Автор Тема: Марс  (Прочетена 274055 пъти)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Марс
« Отговор #795 -: Юли 19, 2015, 03:21:03 pm »
Флора, твоя Марс свърши ли ги някакви на Асц

Здрасти, Happy. В момента се движи близо до минутите на асц, който не е ректифициран до минутата.  :012: Ами от днес рано сутрин- болки в корема , от тия месечните  :012: За друго ще видя, но като беше на 15 градус ми действаше много депресивно, малко на психическо ниво. Освен това имах рани от нови и стари сандали през седмицата. Пък още не беше даже пресякъл асц. Ще го видим сега.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Марс
« Отговор #796 -: Юли 19, 2015, 03:27:05 pm »
Марс да не ти е Луна че го редиш при месечен цикъл то само с едната кръв не става ;D

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Марс
« Отговор #797 -: Юли 19, 2015, 03:35:15 pm »
Не ми е луната, ама е срещу нея. :29: (натално)  Пък тия приятни  болки и растящата ми агресивност в периода може и по луна да са.  ;D Ама тя пък днес само тригони и секстили прави.

PS:  Явно марсчето се кефи и на червени петна и гадни пъпки , ужас.  :012: Забелязах две червени петна, тръгващи натам. Ако ще е така , докато е в първи дом, да се маха веднага.  :021: Току що си направих пилинг маска, термо маска и отгоре крем. Ама май е твърде късно. Да гледаме сега сеир почти месец в 1ви.  :-X
« Последна редакция: Юли 19, 2015, 05:44:56 pm от Flora »
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Happy58

  • Гост
Re: Марс
« Отговор #798 -: Юли 21, 2015, 09:26:30 am »
Здрасти, Happy. В момента се движи близо до минутите на асц, който не е ректифициран до минутата.  :012: Ами от днес рано сутрин- болки в корема , от тия месечните  :012: За друго ще видя, но като беше на 15 градус ми действаше много депресивно, малко на психическо ниво. Освен това имах рани от нови и стари сандали през седмицата. Пък още не беше даже пресякъл асц. Ще го видим сега.

Флора, съжалявам за неудобството ти  ??? .... надявам се бързо да премине. Твоя Марс с какви характеристики беше?

Намерих го - в 6. дом и У10 - нали така ... За 6 дом е ясно, но защо пък по женски теми ... нали вече е отминал Луната. А, да не би да му влияе мунданната опозиция с Плутон?
« Последна редакция: Юли 21, 2015, 09:30:09 am от Happy58 »

Happy58

  • Гост
Re: Марс
« Отговор #799 -: Юли 21, 2015, 09:33:23 am »
Ето още нещо за тр Марс - при съвпада му с К9 човек тръгва за чужбина - мислите ли, че това може да послужи за потвърждаване на часа на раждане?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Марс
« Отговор #800 -: Юли 21, 2015, 09:42:59 am »
Да
Но и по др методи трябва да има подсказка, ако не е типично за него да пътува
При често пътуващите по-скоро се търсят индикации за "против"

Happy58

  • Гост
Re: Марс
« Отговор #801 -: Юли 21, 2015, 10:12:13 am »
Да
Но и по др методи трябва да има подсказка, ако не е типично за него да пътува
При често пътуващите по-скоро се търсят индикации за "против"

в чужбина пътува мноооого рядко. По принцип съм опитала ректификацията, просто ми направи впечатление съвпада и реших да го сложа в графата с инструментите :)

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Марс
« Отговор #802 -: Юли 21, 2015, 10:30:10 am »
Ето още нещо за тр Марс - при съвпада му с К9 човек тръгва за чужбина - мислите ли, че това може да послужи за потвърждаване на часа на раждане?

Може, но потърси и за дирекция, която аспектира K9 или У9 в този момент.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #803 -: Юли 21, 2015, 10:36:54 am »
Не, Happy, освен ако човекът не е силно настроен към Овен/Марс /1-ви дом . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Марс
« Отговор #804 -: Юли 21, 2015, 10:37:38 am »
Ето още нещо за тр Марс - при съвпада му с К9 човек тръгва за чужбина - мислите ли, че това може да послужи за потвърждаване на часа на раждане?

При мен транзитен Марс винаги е някъде на ключова позиция при пътуване. Най-скорошният пример е като се прибирах от Азия, беше точно на К9. Десетина дни по-късно отново пътувах в чужбина, транзитен Марс беше в съвпад с натален Юпитер в 9-ти дом.

Успешно ползвам Марс за ректификация, при преминаване през АЦ травми по главата, в квадрат с Луна в 6-ти лошо ухапване от котка и т.н. Но може би зависи от положението на планетата в картата, при мен Марс е най-издигнатата планета- в съвпад е с МЦ, диспозитор на лични планети вкл. на едно от светилата, както и владеещ ДЦ. Според древните, Марс се явява алмутен на радикса.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #805 -: Юли 21, 2015, 11:16:22 am »
Мей, ти имаш Луна в Овен, у К9 в Овен и Луна в аспект с У9, който също е в Овен, а Марс горе на върха има връзка с 1-ви дом, разбира се , че за теб са важни и явни всички негови прояви , когато активира и го активират. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Марс
« Отговор #806 -: Юли 21, 2015, 01:15:08 pm »
Флора, съжалявам за неудобството ти  ??? .... надявам се бързо да премине. Твоя Марс с какви характеристики беше?

Намерих го - в 6. дом и У10 - нали така ... За 6 дом е ясно, но защо пък по женски теми ... нали вече е отминал Луната. А, да не би да му влияе мунданната опозиция с Плутон?

Мерси, Хепи. То това се случва всеки месец за ден, не е нищо ново.  :) Според мен е  от ранената луна- в натала натална опозиция между луна и марс.
Обаче имам новини по марс. Вчера в късния следобед ме почна едно невероятно главоболие-направо мигренно. По принцип се случва да ме боли глава не  рядко, но това си беше направо като мигрена. Дори след хапче, което винаги помага в такива случаи, нямаше промяна. Чак ми стана лошо от болката. Премина късно вечерта. Но нито хапчето, нито допълнително магнезий, нито пиенето на много вода помогна. Значи отдавам го на марс през АЦ. Мръднах минутите, поне мога да го ректифицирам.  :) Часът на СГРАОН май излезе верен. Според тях съм родена в 11.30 , майка ми беше предположила малко по-ранен час и аз си го нагласих на 11.28.  :012: Но сега го върнах пак на 11.30, даже 11.31 ако трябва да съм точна. Поне гледах градусите на транзита, значи оставям го на 11.31ч  :) Твоят АЦ на колко градуса беше  ?

А иначе марс обикновено ми влияе по работните теми, но в рак не го усещам добре. Овнешкото слънце си казва думата- иска силен транзитен марс.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Happy58

  • Гост
Re: Марс
« Отговор #807 -: Юли 21, 2015, 01:31:56 pm »
Твоят АЦ на колко градуса беше  ?

А иначе марс обикновено ми влияе по работните теми, но в рак не го усещам добре. Овнешкото слънце си казва думата- иска силен транзитен марс.

При мен уж съм го нагласила на 18:49 - да видим ... има още време :)
Вчера ми изби един херпес ... ако това го зачитам, значи трябва да върна доста назад, и тогава отивам в предния ден ... не става. Ще чакам Марс да стъпи на сегашния Асц и тогава ще преценям.
Майка предполагаше около 00:15-20 часа. При 1. Ректификация - 12 мин, 2. ректификация - 06 мин и последната (моята, с помощта на форума тук) - 03 мин. Тя пасва най-добре на МС-то и 9. дом, които иначе се местят.

Марса ми е във 2. и е У10, интерсептиран - да видим какви ще ги свърши - хем рак, хем интерсептиране ... малко съм скептична

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Марс
« Отговор #808 -: Юли 21, 2015, 01:53:05 pm »
При мен уж съм го нагласила на 18:49 - да видим ... има още време :)
Вчера ми изби един херпес ... ако това го зачитам, значи трябва да върна доста назад, и тогава отивам в предния ден ... не става. Ще чакам Марс да стъпи на сегашния Асц и тогава ще преценям.
Майка предполагаше около 00:15-20 часа. При 1. Ректификация - 12 мин, 2. ректификация - 06 мин и последната (моята, с помощта на форума тук) - 03 мин. Тя пасва най-добре на МС-то и 9. дом, които иначе се местят.

Марса ми е във 2. и е У10, интерсептиран - да видим какви ще ги свърши - хем рак, хем интерсептиране ... малко съм скептична

Ами според мен да следиш за физически проявления, като силно главоболие или някоя синина. Може пък да се изрази в скандал или някой много да те изнерви, ако имаш избухване.  :) Много гадно за херпеса, на мен понякога ми излизат зимата или при стрес ( при понижена имунна защита). Друго обяснение- ядосала си се на някого, най-вече от противоположния пол. Може би шефът ти ?
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Марс
« Отговор #809 -: Юли 21, 2015, 04:51:21 pm »
На 28.07. ми предстои Марсов възврат.Особеното този път  е, че съвпада и с прогресивен Асц., а и тазгодишния ми солар е със съвпад на Марс в/у Слънце - изобщо много Марсова  енергия се очертава. Натално Марс ми е доста слаб - 2 дом в Рак и без мажорни аспекти. Във възвратната карта е в 7д. - отново слаба позиция с акцент в/у партньорски взаимоотношения.В същата карта обаче залагам силно на взаимната рецепция на Плутон със Сатурн и на СЛВ на К9 :)