Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038684 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5745 -: Март 29, 2017, 08:35:04 pm »

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Общи хорари
« Отговор #5746 -: Март 29, 2017, 08:39:00 pm »
Уау, мислех, че съм се провалила като майка, неизпланирала варицела... Благодаря!

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Общи хорари
« Отговор #5747 -: Март 30, 2017, 12:18:25 am »
 :57: на няколко места из форума видях , че става дума за "приятелства".

Днес и при мен се прояви едно такова от много години. С две думи преди месец преведох по изипей голяма сума пари на приятелка за да ми извади необходими сертификати. Всичко беше уж точно до вчера , когато изведнъж започна с грубо и грозно отношение , криене дори и заплахи . Попарена останах. Та имам и въпрос :

Ще ми върне ли дължимата сума С ? - назовала съм я по име.
И ако да , то скоро ли ще ги върне?
тя ли е фалшифицирала сертификатите или го е направила с някой друг?

Обмислям и да се оплача в полицията , защото става дума за фалшифициран документ от нея или от друг .

0 часа 16 мин. гр.Варна 30.03.17

моля за помощ за картата. благодаря на всеки ,който се включи в темата

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Общи хорари
« Отговор #5748 -: Март 30, 2017, 11:28:05 pm »
Не схващам добре това, което се опитваш да кажеш?
изпратила си пари да ти извади сертификати - това се вижда в картата- Меркурий У1 за нея скоро е извършил тригон със Сатурн У2, У3 за теб
следващ въпрос- тя ли е фалшифицирала сертификатите- това не разбирам, защо трябва да са фалшифицирани, искаш да кажеш, че с твоите пари е извадила сертофикати на друг човек? едва ли е така- Луната У2 за нея няма нито един разходящ аспект, има само три аспекта, които са сходящи и хармонични- с Нептун У4 за теб в твоя 3д, с Марс У5, У12 в твоя 5д. и с Плутон У12 в твоя 2д. , според мен е извадила сертификатите ти и не е нужно да ти връща пари, затова се е ядосала, грешката е в теб- провери пак нещата

akruks, благодаря за отговора. :58:

Сертификатите имат специални кодове и когато ги активираш в страницата на сертифициращия орган получаваш съобщение валиден.
При мен се получи невалиден.
Обадих и се и тя ми каза след един месец ще бъдат валидни. А това означава , че притежавам едни хартийки с които нищо не мога да правя.
Лошото е , че имам партньори и излагацията е пълна.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5749 -: Март 30, 2017, 11:32:42 pm »
Сертификатите имат специални кодове и когато ги активираш в страницата на сертифициращия орган получаваш съобщение валиден.
При мен се получи невалиден.
Обадих и се и тя ми каза след един месец ще бъдат валидни. А това означава , че притежавам едни хартийки с които нищо не мога да правя.

пак ти казвам, не те е излъгала и не е злоупотребила  с парите ти
щом  е казала, че след месец ще са валидни, значи така стоят нещата

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Общи хорари
« Отговор #5750 -: Март 30, 2017, 11:38:24 pm »
пак ти казвам, не те е излъгала и не е злоупотребила  с парите ти
щом  е казала, че след месец ще са валидни, значи така стоят нещата

Оки. Благодаря за включването ти. :-*

Ще изчакам , нямам основание да се съмнявам в твоя отговор.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Общи хорари
« Отговор #5751 -: Април 01, 2017, 10:42:24 am »
ще приключи ли скоро емоционалният кошмар



тр. Сатурн опозиция натален в 7ми
тр. Плутон точен съвпад натални Слънце/Меркурий
тр. Уран квадрат светилата
управител на годината Луна, проблемно поставена в натала, профекция пак нейна, управител на соларен АС пак там
 :91:

У1 е в триплицитет в знака на У7- ,от твоя страна има симпатия,но без страст,искаш приятелство,топлота ,разбиране,луната,ко сигнф.- в 7 съвпад нептун,мечтаеш за емоционална споделеност,но позицията в 7 те прави уязвима ,ранима,объркана,с неовладяните емоции си враг на самата себе си,луната е в кардинален дом,подвижен знак предстоят промени при теб свързани с него, ще са драстични,луна опозе асц.,асц. също скоро влиза в нов знак,с у-ли в опозе разходящо ,приключващо,у7 е ретро ще се отдръпне, У7 в  падение в знака на У1- той  е враждебно настроен,нептун в 7 ,несподеленост на чувствата,нещо крие,не ти казва,или е несвободен в св.действия,,обвързан,вреди ти с поведението си
И двата ти сигнф. са в карета към у7 сатурн,заключен в знак,още някой е въвлечен,приятел/ка
квадратура без подкрепящи рецепции между сигнф. носи трудности и задръжки,с дълга история и липса  на бъдеще
слв-юлв в 1-7 ,разума ще надделее над чувствата,като болест,към която придобиваш резистентност,след като преболедуваш,без болка,без тъга
у1 в екзалтация,имаш сила да се справиш с емоциите,да биеш дузпата на тази платоничност,но в 8 дом стой неизползвана
у7 перигрин-незаинтересован от случващото се

отг. –да,но наличието на Луната каре у7 не споделяш всичко , последните градуси на 1-7,не получаваш обективност,
 хорарен първокласник

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #5752 -: Април 01, 2017, 09:17:21 pm »
В хорарната астрология, кои домове се гледат, ако водиш дело за изплащане, на някакъв вид обезщетение, застраховка например.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5753 -: Април 01, 2017, 09:19:58 pm »
По първи и седми дом се разглеждат ищецът и ответникът, а ако има финансови претенции, се намесват втори и осми.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #5754 -: Април 01, 2017, 09:23:44 pm »
Благодаря ти. Да смятам ли, че при градус 2 на асцендентът , е рано да се задава въпросът.
« Последна редакция: Април 01, 2017, 09:35:13 pm от adelina »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5755 -: Април 01, 2017, 10:11:42 pm »
Да смятам ли, че при градус 2 на асцендентът , е рано да се задава въпросът.
Да, определено.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #5756 -: Април 01, 2017, 10:14:42 pm »
Ясно ще почакаме още време докато се изяснят нещата.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Общи хорари
« Отговор #5757 -: Април 03, 2017, 09:57:56 am »
Момичета, моля ви помогнете - котака го няма, направо съм болна.
Въпросът е: Ще намеря ли котака? Ще бъде ли отново вкъщи?

Мисля, че е паднал в шахтата с тръбите на блока. Скоро ги смениха и при мен отвора е в банята под мивката. Още не съм сложила капак. Котака ходи до тоалетна на сифона. Затова му оставям банята отворена.
Рано сутринта чух, че нещо изтропа в банята и реших, че е съборил шампоани. В 6 станах да го търся и пак да си го взема при мен в леглото - никъде не го намерих. Претърсих апартамента поне 20 пъти.
...и се сетих за тръбите. Звъннах на съседите под мен и те провериха, търсихме го в мазето в абонатната станция. Няма го. Сега трябваше да изляза за работа и ще ми се пръсне сърцето от мъка.
Моля ви, кажете какво излиза по хорара? Не разбирам от хорари за животни, не знам какво да гледам. Всякаква информация ще е полезна. Какво да правя? Къде да го търся? Той добре ли е?

От 6 до сега направих и невъзможното и не го намерих. Той още не е свикнал с мен, нямам надежда да се върне сам, а и едва ли може :'(
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5758 -: Април 03, 2017, 11:55:27 am »
Момичета, моля ви помогнете - котака го няма, направо съм болна.
Въпросът е: Ще намеря ли котака? Ще бъде ли отново вкъщи?

Мисля, че е паднал в шахтата с тръбите на блока. Скоро ги смениха и при мен отвора е в банята под мивката. Още не съм сложила капак. Котака ходи до тоалетна на сифона. Затова му оставям банята отворена.
Рано сутринта чух, че нещо изтропа в банята и реших, че е съборил шампоани. В 6 станах да го търся и пак да си го взема при мен в леглото - никъде не го намерих. Претърсих апартамента поне 20 пъти.
...и се сетих за тръбите. Звъннах на съседите под мен и те провериха, търсихме го в мазето в абонатната станция. Няма го. Сега трябваше да изляза за работа и ще ми се пръсне сърцето от мъка.
Моля ви, кажете какво излиза по хорара? Не разбирам от хорари за животни, не знам какво да гледам. Всякаква информация ще е полезна. Какво да правя? Къде да го търся? Той добре ли е?

От 6 до сега направих и невъзможното и не го намерих. Той още не е свикнал с мен, нямам надежда да се върне сам, а и едва ли може :'(
Начинаещ съм в тези хорари, но ще опитам.
У6 е сигнификатор на котарака, значи Венера, ретро, на твой К12. Това значи, че е на някое затънтено място, закрито, и тъй като е във воден знак, може би в близост до вода. Венера е сменила скоро знака, значи скоро е променил местоположението си, и тъй като е ретро, има вероятност да бъде намерен. Мисля, че е жив, тъй като няма няма връзка между неговите У1 и У8, може би обаче да има нужда от лечение поради квадрата на Венера със Сатурн, У6 за него. Луната ще направи тригон с Венера, така че най-вероятно ще бъде намерен, но може би няма да е толкова бързо, тъй като и Венера, и Луната са на куспидите на падащи домове.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5759 -: Април 03, 2017, 12:37:35 pm »
Момичета, моля ви помогнете - котака го няма, направо съм болна.
Въпросът е: Ще намеря ли котака? Ще бъде ли отново вкъщи?
Котката е по твой 6д и двете сте представени от ретроградна, но екзалтирана Венера, с която Луната прави последен, хармоничен аспект. Луната е У3, У4 на К3 за теб, така че с помощта на съседи ще се прибере в твоя дом. Не е задължително да е в шахтата, може да се хигиенизира в някоя съседска баня, тъй като У1 е в негов 6д.

Да добавя- посоката е Югоизток- Изток
влажно помещение, където има душове и мивки, отточни тръби, на места със студени и влажни подове, в скривалища, в чекмеджета или вградени шкафове за обувки- това е по знак Риби

Интересното на настоящия хорар, както и за другите въпроси, зададени тези дни, докато Луната е в рак, че неин първи аспект е квадрат с Венера и последен неин аспект е тригон с Венера.
« Последна редакция: Април 03, 2017, 12:57:56 pm от akruks »