Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 304421 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #750 -: Октомври 28, 2015, 05:40:34 pm »
За изминалите 5 месеца го докарах само до едно интервю и беше на смотано място. При все това, че не кандидатствам за престижни и мениджърски позиции.

Ще взема да се преквалифицирам и да стана професионална гледачка  ;D
« Последна редакция: Октомври 28, 2015, 05:42:54 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #751 -: Октомври 28, 2015, 06:00:05 pm »
Поне развиваме търпение, а то е много ценно.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #752 -: Октомври 28, 2015, 06:51:25 pm »
Юпитер преди 12г като мина над асц ме разшири в ханша така, че за новата 2004г не можах да вляза в предвидения за целта панталон, та празнувах с една пола с ластик на кръста  :012:
Сега картинката се повтаря- добре, че дънките ми са ластъчни, че да ме поберат, но на кожения колан трябва нова дупка да направя, ако искам да го закопчая и определено планетата си заслужава наименованието Дупитер когато минава над АСЦ- поне при мен е така. Ям като за световно и все съм гладна, най-вече сладко, миналата вечер не се задоволих с една паста, а взех две- докато купувах шоколадова ми се прияде и сметанова "Еверсет"  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #753 -: Октомври 28, 2015, 06:55:08 pm »
През 2006, когато ми минаваше през АС, имах относително спокоен и охолен период, тогава качих и няколко килца в ханша, но в рамките на нормата. Сега, през последните 2-3 години, не успявам да си възвърна предишната форма, на каквито и диети/детокси да се подлагам, сигурно е възрастово вече.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #754 -: Октомври 28, 2015, 07:58:49 pm »
Това е от студа,като паднат температурите,всички тъпчим повече,особено сладко.  :012:
А-а, какво било- нали при студ веществата се свиват, значи дънките ми се свили от студа
 :08:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #755 -: Октомври 29, 2015, 08:33:43 am »
При мен Юпитер е на К7. ПРеди дни от там минаха и Марс и Венера постоя заедно с Юпи. Очаквам от него да внесе облагородяване на взаимоотношенията с партньора, чрез познание - планирам семейна терапия.

На работа пък започнахме поредица партньорски срещи ... явно и на двата фронта ще се действа :)

Ще дойде момента, в който Юпитер ще направи съвпад с нат.Плутон и опозиция с нат.Юпитер, квадрат с нат.Меркурий и транзитен Плутон - като активира тао квадрата - Меркурий, Плутон, Юпитер. Че няма и да мине за ден-два. Ами ще разгледам ситуацията в детайли.

Когато преди почти 12г Юпитер е бил на моя К7 приех предложение за брак. След това става ретрограден и при заставане на  К7 в движението  назад "сватбата се развали". Аз я развалих де, но ми дойде акъла в главата. Все пак достатъчно навреме ;)

Сега ситуацията беше много критична, но се съхранихме с партньора. Предстои, обаче Юпитер отново да стане ретрограден и съм малко на тръни .....
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #756 -: Октомври 29, 2015, 09:04:02 am »
Не искам да те психирам допълнително, но Юпитер на десцедента или в 7 ми дом съвсем не дава стабилизиране на отношения, обратното. При наличие на връзка може да доведе до нейното разпадане.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #757 -: Октомври 29, 2015, 09:07:26 am »
Веднъж я ядох тази попара - но за добро. Сега - ще видим :) Юпитер при мен е У1, У9 и У10. Натално в 1 дом, в опозиция на Плутон в 7 дом :(
Над силата е само умението да я владеем!

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #758 -: Октомври 29, 2015, 09:30:55 am »
Юпитер на десцендента дава... мъже  :D

Алена, с този транзит на Юпитер е идеално време за семейни терапии, а и само по себе си решението за такава стъпка е вече нещо много. Единици го правят. Чак учудващо интелигентно сте се решили на това. Затова вярвам, че брака ви има голям шанс, вие имате желание да го закрепите, значи ще стане.
Да, в 7 Юпитер може да разруши отношения, но само, ако те са неоправими. Не ми изглежда вашия случай е такъв, но ако все пак се разделите, то ще се състои по един положителен и приятелски начин.

Виж как добре го работиш транзита, ти си в 7 дом, интересуваш се от него и искаш да му придадеш нов статус, успех.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #759 -: Октомври 29, 2015, 09:39:29 am »
Люба  :58: благодаря :)

При предната ситуация - тръгнах да се обвързвам с човек, към когото нямах никаква емоция. Просто беше много влюбен, а за мен изглеждаше добър човек и просто подходящ, като партньор.

С времето осъзнах, че при мен разумът не може да надделее над сърцето. Много клиширано звучи, волеви човек съм, не успях дори да се привържа някак. Колкото наближаваше сватбата - толкова повече се дразнех от всичко, което прави, за да ме спечели. Грам искрица нямаше в мен, никакъв трепет. Мислех си, че с времето хората се привързват поне. Нищо лошо не видях от този човек, но е по-добре, че се спрях навреме.

Сега е обратното :) 7 дом ми е най-големия - Юпитер дълго ще се позадържи там. Паралелно с това тр. Плутон е в съвпад с нат.Меркурий - който е и У4 и У7 ... Плутон активира процесите на трансформация и ще работи паралелно с Юпитер. Няма да е лесно, но пък то кое е лесно :)

При него сега Слънцето влиза в 7 дом и трябва да не изпускам този влак :)
« Последна редакция: Октомври 29, 2015, 09:45:03 am от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #760 -: Октомври 29, 2015, 09:52:21 am »
При мен, докато беше в 6 дом - бяха трите ми операции през тази година - доста тежки бих казала. Сега е в 7 дом, но догодина става ретрограден и пак ще се върне в моя 6 дом - тогава трябва да е последната, надявам се :) операция.
Над силата е само умението да я владеем!

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #761 -: Октомври 29, 2015, 10:08:09 am »
Брей, такива ли ги върши тоз калпазанин  :012: На мен ми транзитира през 6-ти, тригон МЦ  :017: последното, за което мисля в момента е работа  :012: Всъщност още когато беше на к.6 реших да напусна   :017:

Едно от най-хубавите проявления на Юпи през 6 е, че може да направи работната среда лека и приятна. Елиминира всички дразнители колеги и началства и живота ти на работа става айляшки. Никой за нищо не те бута особено, но си прибираш заплатата. Погледни дали този тригон с МЦ няма да насочи работния ти статус в такава светлина. Вярно, не е повишение или увеличение на парите, но пък си е идеално за форумстване в работно време, нали така. Колкото да избуташ смяната.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #762 -: Октомври 29, 2015, 11:18:01 am »
При мен пък транзита му през 6 дом даде повече напрежение в работната среда, докато се стигна до напускане. Дори това, че беше в тригон със стелиума ми в 10 дом и с У10 не помогна. Транзита му през 7 дом не разшири контактите ми, напротив даже.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #763 -: Октомври 29, 2015, 11:23:04 am »
Всяка карта е различна, сигурно е имало и напрегнати аспекти с натрупано недоволство - юпитер може да го раздуе, например. Някаква "дреболия" да ти изглежда надут балон и да ти боде очите :)
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #764 -: Октомври 29, 2015, 11:29:43 am »
При мен пък транзита му през 6 дом даде повече напрежение в работната среда, докато се стигна до напускане. Дори това, че беше в тригон със стелиума ми в 10 дом и с У10 не помогна. Транзита му през 7 дом не разшири контактите ми, напротив даже.

Юпитер винаги действа в рамките на това, което транзитният Сатурн дава за периода. Обсъждахме го достатъчно това лято заради Сатурн в скорпион и Юпитер в лъв.
Frankly, my dear, I don't give a damn.