Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038406 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Общи хорари
« Отговор #4275 -: Септември 20, 2015, 11:09:07 pm »
Ще бъде ли добро финансовото ми състояние до края на ноември?
В момента имам затруднения, понеже нямам никакви постъпления, а снощи ми падна една пломба на зъб и ще се наложи утре да ходя да ми я слагат.
Пломбата трябва да се поеме от здравната каса  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4276 -: Септември 20, 2015, 11:12:48 pm »
Вече съм си изразходвал 2-те пломби, които здравната каса поема за тази година.
А и проблемът не е в пломбата, а че нямам приходи и винаги в такива периоди се случват извънредни разходи. Затова питам дали ще се намери постоянен източник на доходи до края на ноември (за по-дълъг период не смея да попитам).

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #4277 -: Септември 21, 2015, 06:42:40 am »
Няма да има промяна във финансовото ти състояние.
De omnibus dubitandum est

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4278 -: Септември 21, 2015, 09:41:30 am »
Благодаря, Дияна!
Това значи ли, че няма да успея да си намеря работа? Също така, аз доскоро имах малко спестени пари от обезщетението за безработица, което получавах, но сега се налагат разходи. Щом няма да има промяна, значи ли, че ще ми останат пак малко спестени пари или ще се наложи да се изхарчи всичко и ще остана без нищо? Ще може ли да поясниш малко по-подробно, моля те?

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #4279 -: Септември 21, 2015, 10:46:43 am »
Джобът ти е ретро Меркурий, кадентен, интерсептиран, с диспозитор - твоя управител. Горе долу ще разчиташ само на настоящите си лични средства. Венера не е в добро есенциално състояние, направо перегрин. Екзалтатор в знака на Меркурий - Сатурн, който е и У10 и управител на доходи от работа У11  - на какъвто и да е друг ресурс да се надяваш, той е в знака на заточение на джоба ти. Луната също е в знак на заточение на Меркурий. Все пак Меркурий има сила по триплицитет във Везни, положението не е безнадеждно, но ... ясно ти е. Ретрофазата може и да е съвет да се върнеш на старата си "хранилка", но не бих го приела така.
« Последна редакция: Септември 21, 2015, 10:50:53 am от Diyana »
De omnibus dubitandum est

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #4280 -: Септември 21, 2015, 11:55:14 am »
Благодаря ви за отговорите.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4281 -: Септември 21, 2015, 12:38:46 pm »
Джобът ти е ретро Меркурий, кадентен, интерсептиран, с диспозитор - твоя управител. Горе долу ще разчиташ само на настоящите си лични средства. Венера не е в добро есенциално състояние, направо перегрин. Екзалтатор в знака на Меркурий - Сатурн, който е и У10 и управител на доходи от работа У11  - на какъвто и да е друг ресурс да се надяваш, той е в знака на заточение на джоба ти. Луната също е в знак на заточение на Меркурий. Все пак Меркурий има сила по триплицитет във Везни, положението не е безнадеждно, но ... ясно ти е. Ретрофазата може и да е съвет да се върнеш на старата си "хранилка", но не бих го приела така.
Благодаря! Значи излиза, че нито пари, нито работа ще имам до края на ноември?  ???

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #4282 -: Септември 21, 2015, 04:06:04 pm »
Към Веско:

Има ли възможност да се завърнеш към предишно раб. място? Здраве и лични средства имат един и същ управител т.е.- имаш работа- имаш и пари за лечение.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4283 -: Септември 21, 2015, 04:47:23 pm »
Към Веско:

Има ли възможност да се завърнеш към предишно раб. място? Здраве и лични средства имат един и същ управител т.е.- имаш работа- имаш и пари за лечение.
Не знам, честно казано. На предишното работно място работих вече 2 пъти, едва ли ще позволят да се завърна за 3 път.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4284 -: Септември 22, 2015, 01:21:00 am »
У. ще ме потърси ли до два месеца да си изясним отношенията?
По-вероятно е ти да го потърсиш- Луната У3 ще извърши тригон с Марс У1 за него в твоя 5д, но изясняване на отношенията едва ли ще се стигне или няма да си удовлетворена от изясняването- последен неин аспект е квадрат със Слънцето в 5д- харесваш го, но имаш високи изисквания относно чувствата.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4285 -: Септември 22, 2015, 01:38:41 am »
Ще бъде ли добро финансовото ми състояние до края на ноември?
В момента имам затруднения, понеже нямам никакви постъпления, а снощи ми падна една пломба на зъб и ще се наложи утре да ходя да ми я слагат.
Меркурий У2, У6 в 6д е ретро, в заключен знак, чийто доспозитор е твоя У1, може би ще имаш затруднения по отношение на печеленето на пари чрез работа, за връщане на стара работа едва ли- Меркурий У2, У6 преди да стане ретро така и не успява да догони Венера У1.
Последен аспект на Луната в 8д е квадрат със Слънцето в 6д- може би ще похарчиш дребни пари за здравето.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4286 -: Септември 22, 2015, 06:51:23 am »
Благодаря много, akruks!

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #4287 -: Септември 22, 2015, 08:47:31 am »
И аз ти благодаря, akruks

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Общи хорари
« Отговор #4288 -: Септември 22, 2015, 04:10:53 pm »
Работа ще си намериш, но не особено добре заплатена, т.е. не според твоите очаквания /не знам какво разбирате под "добре платена" работа, всеки има различни виждания по този въпрос/.

Впоследствие може и да предоговориш заплащането, но актуализацията на заплатата може да се забави.

Радвай се, че не си в провинцията - тук масово се търсят само нискоквалифицирани кадри.  :o
ОВ: Бях почнала работа, но условията за работа и въпросната колежка - управител на смяна не ми допаднаха изобщо и напуснах след два работни дни... Нещо, което не е обичайно за мен...  ??? Акрукс, дано се окажеш права, че ще работя в банкова институция или в юрисдикцията...

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #4289 -: Септември 22, 2015, 05:06:33 pm »
Преди време си бях направила един хорар да се упражнявам в тълкуването. Дали до края на 2016г. ще пътувам в чужбина?

Моят сигнификатор е Венера (ретроградна) и ко - сигнификатор луна. Сигнификатор на тематиката е меркурий и ко-сигнификатор Юпитер.
Ретроградна Венера е в съвпад с Меркурий и Юпитер.Преди да смени знака си Луната ще направи секстил с Юпитер и квинконция със Сатурн.Сатурн във 2ри дом образува квадрат с Юпитер и Меркурий(разпадащ се квадрат с мерк), това показва, че може да имам някакви финансови затруднения. Възможно е пътуване, но то ще е свързано сигурно с финансови притеснения.
Може ли за вашето мнение по хорара.