Автор Тема: Марс  (Прочетена 274328 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #405 -: Август 24, 2014, 05:00:08 pm »
Обикновено гласувам с "отличен" или въобще не гласувам.
А като се включи опция за гласуване, човек би трябвало да е готов за всякакви оценки.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Марс
« Отговор #406 -: Август 24, 2014, 05:11:26 pm »
Някои като мен може да са гласували без да забележат.Така преди във фейса излизах фен на кулинарни сайтове,последовател нечий и прочиие завеяности. :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #407 -: Август 24, 2014, 05:18:42 pm »
Мисля, че в ютуба имаше опция да се забранят коментарите, когато се качва някое клипче. Така може и да се предпазиш от хейтърски оценки, но не и от хейтърски очи.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #408 -: Август 24, 2014, 06:37:10 pm »
Аз  приемам всякакви оценки и да ме плюят и да ме хвалят няма проблем. Само си помислих като видях едната звездичка, че пак ме е налазил някой хейтър.
Сега гласувах статията с Excellent, моят глас е 3-ти поред и не излизаше пред мен някой да е гласувал с по-малко, нещо ти се привиждат лоши оценки  :D

Този цикъл обуславя нещо си за следващите 2г в мунданен план, а в личен план пак ли за 2г ще показва нещо си за всеки човек поотделно? Например при мен Марс е У3, У8 в 3д, а Сатурн У5, У6 в 5д, съвпадът на тр Марс с тр Сатурн се случва в моя 3д в разходящ съвпад на 3гр 30' от наталния ми съвпад там Марс/Нептун У7 и в сходящ съвпад на градус от Лилит- какво е/ще е проявлението и за колко време на този скорпионски гмеж?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #409 -: Август 24, 2014, 06:52:33 pm »
Рени, зависи коя звездичка натискаш.  ;D
За мен е хейтърско човек да натисне едната звездичка, ако толкова не му харесва някоя статия може просто да я подмине с безразличие, а не да се зори и да влага енергия чак и да гласува.  ;D
По едно време някой ми беше нацвъкал по една звездичка на всички статии.  На това му се вика тенденциозно.

Аз  приемам всякакви оценки и да ме плюят и да ме хвалят няма проблем. Само си помислих като видях едната звездичка, че пак ме е налазил някой хейтър.

Стар,аз натиснах първата звездичка ,защото си помислих,че това е знак за харесване ,даже и не видях ,че има още няколко след нея,чак когато прочетох "чуденката " ти се върнах и видях ,че има още. Предположих че това е моето "хейтване" ,но поне се получи забавно. ;)
След като си в публичното пространство по един или друг начин и  предлагаш/продаваш някакъв продукт , ти е ясно, че същия  търпи о (пре)ценки .Но все пак ,ти си знаеш ....кое ,как и защо. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Марс
« Отговор #410 -: Август 24, 2014, 06:59:49 pm »
Марс и Сатурн в Скорпион – преобразяваща статуквото комбинация

не знам защо Рени още не е попитала, ама аз ще питам .... няма ли някакво значение квадратурата, която Венера прави в този момент към съвпада? (Рени ме насочи към това)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #411 -: Август 24, 2014, 07:36:55 pm »
Специално заради тоя съвпад на АС взех, че пуснах една седмица отпуска, па то било кариерни промени.  :72:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #412 -: Август 24, 2014, 07:45:49 pm »
Лили,който има кариера ,ще има и промени там  ,който няма ще се мотивира за същата или за покоряване на своя си връх.Всеки съвпад го играе като Гринуич,попадаш в нулевия меридиан-край на някакъв стар етап и начало на нов,като вторият се вижда по-трудно ,иска се време ,особено сега в неподвижни знаци и Сатурн тук. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #413 -: Август 24, 2014, 07:54:27 pm »
На сегашното поприще вече съм постигнала символичен, макар и скромен връх - тавана на възможностите, оттук нататък развитие не може да се очаква. Ще залагам на професионални промени след преминаване на друго поприще, вече съм си набелязала някои хоризонти.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Paulina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 19
Re: Марс
« Отговор #414 -: Август 24, 2014, 08:35:25 pm »
Съвпада на Марс със Сатурн в 8 ми дом прави сравнително точен секстил със съвпада в 6 дом на Марс У1, У8 и Сатурн У10, У11, У12 в наталната ми карта. Очаквам..професионално раздвижване.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Марс
« Отговор #415 -: Август 24, 2014, 09:14:18 pm »
Цитат
На 25 август започва един нов цикъл
Какъв цикъл?! Това са просто транзити.  :85: Какви фантазии какво нещо ...  Дрън - дрън!  :lol_hitting: Звездичка за моята звездичка!  :-*

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Марс
« Отговор #416 -: Август 24, 2014, 09:21:52 pm »
При мен съвпада е в 10 дом, но го имам и по рождение - на асц. са в съвпад Марс, Сатурн и Уран, а на 10 градуса от тях е и Нептун - в 1 дом. Въпреки че сега няма да аспектират наталните ми планети успяха да ме поразбудят. Август бях изпаднала в полулетаргия, след морето нямах желание за нищо. Върнах се към стари емоционални проблеми (със себе си). И...абе в последните две седмици никак не ми беше хубаво. Почти месец не бях спортувала - само от работа вкъщи. От вчера обаче се върнах в играта. Не знам как, но както стоях реших, че края на това може да е само летален и трябва да се стегна. Станах, цял ден чистих вкъщи, после направих почти самоубийствена тренировка - кратка, около 40 минути, но много интензивна. Днес повторих. И се излекувах.

Може би, защото Марс е диспозитор на Луната ми или заради двата стелиума с много концентрирана енергия, ако не се изтощавам физически започват емоционални проблеми, психически дискомфорт, състояния близки до депресията. Миналата година от една любовна драма, за която съм се терзала и тук, се извадих само със спорт до пълно изтощение. В началото го правех, за да мога да спя, защото от емоции и размисли не можех. Когато няма на кого да съм енергиен донор, стигам до разни състояния, в които не виждам смисъл в нищо. Миналата година имах смътно прозрение за тези неща, но сега в себе си ги формулирах много ясно като усещания и изводи. Тоест, когато ми е зле, най-лошото, което мога да направя, е да реша да си почивам.
Това донякъде е класическа проява на ъглови Марс и Сатурн. Хората с този аспект са изключително издържливи и вероятно, когато този капацитет не се използва, той се превръща в автоагресия - не си вредиш директно, но и нямаш желание да правиш каквото и да било за себе си, тотална незаинтересованост от себе си.

Това е вторият цикъл на Марс и Сатурн в моя 10 дом. Първият съвпад там беше точно на МЦ, като при ретро фазите Сатурн мина няколко пъти. Тогава имах професионални успехи, общо взето беше добър период по темите на 10 дом. Сега обаче...от около година съм твърдо решена да сменя професията, защото не се чувствам на правилното място. Отдава ми се, нямам проблеми, работя при добри условия, но...не мога да го опиша...просто с цялото си същество знам, че има нещо по-подходящо за мен. Дори не знам точно какво. Но може би вторият цикъл на планетите ще допринесе да стигна до отговора. По това време има и лунация, която ме хваща - новолунието е в края на моя осми дом и е в опозиция на Слънцето ми (У8).

Много често за Марс и Сатурн се пише, че това е газ и спирачка. Досега не съм разбирала колко е вярно. При мен дори е газ, газ, газ, рязко назад и после гаааааааааааз. Като в асансьор на бърза скорост съм и това постоянно возене нагоре-надолу е малко изтощително. Ту съм боец от Спарта и света е мой и всичко мога, ту съм някакъв зашеметен шаран.  ;D
В същото време като си гледам картата осъзнавам, че май не ми е дадено да съм хармонична и спокойна без резки пикове и спадове.
Постепенно се научавам как да се справям с това. С един приятел - също с Марс и Сатурн в 1 дом скоро си говорихме, че да си с тези планети на най-личното място, особено със Сатурн - това е все едно да се родиш с много старо, скъсано палто. Оглеждаш се, а другите около теб са с нови и хубави. Виждаш, че не си от тук. И почваш да кърпиш, да поправяш. Така до към 20-25 вече имаш сносно палто. Ако много се стараеш на 30 може и да е страхотно. Оглеждаш се, а другите около теб овехтели, омачкани. И все не си съвсем щастлив, защото винаги си единак.

П.П. Стар, хубавата ти е статията, ти си го знаеш и без да го казвам аз или някой друг. Стига сте задълбавали в дребнотемия.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Марс
« Отговор #417 -: Август 24, 2014, 09:35:51 pm »
Много често за Марс и Сатурн се пише, че това е газ и спирачка. Досега не съм разбирала колко е вярно. При мен дори е газ, газ, газ, рязко назад и после гаааааааааааз. Като в асансьор на бърза скорост съм и това постоянно возене нагоре-надолу е малко изтощително.

Това повече ми прилича на Марс/Уран

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Марс
« Отговор #418 -: Август 24, 2014, 09:44:29 pm »
С такова стълпотворение - знам ли кое от какво е? :012:
Може би по-рязката промяна е от Уран. Но Сатурн като управител на хороскопа надделява и успявам да се върна към онова, което смятам, че "трябва", че е правилно и т.н.
« Последна редакция: Август 24, 2014, 09:51:22 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #419 -: Август 24, 2014, 10:01:21 pm »
Среща на силите-стелиум в Козирог срещу стелиум в Овен ,Марс /Сатурн в Скорпион . Единствено Козирог може да сплете рога с Овен и да излезе като единственият победител ,но при теб The_ One ще се трансформира в The_oneness
 
;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“