Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1040056 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2250 -: Ноември 04, 2014, 10:05:44 pm »
Благодаря ви за отговорите. Аз зададох въпроса от нейно име. Посочих моето място, при построяване на хорара.
написала си- "С. пита", което ще рече, че тя е задала въпроса
Ако ти си се интересувала и си задала въпроса, без тя да знае и да питала, трябваше да напишеш "С. ще остане ли на сегашната работа и т.н." , за да я гледаме по 7д.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #2251 -: Ноември 06, 2014, 09:22:00 pm »
Имам още едно въпросче  :)

- Ще се сработим ли с колегите в новия екип, ще ме приемат ли?

6.10.2014, 20:26 ч., Варна


Давам обратна връзка, в начален стадий на сработване.

Първите два работни дни бяха същински ад, промяната в средата ми дойде в повече и дори изпитах известни съмнения в правилността на взетото решение.

От вчера започнаха лека-полека да се топят ледовете, дори с най-кривата юристка в отдела. Днес цял ден бяхме на едно мероприятие, накрая пи една водка и се отпусна, видях човешкото й лице.

Между другото, двете клюкарки в отдела се оказаха със Слънце в Риби, все гледат да злословят зад гърба на други колежки.

Другите две ми допаднаха, макар че също много мрънкат. За едната днес разбрах, че е със Слънце в Скорпион, близо до Асцендента ми - допадна ми интуитивно още на първото интервю. Двете Риби обаче не я харесват, едната е управител на отдела.

И едно момиче сътрудник - августовска Дева с Луна в Скорпион - също много ми допадна, а днес ме трогна с един дребен, но добронамерен жест към мен (предупреди ме на скайпа, че в стаята е влязла ген. директорка, да внимавам какво говоря пред нея - аз я помислих за брокерка  ;D).



« Последна редакция: Ноември 06, 2014, 09:25:37 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #2252 -: Ноември 06, 2014, 09:38:00 pm »
С юристи не е здравословно да се дърляш, те са в пъти по-устати и по-чепати от мене. Всички сме с различни характери, въпросът е да има възпитание и толерантност. И пак ще кажа - криви, но в пъти по-възпитани от предишните колежки, там беше махленска седянка, бакалия.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #2253 -: Ноември 06, 2014, 10:09:23 pm »
имаше нужда от промяна  :)

Благодаря  :)

Още през първата работна седмица щях да колабирам, но тепърва ще става интересно, ще има доста нови контакти.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Общи хорари
« Отговор #2254 -: Ноември 06, 2014, 10:29:46 pm »
(Втори опит.)
Аз питам за мой познат, който е в голяма криза някаква. Има финансови проблеми, професионално не му върви, жена му не е добре и др. Питам как ще се развият нещата за него, ще има ли успех в неговите си начинания, най-вече професионални.

Неговият сигн.Сатурн прави секстил с ПФ, която му е на АС, може би ще има успех. Положението на неговия У1 в 11 дом отразява това, че в момента се е концентрирал върху бъдещите проекти и работи с групи хора. Юпитер негов У2 захожда към квадрат към Сатурн след 3*, предполагам, че след три месеца финансовото положение ще се утежни още. Макар, че Юпитер кога тръгва ретро? Ако една планета заради ретро движение минава три пъти през една точка, как се отразява в хорарната карта? Венера негов У10 и У5 ще съвпадне със неговия У1 и предполагам, че пак ще измисли някакъв бизнес проект. Но тя е в марсов знак, падение? Слънцето негов У8 ще дойде и то на У1, може ли да се каже, че ще получи финансиране от съдружник, партньор? Като се намират в Скорпион, сигурно за месеци става дума. Само това за жена му ме е шубе да гледам. Някой може ли да е смел вместо мен? Луната последен аспект куинконс с Меркурий. Най не обичам куинконси за последен аспект, нищо не ми казват.

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Общи хорари
« Отговор #2255 -: Ноември 07, 2014, 11:53:40 am »
по 7д, като назован- Меркурий У7, У9 е в сходящ хармоничен аспект с ЮПитер У1
Слънцето У 8 в сходящ съвпад с твоя У2, така че може да се надяваш на добро и стабилно заплащане, Луната без курс до АСЦ показва , че няма за какво да се притесноваш

Здравейте,
Давам ОВ-проведох разговор, не знам до колко ще има ефект.От негова страна отговора беше без обещания.....
Доволна съм поне, че казах каквото си мисля :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #2256 -: Ноември 07, 2014, 02:03:12 pm »
Аз питам-Ю.Л.(роднина по линия на партньора) ще забременее ли в следващите три месеца?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2257 -: Ноември 07, 2014, 09:11:21 pm »
Аз питам-Ю.Л.(роднина по линия на партньора) ще забременее ли в следващите три месеца?
едва ли

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #2258 -: Ноември 07, 2014, 09:21:12 pm »
akruks,отново много ти благодаря за помощта. :58:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2259 -: Ноември 08, 2014, 01:36:28 am »
(Втори опит.)
Аз питам за мой познат, който е в голяма криза някаква. Има финансови проблеми, професионално не му върви, жена му не е добре и др. Питам как ще се развият нещата за него, ще има ли успех в неговите си начинания, най-вече професионални.

 Само това за жена му ме е шубе да гледам. Някой може ли да е смел вместо мен? Луната последен аспект куинконс с Меркурий. Най не обичам куинконси за последен аспект, нищо не ми казват.
А какво ще рече това втори опит? Ако наскоро си питала за същия човек трябва да се гледа първата карта. По тази карта професионално ще се стабилизира, с жена му обаче нещата не са добре-Луната у1 за нея в сходящ квадрат с Юпитер у6, в опозиция със Сатурн У1 за него

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #2260 -: Ноември 08, 2014, 03:21:50 am »
Аз питам-Ю.Л.(роднина по линия на партньора) ще забременее ли в следващите три месеца?
не.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #2261 -: Ноември 08, 2014, 07:18:33 am »
Тео,благодаря и за твоята помощ. :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Общи хорари
« Отговор #2262 -: Ноември 08, 2014, 12:11:13 pm »
Втори опит да кача картата.  :012: Предположих, че някой може да е видял първия неуспешен. Няма друга карта. Благодаря ти, Акрукс! След време ще ти кажа, какво се случва.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2263 -: Ноември 09, 2014, 04:04:05 am »
akruks,отново много ти благодаря за помощта.
За нищо! Не виждам с какво съм помогнала, но пък ти може да помогнеш с обратна връзка след 3мес., тъй като имах рекламации на лични във връзка с твоя въпрос- една съфорумка, която влиза само да чете ми оспорваше отговора, тъй като имало подобна карта в книгата на Марион Марч, от която се учи и понеже У1 и У5 , производни от 7д, като назован по име, след като са в сходящ съвпад,  давало положителен отговор, независимо от негативните аспектите на Луната

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #2264 -: Ноември 09, 2014, 07:25:55 am »
Който иска да оспорва,но по обратната връзка ще се убедят,че тълкуваш правилно. ;)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."