Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037447 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7920 -: Декември 23, 2020, 06:23:23 am »
Въпросът е :До края на годината,ще се сдобием ли със жилище?
малко предистория-миналата година внесохме по-голямата част от сумата и сделката трябваше да се финализира тази година през май месец,но заради пандемията,срокът се удължи(има такава точка в договора)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7921 -: Декември 23, 2020, 06:24:01 am »
Иначе по хорара съм по-скоро оптимист заради Луна на к10 ест.сигнификатор на дом,жилище.
Ние имаме 2 жилища,в едното живее синът ни,в другото ние,това е инвестиция.
ест.сигнификатор на дом,жилище, недвижима собственост е 4-ти дом,  IC
в случая Луната ще извърши съвпад с Марс у4 за мъжа ти, предполагам той е купувач на инвестицията-недвижимо имущество, може би до края на годината ще го имате

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7922 -: Декември 23, 2020, 06:24:43 am »
Нощният управител на везни-меркурий, е при кверента, без есенциални достойнства, иначе партньора по сделката-продавачът-очевидно наистина има проблеми, и вероятно все още не знаете всички. С една дума-апартаментът ше бъде ваш, но дали всичко по него ще е ок, не е сигурно.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7923 -: Декември 23, 2020, 06:26:29 am »
Благодаря момичета,Акрукс и Папи!От вчера е факт.Аз не присъствах на сделката.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7924 -: Декември 23, 2020, 03:31:27 pm »
Благодаря момичета,Акрукс и Папи!От вчера е факт.Аз не присъствах на сделката.
Еха, честито! Със здраве да го ползвате и се напълни с наследници (представям си те баба- водолейка)  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7925 -: Декември 24, 2020, 05:51:41 pm »
Акрукс,Благодаря! :-*
Ще съм шантава баба-водолейка. ;)

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Общи хорари
« Отговор #7926 -: Декември 27, 2020, 04:47:22 pm »
Честито Рождество Христово на всички! Пожелавам здраве и късмет!

Дадох пари назаем на познат, който тябваше да ми ги върне още в началото на месеца. Не само, че не ми върна парите, а и от седмица телефонът му е изключен, не отговаря и на мейлите ми. С една дума изчезна. Много съм притеснена, защото част от парите, които дадох не са мои. Попитах дали лицето Х(назовах го по име) ще ми върне парите. Неговият У1 Юпитер няма връзка с моя У2. Луната е в 12 дом и ще направи квадрат с неговия У1. Това може би означава, че няма да ми върне парите и няма дори да се обади. Извън астрологията не вярвам, че изобщо ще си получа парите. :'(

« Последна редакция: Декември 27, 2020, 05:00:25 pm от Рада »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #7927 -: Декември 27, 2020, 07:10:57 pm »
Рада, управителят на твой втори дом - Меркурий е в осми дом или - втори на кверента, което показва, че твоите пари са у друг човек. Да, Луна е направила и прави квадратури със Сатурн - У 3 на кверента - липсата на комуникация и с Юпитер -  У2, което може да показва временна невъзможност да ти се издължи. Предстои и да направи тригон с Меркурий - твоите пари, което можем да приемем като добра развръзка.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7928 -: Декември 27, 2020, 07:19:08 pm »
Честито Рождество Христово на всички! Пожелавам здраве и късмет!

Дадох пари назаем на познат, който тябваше да ми ги върне още в началото на месеца. Не само, че не ми върна парите, а и от седмица телефонът му е изключен, не отговаря и на мейлите ми. С една дума изчезна. Много съм притеснена, защото част от парите, които дадох не са мои. Попитах дали лицето Х(назовах го по име) ще ми върне парите. Неговият У1 Юпитер няма връзка с моя У2. Луната е в 12 дом и ще направи квадрат с неговия У1. Това може би означава, че няма да ми върне парите и няма дори да се обади. Извън астрологията не вярвам, че изобщо ще си получа парите.
Извън астрологията, като си убеден, че няма да ги върне, защо си му дал? Този човек в чужбина ли е сега, излиза далеко от теб, Луната ти е У3 в 12д, извърсила е квадрат с неговия У3 Сатурн в 3д- не е чел имейлите, не може да се свърже с теб, ако е в страна извън ЕС е скъп роуминга, като се прибере ще те потърси, ще си получиш парите, дори и подарък.
« Последна редакция: Декември 27, 2020, 07:20:55 pm от akruks »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #7929 -: Декември 27, 2020, 07:19:16 pm »
В момента няма позитивни аспекти между ваши У 1,2,3.
Но предвид скорошния съвпад на Меркурий с Юпитер си мисля, че ще ти върне парите, след две- три седмици някъде.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Общи хорари
« Отговор #7930 -: Декември 28, 2020, 08:41:54 pm »
Благодаря Ви момичета! :-*
Все още нямам връзка и съм загубла надежда, че нещо може да се промени.

Извън астрологията, като си убеден, че няма да ги върне, защо си му дал?

Защото съм глупачка по рождение...

Този човек в чужбина ли е сега, излиза далеко от теб.

Да, последния път, когато се обади беше в Турция, но сега може да е много по-далече.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #7931 -: Декември 30, 2020, 03:35:26 pm »
Eдната ми котка се разболя и е с много висока t, водих я 2 пъти на вет днес. На антибиотик е и др. л-ва, но не ми харесва състоянието ѝ :(

Въпрос: Ще успея ли да спася котката Ф.?

Благодаря на отзовалите се!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7932 -: Декември 30, 2020, 06:28:28 pm »
Романтика,въпросът е малко "хлъзгав",в смисъл,че ти няма да можеш да помогнеш.Котето е представено от Марс ,у6 дом и е в негов 6ти.Ти си представена от Меркурий,сх.квадрат с Марс.Но пък Луната е на к9 на котето и сх.тригон Нептун,което е +.Някой специалист(ветеринар)може и да е в помощ.Последният аспект на Луната е квадрат Марс.Трудна работа.
« Последна редакция: Декември 30, 2020, 06:36:28 pm от Сафо »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #7933 -: Декември 30, 2020, 06:38:36 pm »
Сигнификатора на Фифи е в тригон с Парс Фортуна, дано да означава нещо положително за добра  развръзка .

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Общи хорари
« Отговор #7934 -: Декември 30, 2020, 06:47:50 pm »
Романтика, опитай с витамин ц ампула за деца. Дано да се възстанови и да сте заедно още дълго!!!
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг