Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037703 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #6885 -: Август 09, 2018, 11:34:09 pm »
Благодаря на Лили и Акрукс  ! :08:
Вчера бях на заведение близо до мястото, където живея и нещо се погали в крака ми и инстинктивно назовах името на изчезналото ми котенце и наистина беше тя, появи се. Надявам се да не изчезва пак за толкова дълг време, че тя е голяма палавница. <3
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6886 -: Август 09, 2018, 11:35:36 pm »
Благодаря на Лили и Акрукс  ! :08:
Вчера бях на заведение близо до мястото, където живея и нещо се погали в крака ми и инстинктивно назовах името на изчезналото ми котенце и наистина беше тя, появи се. Надявам се да не изчезва пак за толкова дълг време, че тя е голяма палавница. <3
Леле, супер, че се е появила! Браво, Рени, много се радвам!  :clap:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6887 -: Август 09, 2018, 11:56:41 pm »
Рени, честито! Наистина не очаквах, голям късмет имаш с това коте! Не предполагах, че можеш да го откриеш на друго място, извън дома.  :) :08:

Сега погледнах - котето в хорара е било представено от Меркурий. И се е върнало на фаза - Меркурий днес направи съвпад със Слънцето. Виж как работи астрологията.  ;D
« Последна редакция: Август 10, 2018, 12:00:17 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #6888 -: Август 10, 2018, 12:08:57 am »
Да, Лили. :)
Освен това тригона Венера -Марс ми активира нодална ос и Юпитер, а Венера и Марс са ми управители 6-ти и 5-ти домове.
Между другото тя е родена на 1.04, Овенка е и явно Марс й действа. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6889 -: Август 10, 2018, 11:27:08 am »
Благодаря на Лили и Акрукс  ! :08:
Вчера бях на заведение близо до мястото, където живея и нещо се погали в крака ми и инстинктивно назовах името на изчезналото ми котенце и наистина беше тя, появи се. Надявам се да не изчезва пак за толкова дълг време, че тя е голяма палавница. <3
Еха, от 20 юли тамън 3 седмици са минали  :012:

Има време да се върне у дома ти, Луната след 3* ще извърши секстил с Венера У4 за тебе, У3 за котето, може би няма да е една седмица, а три...

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Общи хорари
« Отговор #6890 -: Август 10, 2018, 04:37:29 pm »
НЕ!
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Общи хорари
« Отговор #6891 -: Август 10, 2018, 05:32:34 pm »
Хм.. Лека полека и аз свиквам да пускам хорари...

Въпросът ми е,в близките дни,може би седмица - две,хайде и месец да е,ще има ли смърт в обкръжението ми,на роднина,на близък човек. Благодаря ви!

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Общи хорари
« Отговор #6892 -: Август 10, 2018, 05:39:31 pm »
НЕ!
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6893 -: Август 10, 2018, 05:49:27 pm »
Въпросът ми е,в близките дни,може би седмица - две,хайде и месец да е,ще има ли смърт в обкръжението ми,на роднина,на близък човек.

А имаш ли реални основания да се притесняваш?
Според хорара – въпросът е зададен с неясни мотиви. Не ми изглежда много радикална картата.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Общи хорари
« Отговор #6894 -: Август 10, 2018, 06:05:35 pm »
Ще имам ли някакви проблеми на новата работа?
Като във въпросa си визирам - работодатели,колеги,обстановка и така нататък.
Благодаря!

Докато не натрупаш сериозен стаж винаги ще имаш проблеми. Никой не харесва мързели със самочувствие. Освен ако работата е по-креативна и уменията се виждат при пробните интервюта.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6895 -: Август 10, 2018, 06:10:42 pm »
Никой не харесва мързели със самочувствие.

Маймунке, това е вицът на деня. 80% от работещите у нас са такива!  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Общи хорари
« Отговор #6896 -: Август 10, 2018, 06:14:10 pm »
Маймунке, това е вицът на деня. 80% от работещите у нас са такива!  :012:

По-малко са от 80%, но процентът е близо. Познавам не малко хора, които се скъсват от бачкане а заслужени пари не изкарват. Работа има, пари нема!  :012: Ако може безплатно да им работиш на наглите, най-добре.
« Последна редакция: Август 10, 2018, 06:16:06 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6897 -: Август 10, 2018, 06:27:55 pm »
То май е двустранно това, тоя тарикатски манталитет. Много хора така са се изхитрили.
Работодателите искат да им се работи /почти/ за без пари, да се свърши някоя услуга "за вчера", ама ако може на безценица. А служители и работници гледат да се скатават или нищо да не правят, но да вземат заплатка.
То и аз се скъсвам от бачкане и не мога да си получа изработеното. И се сблъсквам с тоя просташки манталитет от двете страни – и при работодатели, и при индивидуални клиенти.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6898 -: Август 10, 2018, 07:01:00 pm »
Хм.. Лека полека и аз свиквам да пускам хорари...

Въпросът ми е,в близките дни,може би седмица - две,хайде и месец да е,ще има ли смърт в обкръжението ми,на роднина,на близък човек. Благодаря ви!
Подобни въпроси не се задават. Но може да провериш в лунара си дали предполага подобно събитие, а затъмнение, лунация в 8д показват също такова събитие и то за повече време напред. В хорара Луната на К8 ще извърши съвпад с Меркурий и Слънце У8, може да се гътне някой мъж, може и повече от един да е заради Меркурий, който показва млад човек.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Общи хорари
« Отговор #6899 -: Август 10, 2018, 07:32:58 pm »
Как се прави Лунар?
Освен това.. нали имаше... Пълно лунно затъмнение..  сигурно  то е знак... моето е в 10-натален дом.