Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 284797 пъти)

SILVESTA

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Синастрии
« Отговор #1095 -: Юни 21, 2016, 11:22:58 am »
Добро утро, не исках да ви разгневя...Няма проблем ...дилетанти, буквояди...консуматори....така е, очевидно... Мисля, че не ангажирах никого...само при добро желание, благоразположение на духа и възможност... Може просто да посочите, че въпросът, картата, питането е некоректно зададено...или да игнорирате, имате право...

Сега на препратаката на Papy - ами не откривам себе си като част от категорията, която посочваш. Но за да го твърдиш, сигурно си се подготвила....все пак Hero member...

« Отговор #177 -: Днес в 12:08:57 am »
Цитат
Са...вижте ги примерно тези потребители и ми кажете как е редно да се процедира-понеже вие отговаряте на тези въпроси (аз-много рядко)
Защото едно е 1 човек да пита 20 въпроса, друго е същия през 2 ника по 20, или през 4 ника по 20 и т.н. "

Хубав ден и благодаря :)
Не ходи по чужди стъпки, няма да оставиш следа...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Синастрии
« Отговор #1096 -: Юни 21, 2016, 11:34:40 am »
Коментарът на Стар не е към теб, а само по повод на очакванията ти

Тоест-ти не си mrunn? Ок-сори, цъкай си спокойно, и хироу потребителите правят грешки :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Синастрии
« Отговор #1097 -: Юни 21, 2016, 11:41:47 am »
Силвеста, към теб и към други желаещи да получат кратък синастричен анализ.

Моля за малко повече уважение към усилията на астролога, като предоставяте карти в по-четлив формат. Синастрични карти в този формат изключително трудно могат да бъдат разчетени и не дават задоволителна информация. Някакви си червени и сини точки и чертички, без ясно да се вижда знакът, градусът, домът, планетните конфигурации в хороскопа.

По-четливо е, ако се пуснат двете карти поотделно, една до друга - като натални. И така да се разгледа синастричната съвместимост, да се сравнят двете карти. Това вече за пореден път го казвам и има нулева реакция, не си ти виновникът. А по-скоро се прави от неразбиране какво представлява един синастричен анализ. Определено не е 1+1 = 2.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

SILVESTA

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Синастрии
« Отговор #1098 -: Юни 21, 2016, 01:35:20 pm »
Извинявам се, ако моето отношение изглежда неуважително. Напротив, обръщайки се към вас за помощ и съвет, считам че съм попаднала на правилното място. Осъзнавам, че материята е трудна и обширна, знам на мен колко усилия ми коства в беглите ми опити да навържа информацията, но още съм твърде далеч от цялостната картина ....и се обърквам. Приемам забележката и си взимам поука :) Поствам допълнителни чартове....

Благодаря :)
« Последна редакция: Юни 21, 2016, 01:50:11 pm от SILVESTA »
Не ходи по чужди стъпки, няма да оставиш следа...

SILVESTA

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Синастрии
« Отговор #1099 -: Юни 21, 2016, 01:37:15 pm »
Ако отново не съм улучила, моля да ме насочите как да го направя по-ясно :)
Не ходи по чужди стъпки, няма да оставиш следа...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Синастрии
« Отговор #1100 -: Юни 21, 2016, 01:46:28 pm »
Именно за такъв формат на разглеждане говорех - нещата са много по-ясни и конкретни, това от своя страна намалява вероятността от неправилна и повърхностна интерпретация.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

SILVESTA

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Синастрии
« Отговор #1101 -: Юни 21, 2016, 01:53:14 pm »
Оф, не съм добавила втората натална карта....пълен провал ... ::) Ето:
Не ходи по чужди стъпки, няма да оставиш следа...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Синастрии
« Отговор #1102 -: Юни 21, 2016, 03:42:40 pm »
Твърде еднакви, близки....доста бързо се омаях. Има ли въобще перспектива...

Много интересно се допълвате с този мъж – при него всички планети са в горната хемисфера на хороскопа, при теб са в долната. Има и доста сходства по ключови планети в знак – на ниво Луна /базови, емоционални потребности/, Слънце /усещане за ”аз”, осъзнато его/, Меркурий /комуникация, вербализация на мисли и чувства/. С оглед знака на Луната също имате предпоставки за разбирателство, но основната разлика се състои в това, че ти по-скоро си с ориентация за служене, грижовно отношение към близките, към членове на твоето семейство /в по-индивидуален контекст/, докато при него има тенденция да се ангажира с по-колективни каузи, в един или друг смисъл да служи на обществото. Също така е с тенденция към по-трудно разкриване, изразяване на някои по-дълбоки и комплексни емоции, като нагласата във връзките обаче клони към идеализъм, може дълго да избира подходящ партньор и да бъде соло, но когато най-сетне срещне точния човек, да му бъде много предан, лоялен. Но има някакъв проблем с доверието при него, донякъде неосъзнат и вероятно се дължи на майчино влияние в живота. Това рефлектира, както вече споменах, в затруднено разкриване пред другите, включително и в едно партньорство, а като психологическа компенсация издига по-висока летва и бариера за навлизане, т.е. по-трудно допуска и трудно се свързва с партньорите. Има и нагласа периодично да ги подлага на своеобразен ”тест за лоялност”. В този смисъл ми се струва, че жена като теб /като астрологичен типаж/ би могла да оправдае неговите по-високи очаквания.

При всички положения това запознанстнво не е случайно за двама ви и имате да усвоявате някакви опитности, уроци заедно – твоят Раху е в съвпад с неговия Десцендент, а неговият Раху е в съвпад с твоя Асцендент. Това създава много силна енергийна връзка, която трудно се къса.

Ако говорим за тенденции в брачния живот, при него има склонност от време на време да повежда спорове и да подхожда от позицията на човек, който винаги е прав. Бива го да спори, при това аргументирано. И ще очаква от половинката да се съобразява с неговата позиция, особено по важните въпроси. В критични ситуации се мобилизира, проявява борбеност и напористост, така че може да се разчита на него, няма да изостави партньорката още след първите наченки на проблемна ситуация.

От друга страна, ти си по-премерена и с вътрешна нагласа за търсене на равновесна точка, справедлив баланс и целесъобразни решения. Нямаш нужда и от слаб, лабилен, безгръбначен мъж до себе си, но същевременно трябва да е достатъчно разбиращ и емпатичен. Сексуалният магнетизъм играе по-съществена роля в твоите връзки, но и това е до един момент, докато не намериш партньор, с който да се почувстваш спокойна и балансирана. Влиянието на ранната семейна среда /родителите/ е силно застъпено при теб /техните ценности и светоглед/. При него сякаш не чак толкова, но отношенията му с жени може да не са били особено удовлетворяващи. Трудно намира това, за което вътрешно копнее. Емоционално лоялен и може да обича дълго време един човек, дори след като физическата връзка е прекъснала.

Ако трябва да се обобщи – не ви е лоша синастрията. А за да се определят всички  ”подводни камъни” и да се види какви партньори и връзки сте предразположени да привличате в живота, какви уроци имате да научавате чрез тях, ще е нужен по-задълбочен и детайлен прочит, гледат се и други карти. Като за консултация във форум това е напълно достатъчно.


Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

SILVESTA

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Синастрии
« Отговор #1103 -: Юни 21, 2016, 06:47:14 pm »
Lilla, много ти благодаря за отделеното време и подробното разчитане. Донякъде се потвърждава и моето усещане, ще видим как ще се развият нещата... :) Ще видим и "тестовете за лоялност", кой на кого може да се довери...доста ми е мистичен, каквото и да казва..Благодаря и приятна вечер :)
Не ходи по чужди стъпки, няма да оставиш следа...

veleff

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Синастрии
« Отговор #1104 -: Юни 28, 2016, 06:13:17 am »
Привет, имам въпрос , опитах сама да си дам отговор, но още неми достигат знания. Помогнете с насоки, ако може. Има ли индикации за брак в тази синастрия

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Синастрии
« Отговор #1105 -: Юни 28, 2016, 10:29:16 am »
Часовете точни ли са? Има индикации за силна връзка, пусни и композита
Frankly, my dear, I don't give a damn.

veleff

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Синастрии
« Отговор #1106 -: Юни 28, 2016, 12:37:24 pm »
Я вижте да видим тук какво се види

veleff

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Синастрии
« Отговор #1107 -: Юни 28, 2016, 12:41:48 pm »
Часовете са точни.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Синастрии
« Отговор #1108 -: Юни 28, 2016, 01:04:49 pm »
Да, има вероятност
Frankly, my dear, I don't give a damn.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Синастрии
« Отговор #1109 -: Юли 09, 2016, 09:30:06 am »
как тълкувате когато нечий марс е съвпад ваш юлв  :017: