Автор Тема: Прогностика- практичеси упражнения  (Прочетена 164611 пъти)

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #210 -: Април 01, 2014, 09:40:56 pm »
нодалната ос е ясна ... обаче все повече си мисля, че в картата, която отчита началото на дадено събитие, е закодирано и развитието му. И това сега ме човърка ... не можеше ли да започна връзката по време на директния ход :) ???? аз се шегувам, но наистина ми е интересен този въпрос - и затова се опитвам да намеря отговори.

Връзката е започнала когато всички планети имащи отношение към събитието са били ретро, нали така?
Ти считаш, че това е повлияло по негативен начин на последвалото развитие на връзката и че ретроградността е била предопределяща по някакъв начин. Може да се изследва в тази насока, първо търси инфо като цяло какво сигнифицират външните, като тръгнат назад, после навържи интерпретациите към твоя случай,  накрая ако искаш сподели дали има логика.

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #211 -: Април 01, 2014, 09:43:44 pm »
Връзката е започнала когато всички планети имащи отношение към събитието са били ретро, нали така?
Ти считаш, че това е повлияло по негативен начин на последвалото развитие на връзката и че ретроградността е била предопределяща по някакъв начин. Може да се изследва в тази насока, първо търси инфо като цяло какво сигнифицират външните, като тръгнат назад, после навържи интерпретациите към твоя случай,  накрая ако искаш сподели дали има логика.

ама аз нали това съм описала горе - всичките четири са свързани с тематиката 5+7 дом

само за Юпитер не съм съвсем сигурна, че датата не си я спомням - ама то пък и не може дата за започване на връзка :) - може би се запознавам с него по ретрограден юпитер в 5-ти, а после вече във времето той тръгва директно, но другите си остават ретро.
« Последна редакция: Април 01, 2014, 09:49:02 pm от Happy58 »

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #212 -: Април 01, 2014, 09:57:46 pm »
ама аз нали това съм описала горе - всичките четири са свързани с тематиката 5+7 дом

само за Юпитер не съм съвсем сигурна, че датата не си я спомням - ама то пък и не може дата за започване на връзка :) - може би се запознавам с него по ретрограден юпитер в 5-ти, а после вече във времето той тръгва директно, но другите си остават ретро.

Аз това го разбрах, но не мисля че ретроградието е било чак от такова значение. Ако например Меркурий, Венера или Марс бяха ретро при започване на връзката по-може, но външните въпреки касателството им към твои 5-7 домове, не смятам че имат такав значимост. Специално за Юпитер, той не би ли трябвало при обръщането си напред да даде още по-силен импулс на тази връзка, а не да я прекъсне?

Все пак ще е интересно, някой да сподели опит или наблюдение.
Аз единствено следя ретро Мерк и Юпитер, нищо друго :)

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #213 -: Декември 10, 2014, 03:34:01 pm »
какво е събитието ,картата е на жена

Стреличке, тази дама има Юпитеров възврат точно в момента, в стационарния градус. Нещо ново при нея по 7 дом? Имаш ли инфо?

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #214 -: Декември 13, 2014, 10:41:32 pm »
чухме се наскоро, събитието е в развитие,като се случи,това,което се планира ще докладвам :72:

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #215 -: Януари 28, 2015, 02:43:55 pm »
Здравейте,
Качвам карти на мой близък със следния казус.Има 2 деца, първото от които е на 25 години, но е тежко болно по рождение и е пълен инвалид . Наскоро здравето на дететто съвсем  се е влошило, направили са операция на трахеята, сега предстои и втора на стомаха, за да може да се храни.Лекарите са казали на баща му да не се надява , а просто да очаква най-лошото.По натал ,като че няма ясна индикация за дете инвалид. Часа на раждане е точен. Миналата година почина баща му , а сега и това.Виждате ли в картата му предстоящо лошо събитие с детето?

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #216 -: Януари 28, 2015, 03:31:50 pm »
Здравейте,
Качвам карти на мой близък със следния казус.Има 2 деца, първото от които е на 25 години, но е тежко болно по рождение и е пълен инвалид . Наскоро здравето на дететто съвсем  се е влошило, направили са операция на трахеята, сега предстои и втора на стомаха, за да може да се храни.Лекарите са казали на баща му да не се надява , а просто да очаква най-лошото.По натал ,като че няма ясна индикация за дете инвалид. Часа на раждане е точен. Миналата година почина баща му , а сега и това.Виждате ли в картата му предстоящо лошо събитие с детето?

Торони, дай картата на солара от 2014 - то до този тук има много време. кога планират операцията? А имаш ли картата на детето?

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #217 -: Януари 28, 2015, 03:36:50 pm »
Торони, управителя на АСЦ Уран е в съвпад с Плутон. Преди около година изследвах карти на деца родени с малформации и почти във всичките от тях ми направи впечатление Плутон. Винаги аспектираше Асцендента или неговия Управител.

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #218 -: Януари 28, 2015, 03:41:25 pm »
Торони, управителя на АСЦ Уран е в съвпад с Плутон. Преди около година изследвах карти на деца родени с малформации и почти във всичките от тях ми направи впечатление Плутон. Винаги аспектираше Асцендента или неговия Управител.

Джаст, това е картата на бащата, не на детето.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #219 -: Януари 28, 2015, 03:50:38 pm »
 Интересно... Имаш ли картата на детето? ( по-скоро на момчето-голямо е вече).

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #220 -: Януари 28, 2015, 03:51:25 pm »
Ето го и солара на бащата за 2014. Всички качени карти са негови, нямам данни за  детето , а и не е удобно да питам.

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #221 -: Януари 28, 2015, 04:05:29 pm »
Здравейте,
......................
По натал ,като че няма ясна индикация за дете инвалид.
.....................

Не знам какво точно трябва да показва инвалидност (май беше някаква звезда), но че детето му ще има проблем със здравето е много видно - използваме производните домове:

5 дом е 1 дом на детето - Упр Меркурий
10 дом е 6 дом на детето - Упр Юпитер
12 дом е 8 дом на детето - Упр Сатурн

Юпитер е в квадрат с Меркурий
Сатурн е квадрат с К6

В момента Сатурн транзитира върху К6 на детето
Юпитер пък е върху Меркурий

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #222 -: Януари 28, 2015, 04:16:15 pm »
Много мразя анаретни градуси и този човек има Слънце в анаретен градус, като Слънце е управител 7 ми. Лошото е че след 2-3 години Сатурн ще направи тригон с наталния Меркурий , би трябвало да се стабилизра детото.Солара не е лошо все пак Слънце и Юпитер са в 5 ти дом.

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #223 -: Януари 28, 2015, 04:18:13 pm »
Едната операция за отпушване на трахеята я направиха и е успешна.До 10 дни ще направят и втора на стомаха. Дори и да я издържи , момчето вече не може да говори, а и трябва да се храни с тръба директно в стомаха.Остава жив труп.С неговото заболяване докторите са казвали, че ще издържи максимум до 10-12 годишна възраст, така че е цяло чудо, че е още жив, така че бащата е подготвен за изхода от много отдавна и е в очакване на най-лошото:(

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #224 -: Януари 28, 2015, 04:25:20 pm »
Много мразя анаретни градуси и този човек има Слънце в анаретен градус, като Слънце е управител 7 ми. Лошото е че след 2-3 години Сатурн ще направи тригон с наталния Меркурий , би трябвало да се стабилизра детото.Солара не е лошо все пак Слънце и Юпитер са в 5 ти дом.
Защо мразиш анарети? Моят Плутон е такъв в 5 ти дом, а управлява инсептиран 6 ти и все ме дърпа за опашката :012: