Автор Тема: Знаци и поличби  (Прочетена 151927 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Знаци и поличби
« Отговор #420 -: Август 29, 2020, 11:06:42 pm »
Питам защо се разболяват тези, които взимат пари за дарбата си?  ;)
По просто казано -\не всички дарби са дадени от Бога .За тоя имагинерен тип - Господ си чувала, е има и други феи с дарби  ;D

kalina_1986

  • Гост
Re: Знаци и поличби
« Отговор #421 -: Август 29, 2020, 11:14:58 pm »
Питам защо се разболяват тези, които взимат пари за дарбата си?  ;)
По просто казано -\не всички дарби са дадени от Бога .За тоя имагинерен тип - Господ си чувала, е има и други феи с дарби  ;D
Тенкю, мадам! Мисля, че вече ми светна.  ;D

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Знаци и поличби
« Отговор #422 -: Август 30, 2020, 12:06:11 am »
Астрологията не е въпрос на дарба свише, трето око, а човек който предлага труда си за жълти стотинки, най-вероятно може да предложи насреща само това жълти стотинки.
А иначе има и хора, които доста надценяват труда си и обратното...  ;)
Всъщност и в астрологията се използва интуиция или поне аз използвам своята. Всички знаем, че един аспект може да се прояви по много различни начини и за да е правилно тълкуванието се налага да се използва и мъничко интуиция. При мен тя винаги е ръководеща.
Но не за това беше въпросът.  :)
А иначе има хора, които доста надценяват труда си и обратното. Срещам доста Дънинг-Крюгер индивиди.  ;)

Въпросът  е в това, че посредствеността, златната среда е преобладаваща.  Даровитите хора в една или друга област са по-скоро малцинство. Талантът е дар от Бога. Той е това, което те прави щастлив, удовлетворен, не ти носи дискомфорт. И прави щастливи и доволни и хората около теб. Талантът, дарбата е магнетична, харизматична. За астролога е достатъчно да може да мисли. ;D Не просто да е прочел това онова. Ако я кара само на една гола интуиция си е обикновен лаладжия, романист с голямо въображение.

Иначе никой не може да оцени обективно и адекватно друг човек. Неговите способности, качества, дарби, освен ако по някакъв начин не му импонират, не са му сходни, близки или полезни. Оценяваме нещо, според това, колко ние струваме. Мерило ни е собствената преценка, призма, която е субективна.  Пример - някой прави на въпрос, че нещо е скъпо, просто защото не може той да си го позволи и затова гроздето е кисело. Скъпото за някой, са джобните за друг.

В този ред на мисли, за хората, за които питаш, вероятно средата по този начин им дава знак, че това не е тяхното. Объркали са се по пътя.

По отношение на кармичните забрани. Кой па е тоя дето лично е седнал да награждава и забранява нещо на пъпа на сульо от Сунгурларе.  ;D
« Последна редакция: Август 30, 2020, 01:13:09 am от starinthenightsky »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Знаци и поличби
« Отговор #423 -: Август 30, 2020, 12:10:29 am »
Всички знаем, че един аспект може да се прояви по много различни начини и за да е правилно тълкуванието се налага да се използва и мъничко интуиция.

kalina_1986 ,

Не.
За да е правилно тълкуването трябва да знаеш/да си учил, а интуицията е да знаеш, кога  на кого какво от това, което знаеш как да го кажеш.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Знаци и поличби
« Отговор #424 -: Август 30, 2020, 08:46:25 pm »
Когато бях по-млада,на всеки ъгъл ме срещаха циганки и искаха да ми гледат,на ръка,на карти,на очи и какво ли още не.Изпитвах страх и ужас,явно големи телепатки и интуитивни бяха,щото им давах пари само за да ме оставят на мира,без прогноза ,ей така...."Мнооого любов ще имаш".
Освен това съм сигурна ,че си го предават от баби и майки ,обучени са от малки,да знаят ,да виждат на кой какво и колко могат да вземат.И да кажат. ;D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Знаци и поличби
« Отговор #425 -: Септември 02, 2020, 07:14:38 am »
Миналата вечер пуша на балкона около 22 часа.До нас има нещо като парк,обрасъл и поликлиника.По улицата фучат камиони и коли.Спирката говори,че атобусът ще пристигне в едиколко си часа........и гледам Лисица минава през парка,истинска,направо се стъписах,в населено място?!Помислих си,че явно някоя хитра лисица ще ми се обади на другия ден. ;D
През деня отивам да си поръчам сандвичи ,а едно дете седнало на тротоара и рисува лисица?!
Вечерта с две дами контактувах. ;)

kalina_1986

  • Гост
Re: Знаци и поличби
« Отговор #426 -: Септември 02, 2020, 08:20:58 am »
Миналата вечер пуша на балкона около 22 часа.До нас има нещо като парк,обрасъл и поликлиника.По улицата фучат камиони и коли.Спирката говори,че атобусът ще пристигне в едиколко си часа........и гледам Лисица минава през парка,истинска,направо се стъписах,в населено място?!Помислих си,че явно някоя хитра лисица ще ми се обади на другия ден. ;D
През деня отивам да си поръчам сандвичи ,а едно дете седнало на тротоара и рисува лисица?!
Вечерта с две дами контактувах. ;)
Това със сигурност е знак, че едната дама ти е фалшив приятел (ако не и двете). Най-страшното е че има хора, които така добре се прикриват, че понякога е нужно много време, за да ги прочетеш.
Като една "приятелка" наскоро, която разкарах с кеф и разбира се я поставих на мястото и. Мислеше се за много хитра и със сигурност доста я изненадах.
Обичаше да чопли информация имитирайки една наивност, едно фино подпитване. И много обичаше да ме търси като има зор за нещо.
Гадната лисица беше порязана подобаващо, да и е за урок. ;D
« Последна редакция: Септември 02, 2020, 08:22:47 am от kalina_1986 »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Знаци и поличби
« Отговор #427 -: Септември 02, 2020, 09:11:48 am »
Мерси Калина. Нямам приятелки. Просто две дами ми се обадиха по телефона, астрологични въпроси имаха, безплатно. 😊☘️

kalina_1986

  • Гост
Re: Знаци и поличби
« Отговор #428 -: Септември 02, 2020, 10:09:27 am »
И аз нямам приятелки, само познати за кафе. Отдавна съм се разделила с илюзията за приятелство.  ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Знаци и поличби
« Отговор #429 -: Септември 02, 2020, 09:01:25 pm »
Миналата вечер пуша на балкона около 22 часа.До нас има нещо като парк,обрасъл и поликлиника.По улицата фучат камиони и коли.Спирката говори,че атобусът ще пристигне в едиколко си часа........и гледам Лисица минава през парка,истинска,направо се стъписах,в населено място?!Помислих си,че явно някоя хитра лисица ще ми се обади на другия ден. ;D
През деня отивам да си поръчам сандвичи ,а едно дете седнало на тротоара и рисува лисица?!
Вечерта с две дами контактувах. ;)
ние си имахме лисица на детската площадка пред ресторанта (к-с Манастира), а иначе лисица ми мина път още преди два месеца, като се връщах от билата в симеоново
и през ум не ми е минало да свързвам видяното с поличба, все пак сме на метри от природен  парк Витоша  :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Знаци и поличби
« Отговор #430 -: Септември 02, 2020, 09:19:54 pm »
Аз май не съм виждала жива лисица, освен препарирани мумии, преметнати на женските вратове. ;D  В зоокъта, сигурно е била малка, пършива ,миризлива и прегърбена и не съм я отбелязала ..Но Малкият принц, има приятелка- лисица ,която опитомява -та да- аз имам друга асоциация, зависи от личната култура и митология, може би, възприемането на символите, като поличби и знаци в сънищата .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Знаци и поличби
« Отговор #431 -: Септември 03, 2020, 12:09:33 pm »
Аз май не съм виждала жива лисица, освен препарирани мумии, преметнати на женските вратове. ;D  В зоокъта, сигурно е била малка, пършива ,миризлива и прегърбена и не съм я отбелязала
и за мен това беше първата на живо видяна лисица и е учудващо, че я видях, понеже бях без лещите или очилата (не виждам добре надалеко)
Та вървя си по пътя, и на края, където свършват циментираните участъци и започва голямата поляна под лифта, гледам се подава муцуна на животно, което се кани да претича в отсрещните храсти. Спряхме се и двете- аз да погледна колко е голямо бездомното "куче", а муцуната му една такава дълга... чак като претича на няколко метра пред мен и видях пухкавата опашка разбрах, че е лисица

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Знаци и поличби
« Отговор #432 -: Септември 03, 2020, 01:21:39 pm »
Вярно, че съм с пет диоптъра ,но не нося очила навън и сигурно лисицата трябва да се блъсне в мен, за да я видя .Аз я карам от кон нагоре до слон при поличбите  :D

plutonian

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 22
Re: Знаци и поличби
« Отговор #433 -: Септември 26, 2020, 01:39:09 am »
Преди два дни излезнах в обедната почивка да поседя на слънце пред кафенето в работата. Ужили ме пчела, за първи път в живота ми, а доста съм поживяла :) Вярно, че Марс е в почти точен квадрат с АЦ ми, но ми се стори много странно. Обикновено не излизам там, обядвам вътре. Чудя се дали има някакво послание в ужилването.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Знаци и поличби
« Отговор #434 -: Май 05, 2021, 05:47:37 pm »
Според вас дали приемаме от енергията на мястото, където живеем?

Намирате ли сходства между вас и съседите ви? Може би това ще е по-характерно за хората, които живеят в по-малки улици, където се познават...