Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 304469 пъти)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #90 -: Юни 16, 2014, 11:05:19 am »
Съвпад на Юпитер с натален Марс в мъжка карта, дали ще доведе до прилив на енергия и повече жизненост? Съвпадът е в 11-ти дом, Марс е У8.
Доскоро Плутон беше в опозиция с Рачешкото му Слънце и човекът се чувства като смазан. Мислех си, дали Юпитер ще раздвижи нещата  ::)
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #91 -: Юни 16, 2014, 11:16:56 am »
Съвпад на Юпитер с натален Марс в мъжка карта, дали ще доведе до прилив на енергия и повече жизненост? Съвпадът е в 11-ти дом, Марс е У8.
Доскоро Плутон беше в опозиция с Рачешкото му Слънце и човекът се чувства като смазан. Мислех си, дали Юпитер ще раздвижи нещата  ::)

а Юпитер като какъв се явява :) - дом, управител на ?

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #92 -: Юни 16, 2014, 11:28:41 am »
а Юпитер като какъв се явява :) - дом, управител на ?
Юпитер е в 4-ти дом и е негов управител ( в първите градуси на Козирог, има само една квадратура с Плутон в 1-ви )
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #93 -: Юни 16, 2014, 02:10:31 pm »
Съвпад на Юпитер с натален Марс в мъжка карта, дали ще доведе до прилив на енергия и повече жизненост? Съвпадът е в 11-ти дом, Марс е У8.
Доскоро Плутон беше в опозиция с Рачешкото му Слънце и човекът се чувства като смазан. Мислех си, дали Юпитер ще раздвижи нещата  ::)

По натал Марс/Слънце /Юпитер имат ли мажорен аспект или само знакова квадратура ?
Луната в кой знак е и има ли Огън в натала му -планета/и,как е поставено Слънце ?

Юпитер може да му донесе увереност да действа интуитивно и в перспектива ,в посока здравословен начин на живот ,без много емоции и връщане към минали събития.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #94 -: Юни 16, 2014, 02:37:06 pm »
Дали не е възможно да има някакво наследство? Или да се предприемат действия (Марс) за нещо такова - 4,8,11 дом.

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #95 -: Юни 16, 2014, 02:41:43 pm »
Дали не е възможно да има някакво наследство? Или да се предприемат действия (Марс) за нещо такова - 4,8,11 дом.
Имаше точно такъв казус миналата година, който завърши в ущърб на мъжа. Освен да се появи нещо ново в тази насока  ::)
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #96 -: Юни 16, 2014, 02:45:56 pm »
По натал Марс/Слънце /Юпитер имат ли мажорен аспект или само знакова квадратура ?
Луната в кой знак е и има ли Огън в натала му -планета/и,как е поставено Слънце ?

Юпитер може да му донесе увереност да действа интуитивно и в перспектива ,в посока здравословен начин на живот ,без много емоции и връщане към минали събития.
По натал Марс / Слънце / Юпитер нямат мажорен аспект.
Луната е в Телец, в самия край на 8-ми дом / на 2 гр. от 9-ти /. Аспектите й са - квадратура към съвпада Меркурий / Марс в Лъв, 11-ти и секстил със Слънцето в Рак, 10ти дом.
В огнени знаци са - Меркурий, Марс и Нептун
Слънцето има точен квадрат с Уран във Везни на К2 и споменатия секстил с Луната
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #97 -: Юни 16, 2014, 03:03:48 pm »
Tanya,
Мъжът се нуждае от материална/сексуална емоция ,той си има сила ,Сатурн е минал,сега или ще минава към Луната му ,а Юпитер ,когато направи квадрат към нея ще "напълни " кощничката му.
Квадратурата Уран/Плутон са го "шейкнали " ,но явно има за какво-сякаш той е по-напорист в думите ,отколкото в делата и малко повече от необходимото драматичен   ,в своите изяви и така реагира на случващото се,сякаш нещо му вземат. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #98 -: Юни 16, 2014, 03:14:57 pm »
Tanya,
Мъжът се нуждае от материална/сексуална емоция ,той си има сила ,Сатурн е минал,сега или ще минава към Луната му ,а Юпитер ,когато направи квадрат към нея ще "напълни " кощничката му.
Квадратурата Уран/Плутон са го "шейкнали " ,но явно има за какво-сякаш той е по-напорист в думите ,отколкото в делата и малко повече от необходимото драматичен   ,в своите изяви и така реагира на случващото се,сякаш нещо му вземат. :)
Ех, Рени - точно в десятката  :)
Благодаря за коментара  :)
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #99 -: Юни 16, 2014, 03:23:36 pm »
Ех, Рени - точно в десятката  :)
Благодаря за коментара  :)


Моля,Tanya . :)



„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #100 -: Юни 17, 2014, 05:22:27 pm »
Babyblue,преди 12 г. какви транзити/прогресия са активирали Слънце/Сатурн/Уран към тях и от тях ?
А защо ми зададе този въпрос? Какво имаш предвид Рени? :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #101 -: Юни 17, 2014, 10:45:21 pm »
А защо ми зададе този въпрос? Какво имаш предвид Рени? :)

Това са управителите при теб ,на нодална ос и АСЦ/ДСЦ ,като към  Слънце активиране по транзити ,прогресия  е винаги важен период ,а Сатурн - значим. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #102 -: Юни 18, 2014, 07:09:22 am »
Това са управителите при теб ,на нодална ос и АСЦ/ДСЦ ,като към  Слънце активиране по транзити ,прогресия  е винаги важен период ,а Сатурн - значим. :)
Даааа,явно това са много важни планети в картата ми.....

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #103 -: Юни 18, 2014, 08:31:02 am »
транзит на юпитер в/у слв давал ли е събития? или на вътрешно ниво да очаквам промени? тр слънце също ще е в съвпад със слв . това е в 10ти дом. транзитен слв съвпад с плутон и меркурий. обаче транзитите му ги усещам след време като че ли. по-скоро почва да узрява ан вътрешно ниво нещо, което след време се проявява

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #104 -: Юни 18, 2014, 09:35:38 am »
транзит на юпитер в/у слв давал ли е събития? или на вътрешно ниво да очаквам промени? тр слънце също ще е в съвпад със слв . това е в 10ти дом. транзитен слв съвпад с плутон и меркурий. обаче транзитите му ги усещам след време като че ли. по-скоро почва да узрява ан вътрешно ниво нещо, което след време се проявява

аз по това време съм правила най-различни щуротии :), ама 1-2 месеца преди това, тр СЛВ минава над наталния Юпитер, а пък си и има някакви прогресии и други транзити - но като общо, при мен е с положителна окраска - не че вършех правилните неща, напротив, но усещането и спомените са повечко в положителната посока :)