Автор Тема: Марс  (Прочетена 273814 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Марс
« Отговор #555 -: Ноември 05, 2014, 06:16:24 pm »
И този обича да работи и е много продуктивен,но извън служебните ангажименти се движи като невидим.С никой не се е скарал,не се чува гласа му,не се е изсмял гръмко,не обсебва разговори,не влиза в противоречие..... :D  Толкова е нетипично за Марс/Юпитер в съвпад,особено в Овен.За това се чудя от няколко месеца къде може да е заврян този съвпад по дом.И управителите на кои домове участват в него.Моят съвпад управлява 6 и 10Д и се виждам като работя  :012: .Аз съм човекът,който не може да се скатае от работа-всички ще видят  до 10 мин,че ме няма.  :043: :043: :043: :043: Мога да си върша работата и да създавам смут с моя Марс,но е забележимо.  :012:
 
Чак сега прочетох, че търсиш дом, а знака си го намерила ...
Колко градуса е съвпада? в 12-ти дом е най - вероятно .. Какви други аспекти прави този Марс?
Марс е само оръжие на царя Слънце. ;) Яко Слънцето не иска да се сбие, то трудно сам Марс ще се задейства.
« Последна редакция: Ноември 05, 2014, 06:18:56 pm от Теодор »

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Марс
« Отговор #556 -: Ноември 05, 2014, 06:17:37 pm »
И този обича да работи и е много продуктивен,но извън служебните ангажименти се движи като невидим.С никой не се е скарал,не се чува гласа му,не се е изсмял гръмко,не обсебва разговори,не влиза в противоречие..... :D  Толкова е нетипично за Марс/Юпитер в съвпад,особено в Овен.За това се чудя от няколко месеца къде може да е заврян този съвпад по дом.И управителите на кои домове участват в него.Моят съвпад управлява 6 и 10Д и се виждам като работя  :012: .Аз съм човекът,който не може да се скатае от работа-всички ще видят  до 10 мин,че ме няма.  :043: :043: :043: :043: Мога да си върша работата и да създавам смут с моя Марс,но е забележимо.  :012:
 
Да не е Слънчев Телец или АЦ да му е в Телец?  Мъжа ми също не се кара с никого, винаги е усмихнат и нищо не е в състояние да го изнерви или ядоса. Не бъркайте спокойствието с мързела!  ;)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #557 -: Ноември 05, 2014, 06:17:56 pm »
Всички аспекти Слънце/ Марс дават енергия, а тук при съпруга на Just_a_Dream, има съвпад -Слънцето придобива облик на Слънце в Овен,освен това има голям стелиум, цялата енергия е концентрирана там и ако отсреща има нещо в Скорпион или МЦ е в този знак има силна целеустременост и когато същия има "муза', торбините на парния локомотив заработват постоянно и много убедително. Ако пък Юпитер е на МЦ, човекът е длъжен да успее, ще има късмета да реализира делата на дома, в който попада същия или знака , ако е "високопоставен". :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Марс
« Отговор #558 -: Ноември 05, 2014, 06:20:49 pm »
Да не е Слънчев Телец или АЦ да му е в Телец?  Мъжа ми също не се кара с никого, винаги е усмихнат и нищо не е в състояние да го изнерви или ядоса. Не бъркайте спокойствието с мързела!  ;)
Аз съм Слънце и асц в телец, ама само изглеждам спокоен.  :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #559 -: Ноември 05, 2014, 06:24:12 pm »
Забелязала съм, че Юпитер преекспонира Слънцето. Нативите с такъв аспект са надути и имат самочувствие до небесата. В аспект с Марс носи леност. Хубави са аспектите му с Венера и Плутон. Всички милионери имат аспект Венера-Юпитер или Юпитер-Плутон  :)

Цитат
Юпитер преекспонира Слънцето. Нативите с такъв аспект са надути и имат самочувствие до небесата.

Да, такава съм, само че съм арогантна по-скоро.

Цитат
В аспект с Марс носи леност

Да, но рядко,защото Марс ми е в 1-ви дом.

Цитат
Хубави са аспектите му с Венера 

Юпитер ми е в знак на Венера, не съм милионер, но често контактувам и съм(била) в такова обкръжение.  :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #560 -: Ноември 05, 2014, 06:27:47 pm »
Чак сега прочетох, че търсиш дом, а знака си го намерила ...
Колко градуса е съвпада? в 12-ти дом е най - вероятно .. Какви други аспекти прави този Марс?
Марс е само оръжие на царя Слънце. ;) Яко Слънцето не иска да се сбие, то трудно сам Марс ще се задейства.
Съвпадът е на 4 градуса.
Другите аспекти са секстил със Слънце/Меркурий
Опозиция с Уран/Плутон
Квадрат със Сатурн
Тригон с Нептун



И твоят Марс е в 12,в Овен пък на обществено място не ходиш като невидим,предполагам.  :043: :043:
Все ще се скараш с някой и ще се загледаш по фустите като нормалните мъже.  :043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #561 -: Ноември 05, 2014, 06:29:22 pm »
Всички аспекти Слънце/ Марс дават енергия,има съвпад -Слънцето придобива облик на Слънце в Овен
:08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #562 -: Ноември 05, 2014, 06:33:46 pm »
Най-големия търтей, на когото съм попадала има Марс в Овен  :-\ и Венера в Риби :012: :012: :012: Венерка му е таковала мамата на Марса отвсякъде :012: Рубенсов тип жена :012: Изключително негодна за каквато и да е работа, както и за поемане на каквато и да е отговорност. Но с огромни апетити :012: Хлъзгава като риба  :012: /слънце в риби btw/ все пак става много активна, ако види че може да има някаква изгода, разбирайте материална, другото не я интересува. Не би се поколебала да удави всеки, само тя да излезе суха от водата. Но не го прави от злоба, просто инстинкт спасява кожицата  :012: Марс неаспектиран. От друга страна Венерка в съвпад със Слънце и хууубав тригон с Юпитер  :012: Наистина разширява последният  :012:
При жените Марс трябваше да се изразява като предпочитан любовник,а не като начин на действие и да постигаме победи по рождената му позиция чрез мъж.Но еманципацията и новото време са ни ощетили.  ;D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Марс
« Отговор #563 -: Ноември 05, 2014, 06:35:57 pm »
Съвпадът е на 4 градуса.
Другите аспекти са секстил със Слънце/Меркурий
Опозиция с Уран/Плутон
Квадрат със Сатурн
Тригон с Нептун



И твоят Марс е в 12,в Овен пък на обществено място не ходиш като невидим,предполагам.  :043: :043:
Все ще се скараш с някой и ще се загледаш по фустите като нормалните мъже.  :043:
Слънцето е във водолей, нали?  :012:
Сутрин като ми се спи ходя като муха без глава, но след закуска съм готов за спорове и прочее марсиански неща.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #564 -: Ноември 05, 2014, 06:45:55 pm »
Слънцето е във водолей, нали?  :012:
Сутрин като ми се спи ходя като муха без глава, но след закуска съм готов за спорове и прочее марсиански неща.
Не,в Близнаци е Слънцето.
Море,как ще станеш един трудолюбец като завършиш училище!  :d030: Прословутата любов на Телеца за пари,жени и ядене,и пиене как ще те амбицира да ги изкарваш!  :D Познавам няколко мъже Телец,които ходят да се помотаят на работа,а основните им пари идват от спекули. Май има надежда да станеш едно тарикатче с този 12Д,М?  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Марс
« Отговор #565 -: Ноември 05, 2014, 06:51:44 pm »
Не,в Близнаци е Слънцето.
Море,как ще станеш един трудолюбец като завършиш училище!  :d030: Прословутата любов на Телеца за пари,жени и ядене,и пиене как ще те амбицира да ги изкарваш!  :D Познавам няколко мъже Телец,които ходят да се помотаят на работа,а основните им пари идват от спекули. Май има надежда да станеш едно тарикатче с този 12Д,М?  :012:
Ще стана, ще стана.  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #566 -: Ноември 05, 2014, 07:03:36 pm »
При жените Марс трябваше да се изразява като предпочитан любовник,а не като начин на действие и да постигаме победи по рождената му позиция чрез мъж.Но еманципацията и новото време са ни ощетили.  ;D

И при жените, и при мъжете, и при децата, и при баба Вуна, и дядо Потко-Марс, показва как действат, как се утвърждават, защитават,как и накъде е насочена сексуалната енергия, в частност при жените той е факторът предпочитам любовник, както ти спомена, а при мъжете-как налагат мъжкото си его. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Марс
« Отговор #567 -: Ноември 06, 2014, 01:18:49 am »
Яде ме един въпрос,изяде ме!  :cheer: Къде трябва да се е заврял по дом Марс в ОВЕН,в съвпад с Юпитер в наталната карта,за да изглежда като умрял?  :91: :D
Възможно ли е човекът да оставя грешно първо впечатление и да си се подвела?

Аз съм от този тип хора, които са склонни да оставят грешно първо впечатление на същността си. :)
« Последна редакция: Ноември 06, 2014, 01:20:53 am от Теодор »

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Марс
« Отговор #568 -: Ноември 06, 2014, 02:03:45 pm »
Бившия ми беше с Марс в Близнаци. Постоянно се цупеше за нещо, ревнив до лудост и страшно обсебващ. Имам чувството, че страдаше от нещо като раздвоение на личността. Изпадаше в 2 крайности-или беше безкрайно добър, раним и всеотдаен или ставаше опасно агресивен-чупейки и псувайки всичко живо наред. Когато изпаднеше в агресивната фаза после дълбоко съжаляваше и дори не си спомняше действията си. Превърна 4 години  от живота ми в евтина мелодрама с елементи на трилър и екшън. Веднъж даже се опита да ме удуши, тъй че внимавайте с тоя Марс!  :012:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #569 -: Ноември 06, 2014, 10:01:03 pm »
Възможно ли е човекът да оставя грешно първо впечатление и да си се подвела?

Аз съм от този тип хора, които са склонни да оставят грешно първо впечатление на същността си. :)
Ще го подведа хубавичко аз него!  :012: Той ме подведе нарочно.Мислила съм да му го изкарам през носа,но много бързо ми минава бесотията и не съм постоянна в нея,ако не ме подклаждат.  :012: Започнах акция по разучаване на часа му на раждане,но не вярвам да стане бързо.И само да се потвърдят подозренията ми,че Овен(с целия ми стелиум) му е в 8Д,а там и неговият съвпад Марс/Юпитер- ще видим кой кого.  :d030: :012:
Да ви кажа честно пишат ми се реални наблюдения за такава синастрия от 1во или 3то лице,ед число.  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: