Автор Тема: Марс  (Прочетена 274482 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Марс
« Отговор #750 -: Юни 24, 2015, 12:52:16 pm »
Не, акрукс, едно резенче е само за вкус, не помага ама хич
Както и да е, само вметнах личен опит

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Марс
« Отговор #751 -: Юни 24, 2015, 12:56:26 pm »
Луната в дева в 6д опозиция на У6 в 12д и квадрат Уран У12,  но  Луната само е отключила споходилото те събитие, и ти е обърнало карантията, но основно е предизвикано от съвпада на Слънцето У6  с Марс У1, У8 - вирус с температура.
В текущия лунар си с лун АСЦ скорпион в нат. 8д съвпад с нат Сатурн, лун Венера У6 в лун 8д, лун Меркурий У8 съвпад с лун Марс У1, У12 и с лун Слънце.

Акрукс, викаш тоя месец ще се мре  ;D А можеше финансово да се прояви, не да ме тормозят разни бацили :)

Много е гадно да боледува човек, когато не е свикнал. Има хора дето са си болни всеки месец и не им прави впечатление.
Днес се живее, тем. я свалих на 37 и нещо, гади ми се, но не съм повръщала, пробвах да ям малко супа, не съм пушила цигари, това е индикация, че още не съм се оправила, но поне мога да стана от леглото и не се чувствам все е едно са ме смазали от бой.

Водата на първата глътка се връщаше обратно, но сокът от ябълка свърши работа да не се обезводня.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Марс
« Отговор #752 -: Юни 24, 2015, 01:02:01 pm »
резенче е малко,сока на един лимон в о,5 л шише е добре/лимонтузу може,аз не съм/,минерална вода не е задължително,чешмяната има хлор-в случая е полезен .Сол 10 грама на и по вече на 1л вода,когато се губи много солна киселина ,калий и магнезий-почва треперене-затова по-добре кристална морска сол,специални хидратиращи препарати за спортисти,аз имам,,Изо-дринк,, ,изотонични разтвори .

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Марс
« Отговор #753 -: Юни 24, 2015, 01:40:55 pm »
Ми то хидратин алфата е точно това

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Марс
« Отговор #754 -: Юни 27, 2015, 02:23:17 am »
Малко преди да влезе в Рак направи опозиция към нат. Марс - много лошо си ударих крака. После влезе в Рак и застана на ДЦ - почнаха се едни спорове и конфликти. Но аз самата напоследък съм като буре с барут, дразня се и избухвам от най-малкото.
Обаче моя Марс нали е малко рибясал и все в нещо с краката се проявява. Като мина през асц пак имах травма там.

Satin, надявам се, че вече си се оправила и си добре!
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Марс
« Отговор #755 -: Юли 04, 2015, 01:24:28 pm »
Чаках тия дни да си халосам някъде носа, за да си ректифицирам градуса на асц.
Остават му два дни за кръвопускане или ще разжалвам всички предположения.
De omnibus dubitandum est

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Марс
« Отговор #756 -: Юли 04, 2015, 01:27:45 pm »
Аз си халосах едното бутче при Марс на 1 гр. след предполагаемия градус на АС-то ми. :012:

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Марс
« Отговор #757 -: Юли 04, 2015, 01:38:07 pm »
Когато следих Марс за ректификация на Асц. ми първия път ударих стъпало на 16,10*риби,втория път на 15,10*сутрин след ставане без да съм се удрял колянната става нещо се беше повредила/по това време и Хирон се моташе в 1д .Мисля нормално е известно отклонение-различна астрологична обстановка,когато точния съвпад е през нощта трудно е да се изяви събитийно :017:Засега съм взел средната стойност-15,40*риби за Асц. .

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #758 -: Юли 04, 2015, 01:42:39 pm »
Никога не съм си удряла нищо при транзитен Марс на АС, нито съм въвличана в критични или конфликтни ситуации. Но тр. Марс в съвпад с нат. Луна действа като по часовник /онзи ден си получих исковата молба при точен съвпад и буквално бях в несвяст, трудно успях да се овладея/. 

При Марс на АС често ми се е случвало изведнъж да излезе голяма пъпка на много видно място /и да я разчопля/, а за мен това е същинска трагедия.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Марс
« Отговор #759 -: Юли 04, 2015, 01:48:27 pm »
Аз също не съм забелязала травми по време на транзита на марс през асцедента, и то предвид факта, че марс ми  в седми дом, т.е. малко след съвпада с асцедента транзитния опозира наталния марс.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Марс
« Отговор #760 -: Юли 04, 2015, 02:07:49 pm »
Поправка!Последния път Марс е минал през Асц. ми на  1.02.2015 -не знам какво съм гледал тогава,но като проверих ефемеридите сега се оказва сутринта е бил на около15,30* риби,като е бил точен съвпад с Хирон-куция,ранения в коляното .Тогава тр.Нептун УАсц е бил в риби тронов,съвпад с екзалтирала тр.Венера в риби,12д-така тези бенефици предполагам са попречили на травма на стъпалото,затова съпада на тр.Марс с тр.Хирон е засегнал коляното !

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Марс
« Отговор #761 -: Юли 04, 2015, 02:07:54 pm »
Никога не съм си удряла нищо при транзитен Марс на АС, нито съм въвличана в критични или конфликтни ситуации. Но тр. Марс в съвпад с нат. Луна действа като по часовник /онзи ден си получих исковата молба при точен съвпад и буквално бях в несвяст, трудно успях да се овладея/. 

При Марс на АС често ми се е случвало изведнъж да излезе голяма пъпка на много видно място /и да я разчопля/, а за мен това е същинска трагедия.  :012:
Аз пък се замислих, ако марс натално е с меки аспекти, не би трябвало да има физически дребен травматизъм. Още-по знака на асцендента-не трябва ли да се изяви, напр. козирог-болка в коляно, знам ли?
През м. септември т. г. ще видя на моя асцендент как ще се изяви.
Иначе-моят марс е нат/х/алн0 отбелязан от съвпад с Хиади и опозе. Не ми е нужно друг освен лунации по остта близнаци,стрелец и тлеещите конфликти край мен са ежедневие. Поради ретроградността му , си трайкам с усилия, но усещам в зародиш ситуацията преди да се разрази бурята.
Силно-есенциална луна, Лили, като часовник ми е да знам кога луната е сменила знак, без да гледам ефемеридите. В "здравната" астрология нали твърдят, че луната отговаря за функционалните смущения/слънце-органически/, по-скоро усещам тази с-ма, или орган от знака, в който е луната, да работи по-активно ако е здрав. Ако е болен-следва малка криза.
« Последна редакция: Юли 04, 2015, 02:22:08 pm от enigma »

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Марс
« Отговор #762 -: Юли 04, 2015, 03:32:11 pm »
Отработвам го с дърводелство. При всичкото рязане, пробиване, лепене, шлайфане и лакиране не успях да си пусна кръв. Но пък аз обикновено се кръвосвам като си правя маникюр, с мъжките машинки се разбирам по-добре ;D.

Имам и главоболие. Така че може да го броя 6-тия градус окончателно верифициран.
De omnibus dubitandum est

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Марс
« Отговор #763 -: Юли 04, 2015, 04:38:57 pm »
Интересно , ще наблюдавам и аз. Моят асц е  между 16 и 17 гр , но мисля че часът ми е почти точен. Нагласих минутите, когато наблюдавах събитие преди време. Иначе днес ми е тригонът на транизтен марс  с плутон. Тази седмица ми предстои и марсова опозиция  :(. Миналата седмица беше в съвпад с луната- както казва Лили, усеща се доста силно. При мен се изяви в конфликти с жени на работното място. По-точно аз нямах конфликти, но попаднах ненадейно на истерички и патки. Добре че не ми с е налага да работя с тях в бъдеще.  ::)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Марс
« Отговор #764 -: Юли 04, 2015, 06:39:39 pm »
Транзитиращ Меркурий на АЦ също е ефективен за ректификация. С Мерк на АЦ обикалях цял ден с бумажки в ръка напред-назад из града. Чак вечерта видях, че е заради него.