Автор Тема: Марс  (Прочетена 273969 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #735 -: Юни 23, 2015, 10:33:22 pm »
Uran, последните градуси в знака . Не знам защо от тази година, когато се случи СЗ в 29 * Риби, започнах да следя има ли по-специфични прояви, когато планетите са в анаретни градуси. Най- бърза информация получавам от Луна, после от Меркурий , Венера и така . Разгледах и малко назад  в годините при мен има ли нещо интересно около същите, особено при движението на бавните планети, има върху какво да се коментира.  :)
Помолих Сатин, защото тя е с Марсов АСЦ и Марс е важен за нея, както и ако Сатурн сега в 29*  Скорпион , също марсово оцветен,прави твърд аспект към сигнификаторите , управителите на 1-ви, 6-ти, Слънце може това да е провокирало висока температура, инфекциозно заболяване ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Марс
« Отговор #736 -: Юни 23, 2015, 10:33:53 pm »
Не яж нищо, вземи вомитусхила, като спреш малко с повръщането-хидратина
Чак като си ок 3-4 часа може да хапнеш супичка или др леко
Не разбрах какви хапчета пи?

Не съм яла нищо, по обясними причини, само сок ябълка мога да поемам, вода/чай не ми се получава.
Два парацетамола и един нурофен за температурата, за повръщането нищо. След един час мариноване с оцет спадна на 37,8гр.

Благодаря ви момичета  :-*


Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Марс
« Отговор #737 -: Юни 23, 2015, 10:38:50 pm »
И аз това се чудя, повръщането не е настроение, въпреки че следствие от него има такова, а Сатин, Марс тръгнал не е стигнал точен аспект и къде ще бъде 7/8 марсът на Сатин,че пак да споделя киха ли или и се миндосва. :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Марс
« Отговор #738 -: Юни 23, 2015, 10:40:28 pm »
Не съм яла нищо, по обясними причини, само сок ябълка мога да поемам, вода/чай не ми се получава.
Два парацетамола и един нурофен за температурата, за повръщането нищо. След един час мариноване с оцет спадна на 37,8гр.

Благодаря ви момичета  :-*
Тъкмо маска за косата  :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Марс
« Отговор #739 -: Юни 23, 2015, 11:04:16 pm »
Сатен, имай предвид, че тия лекарства също дразнят стомаха, така че ако можеш по-помалко

Айде-оздравявай, когато можеш ни дръж в течение

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Марс
« Отговор #740 -: Юни 23, 2015, 11:10:18 pm »
Оправяй се скоро, Сатен :38:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Марс
« Отговор #741 -: Юни 24, 2015, 12:34:07 am »
Сатен, ако ти се появи и обрив-на лекар, особено ако те е хапал комар

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #742 -: Юни 24, 2015, 01:04:31 am »
Не съм яла нищо, по обясними причини, само сок ябълка мога да поемам, вода/чай не ми се получава.
Два парацетамола и един нурофен за температурата, за повръщането нищо. След един час мариноване с оцет спадна на 37,8гр.
Оправяй се бързо и се постарай да пиеш минерална вода с малко сок от лимон- за този вирус с повръщането това се пие, за да не се дехидратира организма ти, че напреди моя шефка влезе в болница на системи, след два дни температура и дране на пръча :)
Луната в дева в 6д опозиция на У6 в 12д и квадрат Уран У12,  но  Луната само е отключила споходилото те събитие, и ти е обърнало карантията, но основно е предизвикано от съвпада на Слънцето У6  с Марс У1, У8 - вирус с температура.
В текущия лунар си с лун АСЦ скорпион в нат. 8д съвпад с нат Сатурн, лун Венера У6 в лун 8д, лун Меркурий У8 съвпад с лун Марс У1, У12 и с лун Слънце.
« Последна редакция: Юни 24, 2015, 01:06:35 am от akruks »

Happy58

  • Гост
Re: Марс
« Отговор #743 -: Юни 24, 2015, 08:37:04 am »
От този мръсник Марс, очаквах нещо хубаво, тръгнал е към тригон с Луна/Плутон.
Да, ама не. Болна съм, непрекъснато повръщане, болки в мускулите и главата, плюс висока температура, любимо ми е  ;D
Мислех, че ще ми мине без хапчета, както обикновено, то по-зле става. Толкова висока температура не помня от кога не съм вдигала  :(

Дано бързо да оздравяваш!

В понеделник говорих с моя приятелка и тя сподели същите симптоми - температурата бавно се сваляла (3 дена до момента на разговора), но вече беше започнала да се оправя. Било някакъв гаден вирус.
Ще е добре да продължиш с оцета - ако има някой, който да ти помогне да се увиеш в чаршаф, напоен с оцет, ще е по-бърз резултата. Аз така веднъж цяла нощ на брат ми слагах и на другия ден температурата беше спаднала. А го знам това от леля ми, която преди много години го приложи върху мен - температура близо 40гр и за една нощ се свали.
« Последна редакция: Юни 24, 2015, 08:39:58 am от Happy58 »

Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Марс
« Отговор #744 -: Юни 24, 2015, 10:25:16 am »
Сатен, за повръщането Акрукс ти е дала много хубав съвет - лимони. Вода с повечко лимон помага. Можеш и да си вземеш Деган, но не е сигурно дали няма да повърнеш хапчето. Бързо оздравяване  :-*
"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Марс
« Отговор #745 -: Юни 24, 2015, 11:15:25 am »
Против драйфане-лимонов сок разреден до приятност,Деган,ментово масло капки във вода до приятрност също-това за дълъг път също .На запад свалят температура само над 39*,когато изтощава,иначе до 39 е полезна при достатъчно хидратиране .

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Марс
« Отговор #746 -: Юни 24, 2015, 12:11:31 pm »
Гледам, че много тачите лимоновия сок, затова да вметна-на мен примерно не ми помага

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Марс
« Отговор #747 -: Юни 24, 2015, 12:18:54 pm »
Papy,това ме домързя да пиша преди малко,на мен пък ментата вътрешно не ми е по вкуса,лимоновия сок ми действа-различни пита,вата ... пробва се кое е действащото индивидуално .

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Марс
« Отговор #748 -: Юни 24, 2015, 12:28:14 pm »
Гледам, че много тачите лимоновия сок, затова да вметна-на мен примерно не ми помага

Аз знам за вода със сол против повръщане, но съм чувала да се прилага не при повръщане от вирус.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #749 -: Юни 24, 2015, 12:45:33 pm »
Гледам, че много тачите лимоновия сок, затова да вметна-на мен примерно не ми помага
Рapy, не съм писала да пие лимонов сок, а минерална вода с малко лимон, едно резенче на чаша вода стига, а и това не е моя препоръка, а на лекарите. Иначе лимоните ги тачих миналия век с джин, а сега настъргани с мед- всяко нещо с времето си  :012: