 . Е, и онзи съвпад про Луна / Венера, дето май само чакането ще ми остане от него. :D
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...