Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 368712 пъти)

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 331
Re: Синастрии
« Отговор #1965 -: Август 05, 2024, 10:47:51 am »
Jupiter, не. Това са точки, тук няма обмен на енергия без намеса на планета.

Под "намеса" единствено съвпад с планета ли се разбира или и друг точен аспект?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12689
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #1966 -: Август 06, 2024, 10:25:32 am »
terrarossa, всеки аспект между планети или планета-точка е обмен.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 331
Re: Синастрии
« Отговор #1967 -: Август 07, 2024, 08:20:19 pm »
terrarossa, всеки аспект между планети или планета-точка е обмен.
Благодаря!

Allie

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Синастрии
« Отговор #1968 -: Август 07, 2024, 10:45:07 pm »
В синастрия наслагване на Сатурн в Близнаци на мъжа в 7дом на жената (без твърди аспекти), но на 13гр. от Луната й, хубаво или лошо положение е ? ::) ::) ::)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7513
Re: Синастрии
« Отговор #1969 -: Август 08, 2024, 01:57:42 pm »
В синастрия наслагване на Сатурн в Близнаци на мъжа в 7дом на жената (без твърди аспекти), но на 13гр. от Луната й, хубаво или лошо положение е ? ::) ::) ::)
малефик съвпад светило,не е добра комбинация

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12689
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #1970 -: Август 15, 2024, 11:04:29 am »
В синастрия наслагване на Сатурн в Близнаци на мъжа в 7дом на жената (без твърди аспекти), но на 13гр. от Луната й, хубаво или лошо положение е ? ::) ::) ::)

Щом се случва в ъглов дом е важно, особено ако Сатурн е у7 за мъжа.
Разглеждат се картите на мъжа и жената, за да се установи, дали и на кого ще му е хубаво, и на кого зле.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Allie

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Синастрии
« Отговор #1971 -: Август 16, 2024, 06:12:15 pm »
Сафо, Рени , Благодаря Ви  :)
Обикновено релокацията влияе ли при наслагването на планетите по домове ? Например в натална карта разположение на Сатурн на мъжа е в моя 7дом, но там където живея в момента е в 11дом. Кое разположение ще влияе повече ?  ::)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12689
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #1972 -: Август 17, 2024, 10:49:12 am »
Allie, наблюдаваш. При всеки е различно.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 233
Re: Синастрии
« Отговор #1973 -: Септември 10, 2024, 05:57:06 pm »
Според мен не са подходящи за сериозно партньорство.
Никой не резонира с планетите, така както ти!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13700
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #1974 -: Септември 10, 2024, 09:59:43 pm »
Здравейте на всички. Писала съм тук и преди в един много труден за мен момент от живота ми и тогава много хора ми помогнаха със съвети и мнения. Искам да кажа на всички, че в момента съм добре и за сега животът си тече нормално! Чета астрология от време на време, но не съм добра като вас. Имам приятелка, която се интересува какво може да се получи между нея и един човек в личен план, но тя няма регистрация, затова помоли мен да кача двете карти насложени една върху друга. Синият цвят е картата на мъжа, а червената нейната. Часовете са точни, но няма да ги качвам тях, защото тя не пожела. Ще съм благодарна, ако някой може да коментира нещо, за да й предам.
защо лъжеш?
имате с този човек взаимни хармонични аспекти Луна-Слънце, неговата Венера е в хармонична връзка с твоите Сатурн и Уран, твоята Венера е в хармония с неговите Слънце, Сатурн и Плутон (последното показва кармична връзка), но твоята Венера е в опозиция с негов Непун, което предполага ревност, няма да си вярвате, макар и да сте честни и не си изневерявате, аспектът поражда постоянно съмнение; Луната ти в опозиция с негови Сатурн и Плутон, и ще страда, ще се чувстваш потисната, няма да се чувства ок Луна в Овен като се сблъсква с неговата воля и налагане на неговото. На прима виста е това по тази карта, това да предадеш на "приятелката"  :)